Juni 2010 mama's deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Vogelinnetje, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    @ tihany: Dat zag ik, dat matiz aan een rietje kon drinken (foto's op fb ;)) vandaar dat ik gisteren de rietjesbeker maar uit de kast heb gehaald :p
    Super, aan 1 handje stappen! Dan zal hij binnenkort met iets stevigs in z'n handen ook eens gaan vertrekken :D

    Wij hebben Ward eens uitgekeken. Als hij op z'n poep gevallen is, moet hij altijd ergens naartoe kruipen om zich op te duwen. Maar hij is al recht gekomen gewoon midden in de kamer, maar denk dat hij het toen zelf niet doorhad :p Nu zat hij dus ook neer, kruipt naar de zitzak van de hond, wil zich vastpakken om recht te duwen maar eigenlijk stond hij al recht vooraleer hij de zitzak vasthad. En moet zeggen dat die zitzak helemaal uitgelegen is, dus goed plat :p 't Is een pateke!

    @ brabbel: Goed dat het al wat beter gaat. In een patatzaak is het moeilijk om veel te zitten, idd. Nog even volhouden dus...

    @ tihany: Dat konijntje is zo schattig!! :D Wat vindt Matiz ervan?
     
  2. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,197
    6,616
    113
    Ja grappig dat ze al dingen kunnen zonder dat ze dat door hebben. Aan één handje lopen vindt hij nog een beetje eng, maar het zijn nu al 2 pasjes ipv niets. Nijntje, wat bedoel je met stapschoentjes? Hier wordt geadviseerd om eerst alleen maar slofjes met leren zooltjes te gebruiken en als ze een maand goed doorstappen, om dan schoentjes met buigbare zooltjes te kopen.
     
  3. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Stapschoentjes zijn van die stevige schoentjes die ook hoog op de enkel komen voor steun in de enkel.
     
  4. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    brabbel: patatzaak is frituur denk ik he? Dan wordt het idd moeilijk om tussenin te gaan zitten...

    Ja denk ook wel dat ie snel gewend zal zijn aan de nieuwe pup. De andere hond hoop ik ook :) Hij zit altijd bij de buurman (10 a 20 honden lopen daar altijd rond samen; en regelmatig wisselen sommige honden, ze krijgen die van een fokker als ze net bevallen zijn of op het punt staan om te bevallen, dus regelmatige nieuwe en onbekende honden) dus hij is wel een roedel gewend. Hopelijk lukt dat thuis ook met 1 nieuwe hond :) Maar denk van wel. Hij is gek van puppy's :D

    Nijntje: dan kan die ook al flink eruit stappen uit die schelp :D Leuk zeg! Hier uit bed en uit de zetel ook altijd voetjes eerst en dan duwen met de handjes :D Soms gaat ie verkeerde kant op (niet eruit maar evenwijdig met de rand zeg maar) Echt grappig, dan blijft ie duwen haha, dan helpt mama hem toch maar de juiste richting te vinden :)
     
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ja zou het echt eens moeten filmen. We lachen ons soms een breuk als je hem bezig ziet. En kreunen als hij moeite moet doen :p

    Uit bed durf ik hem niet alleen laten gaan, omdat wij een houten rand hebben waar de matras opligt en dat steekt uit. (snap je? ;)) En dan schuurt hij z'n beentje daar zo tegen. Uit de zetel draait hij zich meestal op z'n buikje om er zo van af te gaan. Behalve als hij z'n fles aan't drinken is, dan laat hij zich zo afglijden :)

    PS: Denk ook dat een patatzaak een frituur is vermits ze patat tegen frietjes zeggen ;) :D Of toch alleszins een snackbar.
     
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,197
    6,616
    113
    patat = friet :D

    Nijntje, moet je toch een keer filmen en ons laten zien :) Wij hebben trouwens ook zo'n bed met rand, maar dat is geen probleem voor hem: doet geen pijn. Maar idd knap dat ze zoiets allemaal zelf uitzoeken. Damien heeft nooit geprobeerd om op een andere manier de bank af te gaan.

    Over de schoentjes: bij ons in de stad is een aantal gespecialiseerde kinderschoenenwinkels en daar helpen ze je niet als je kind nog niet goed kan lopen, weet ik toevallig van een aantal moeders. Eerst moeten de beentjes en voetjes uit zichzelf sterker worden en dan mogen ze pas ondersteund worden. Ik heb vroeger steunzolen gehad, dus ik laat Damien zo lang mogelijk op blote voet lopen.
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ik ben in een schoenenwinkel gegaan die ook orthopedische schoenen verkopen. En daar zeiden ze als hij rond de salontafel stapjes zet, dan is het tijd voor stapschoentjes. toen ik zei dat Ward dat al 2m deed kreeg ik te horen dat het hoog tijd was voor schoentjes... En na een dag z'n schoentjes te hebben, was hij vertrokken.
    Want de ka had ook tegen mij gezegd dat ik pas schoentjes mocht halen als hij kon lopen. Dus ja... Hier heeft manlief steunzolen, dus wij kijken ook naar de degelijkheid van de schoenen. Geen goedkope prulletjes dus.

    Filmpje laten zien, dan moet ik eerst eens uitzoeken hoe ik dat online kan zetten :p Want ben ook maar een leek hoor op dat vlak :D Maar zal sowieso voor na de vakantie zijn. Vertrekken zondag, dus vandaag laatste dag aan't werk en dan 2 dagen om m'n huis wat op orde te krijgen (manlief is het huis aan't voegen en de trap naar boven in hardsteen aan't leggen, afhankelijk van het weer wat hij doet :)) en de koffers maken.
     
  8. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    Mar 15, 2009
    1,409
    0
    0
    @meisje: wat leuk een labrador! Hier 2 labradors in huis. Ze zijn echt gek op Sam. En Sam is gek op hun ;) Ze zijn al wat ouder, maar als ze er niet meer zijn denk ik niet dat we weer aan honden beginnen. Het kost echt enorm veel tijd.

    @brabbel: wel rustig aan doen hoor!
     
  9. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    Hier gaat Maxim ook altijd op z'n buik van de zetel of het bed af. Doet Ward dat dan op zijn poep als hij fles vastheeft?? :$ Waauw! Of hebben jullie zo'n lage zetel? Denk als Maxim dat hier zou proberen dat ie met zn hoofd op de salontafel kwakt :s

    Hier ook schoentjes in schoenwinkel gekocht, en die vrouw zei eerst ook dat het wat vroeg was, maar toen ze zelf met hem rondliep zei ze dat hij al heel stevig stond en dat het hij er toch al klaar voor was. Blote voeten is natuurlijk altijd beter, maar bij de onthaalmoeder lopen ze met 14 kindjes rond, en met autootjes, als ze daar geen schoentjes aanhebben en er loopt of rijdt een kindje over de teentjes.... Hier komen ook enkel degelijke schoenen in huis! Sm had er me eens gekocht maar die zijn echt niks waard (en kan er sowieso al niet tegen dat ze op eigen initiatief dergelijke dingen meebrengt) Maar hij heeft ze dus nog nooit aangehad!

    Gister dus de puppy gaan halen... Sjonge jonge! Komt ze aan met een pup, zeg ik "denk dat u zich vergist heeft, de pup die wij hadden is al rond de 11wk en toch pak groter normaal als deze hoor" zegt ze "maar ik heb geen andere meer, enkel deze en nog een nest dat jonger is" ik helemaal uitgelegd dat we daar zijn geweest maand geleden, dat we toen eentje gekozen hadden en afgesproken dat die 3 weekjes langer mocht blijven zodat we haar konden ophalen als we zelf verlof hadden. Was allemaal geen probleem. Vrouw zelf was op verlof, dus haar moeder zou alles doorgeven. Ja NIET dus!! :$ Had ze die ("onze") hond gewoon verkocht!!! Betaal je voorschot ed, laat gegevens achter, kijkt ontzettend uit naar de komst van de pup, en dan krijg je dit! We vertrekken maandag op vakantie, en we nemen de honden mee. Speciaal plaats gekozen waar we kunnen gaan wandelen ed. Met pup van rond de 12wk is dat nog goed te doen, maar eentje van 8wk?? Die mogen bijna niet wandelen (en ze snapt er ook geen jota van omdat ze nog zo jong is) Kon er echt niet mee lachen! Zei ze eerst dat ze anders ons voorschot wel terug zou geven, maar we hadden nu tijd voor een pup, en wachten op een andere heeft geen zin, want die eerste krijgen we toch nooit (je kan haar slecht terug gaan vragen aan dat gezin, zij kunnen er tenslotte ook niks aan doen!)

    Dus ik de pup maar meegenomen die zij me had gebracht, ze heeft wel beetje korting gegeven, en extra puppyvoer. Maar goed, het is toch anders, dat ander hondje was mooier en waren we zo op ingesteld... Hoop dat het met deze pup dus goed gaat, anders breng ik haar terug... En dan zien we wel. Vriend kon er ook niet mee lachen... En dat is dan bij een erkende hondenkennel! Zoiets mag toch niet gebeuren?? Had de 1e keer al gevraagd of het niet beter was een gekleurd halsbandje aan te doen, als herkenning (ze lijken zo verschikkelijk veel op elkaar); maar ze zei dat het niet hoefde, de moederhond moest het maar eens kapot bijten. Dus kleurde ze met een blauwe stift aan de binnenkant van de oor als herkenning. 3 dagen later ga ik nog eens met mijn vriend langs zodat hij haar ook kon zien. Was het gekleurde al weg :$ Toen nog eens gezegd of er niet beter een andere herkenning gebruikt werd. Nee was opnieuw weer niet nodig, dinsdags zouden ze gechipt worden en dan zou ze de chipnummer bij ons papier met gegevens bij schrijven. Ja dat heeft ze dus blijkbaar niet gedaan, pfff. Zo'n dingen zouden echt niet mogen gebeuren op zo'n professioneel niveau vind ik... Je betaalt tenslotte voorschot om die hond te reserveren, zodat een ander die niet meer kan kiezen omdat jij die al hebt. En dan krijg je dit...
     
  10. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,494
    13,964
    113
    Female
    Hier loopt Stijn nog steeds niet, dus vorige week maar weer gympjes en sandaaltjes gekocht met zo'n zacht zooltje. Zodra hij een aantal weken goed loopt gaan we ook kijken voor stevige schoentjes bij een dure schoenen zaak.

    Meisje, wat een raar verhaal zeg! Echt belachelijk dat ze zomaar jullie pup aan een ander geven! Kan me voorstellen als jullie kwaad zijn, ik weet natuurlijk niet wat een pup in Belgie kost, maar hier in NL vaak honderenden euro's dan wil je toch ook krijgen waarvoor je betaald had.
    Hopelijk is dit hondje ook wel een super lief beestje en valt jullie vakantie er niet door in duigen.

    Hier gisteravond met mn man naar de Ikea geweest, gelijk zo'n opbergding voor het speelgoed voor Stijn aangeschaft. Komen we thuis, gaat mn man dat ding in elkaar zetten, blijkt het de kleine versie te zijn! Deze is maar iets van 60 cm hoog en we wilde die van een meter. De doos vonden we al wat klein maar dat is wel vaker zo haha. Denk dat de gehele stapel verkeerd lag. Maar nu eerst deze maar neer gezet, is voor nu ruim genoeg qua inhoud en zodra deze te klein wordt kopen we alsnog een grotere en zetten we dit ding op de kamer van Stijn.
    Ook hebben we gelijk een tafeltje met 2 stoeltes van mamut aangeschaft waardoor we nu een echt speelhoekje hebben, super schattig! Helaas geeft Stijn er nog weinig om, de vissen in het aquarium zijn momenteel interessanter.
     
  11. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    Cin, ze kostte 300 euro, dus idd toch wel de moeite vind ik zelf... Kreeg 25 euro korting maar op dat bedrag vind ik dat nog niks eigenlijk, het is een totaal andere hond tenslotte! Hebben in principe het voorschot voor die eerste hond betaald, en voor deze dan toevallig net wat minder... Maar goed, ben er niet zo mee opgezet eigenlijk :s Ondanks het minieme verschil was de hond die we effectief gekozen hadden veel mooier qua gezicht en figuur... Ga hen dadelijk nog een mail sturen, heeft vannacht nog in m'n hoofd zitten malen... "hoe zou die andere er nu uitzien" "hoe kon zoiets gebeuren"... Niet leuk iig!

    En wat schattig zo'n tafeltje met stoeltjes :D Gaat hij er ook al echt inzitten? M'n mama heeft thuis nog zo'n klein stoeltje van ons vroeger, heb hem daar al eens ingezet, maar omdat hij dan net niet met z'n voetjes aan de grond kan, is hij nogal onzeker en wil er dan meestal snel weer uit. En visjes zijn idd leuk he :D
     
  12. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    @ cin: Zo'n mamut tafel en stoeletjes willen wij hier ook. Gaan die aan Sinterklaas bestellen ;) Ward heeft nu een zeteltje gekregen maar gaat er zelf ook nog neit veel zelf inzitten. Vind het wel jammer dat de kleuren niet meer zo mooi zijn als een paar jaar geleden, maar ach, het gaat om de tafel en stoelen ;)

    @ meisje: Jawadde, dat trekt ook op niets! Als je via een erkende kennel met stamboom, kan je eventueel bij Sint-Hubertus eens navragen om een klacht in te dienen. Want ze zullen dat dan niet alleen moet jullie aanvangen.

    @ cin: Onze hond heeft ook enkele honderden euro's gekost, dus de prijzen liggen hier hetzelfde. Geloof voor ons ras dat in NL nog iets duurder is dan hier in B.

    Gelukkig hebben wij een hele goeie fokker getroffen. Wij wisten dat we niet mochten kiezen, hadden laatste keuze want waren maar 3 teefjes (en wij waren derde voor een teefje...). Maar ander koppel wilde een lichtere en wij de donkerste. dus uiteindelijk toch onze keuze gekregen :)

    Meiden moet even m'n geluk op. HEb gisteren voor mezelf een jeans gescoord (een hele mooie!) bij Zeeman voor 5 euro en vandaag een bikini voor 2 euro!! :D Man man, ik hou van de solden :p De bikini is van het huismerk van Decathlon, is zo'n winkel in de buurt die huismerk van Decathlon verkoopt maar door te weinig omzet hebben ze totale uitverkoop. Normaal kostte bikini nog 8 euro, dus heb goed geshopt :D En voor Ward heb ik een babyzonnebril meegebracht. Niet dat ik veel zon verwacht op vakantie maar ze raden het wel aan voor zo kleintjes.

    Zo, nu ga ik m'n huis een beetje op orde krijgen. Ben dus al gaan boodschappen doen (het shoppen was een leuk extra'tje :p) en ga nu stofzuigen, dweilen, stofvegen. Eerst was uithangen ;)
    De mannen zijn het huis aan't voegen dus de afwerking van ons huis gaat ondertussen ook nog verder!

    @ meisje: Hij gaat niet met de fles uit de zetel. Maar hij zit dan op m'n schoot melk te drinken en als hij genoeg heeft laat hij zich aan m'n benen afschuiven tot hij op de grond staat. Hij legt zich dan achterover helemaal tegen mij aan. Precies of ik ben een glijbaan :p Zetel is niet zo heel hoog maar ook niet extreem laag. Zo wat er tussen in ;)
     
  13. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    Oh is op die manier, ja dat doet Maxim ook ooit :D Hou hem dan wel vast tot hij deftig op z'n voeten staat :)

    Het is niet volgens stamboom denk ik, wel erkende hondenfokker/-kennel. Dus zou toch wel iet of wat professionaliteit verwachten!

    Hun "hondenhotel" is ook niet meer dan paar hokken van 1 x 1,5m elke keer. Toen ik dat zag, amai hoor, daar zou ik m'n hond niet in laten! Ook gingen ze zelf de pups halen, en wij moesten dan achter blijven wachten, dus je ziet niks van de hokken waar ze in vertoeven, en hoe dat eraan toe gaat daar. dat vond ik ook wel jammer, ik zie graag van waar ze komen...
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Aan de prijs te zien denk ik ook niet dat het met stamboom is. Wij hebben de onze het driedubbele betaald... Niet dat we per se stamboom wilden, maar we wilden zuiver ras.

    Van onze fokker kunnen wij niets slechts zeggen. Hebben de moeder gezien toen ze nog drachtig was, zijn naar de pups mogen gaan kijken vanaf dat ze 2w waren. Zaten daar in de werpkist in hun woonkamer. Nadien ook bijna elke week op bezoek mogen gaan. En als we nu gaan om de nagels te laten knippen, mogen we ook naar de pups als ze er heeft en mogen we achter naar de andere honden gaan.

    Waar hebben jullie gekocht? Hier in Limburg?
     
  15. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,494
    13,964
    113
    Female
    Hierbij nog de beloofde foto van Stijn met zijn nieuwe kapsel!
     
  16. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    Ja dat is al heel wat anders... ik was liefst ook elke week gegaan, maar ze gaf me een gevoel dat ze dat niet zo heel leuk vond (was eerst 's woensdags gegaan, en 's zaterdags met mn vriend) En daarna heb ik vaak nog willen gaan , maar niet gedaan. Achteraf gezien had ik dat toch beter gedaan.... :(

    Stamboom zal idd wel niet zijn, die zijn vaak ook minstens 2x zo duur idd. Wel gechipt en europees paspoort, maar dat zit er sowieso bij als ze gechipt worden.

    Heb ze gekocht in Hamont, weet niet of je dat weet liggen? Ligt bij Neerpelt, Overpelt, dicht bij Weert ook denk ik...
     
  17. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    Jun 9, 2009
    7,162
    1,395
    113
    Female
    België
    Ach wat cuuuuuute!!! :D
     
  18. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,494
    13,964
    113
    Female
    Meisje, ik zou inderdaad wel meer korting eisen! 25 euro is niets, ik zou proberen voor minimaal 100 euro korting te gaan omdat je ook emotioneel geraakt bent.

    Nijntje, zo dat is nog eens goedkoop shoppen! Ik was laatst al blij dat ik een bikini van 8 euro had gevonden maar jij doet het nog beter!

    Vanmorgen heb ik Stijn voor het eerst op zn stoeltje aan zijn tafeltje gezet, glunderen van trots dat hij deed! Hij heeft heerlijk wat gedronken en een rijstewafeltje gegeten aan tafel. Bleef er wel de hele tijd bij want hij kan nog niet met zn voetjes bij de grond en wil ook niet hebben dat hij eraf valt. Op zijn slaapkamer heeft hij een minifauteuil staan, daar kan hij wel goed zelf op en af maar die is dan ook wat lager
     
  19. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,494
    13,964
    113
    Female
    Dank je meisje!
    Maar wel vreemd dat je ook niet echt kon gaan kijken en dat die hokken wat klein zijn. Daar zou ik mn eigen hond (als ik die had), maar ook mn kat dus ook nooit in zetten.
    Als ik jou was zou ik dus wel even ergens een klacht indienen, wie weet doen ze dit wel bij meerdere mensen om zo snel geld te verdienen?
     
  20. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,197
    6,616
    113
    Meisje, echt heel jammer dat het zo gegaan is. Als je de moeder niet mag zien, dan is er zelfs een kans dat de moeder helemaal niet aanwezig is. Het is nl bekend dat het voorkomt dat nesten puppy's uit Oost-Europa naar Nl en BE vervoerd worden. Is je pup wel gezond? Ik hoop dat je wel van de pup kunt genieten.

    Cin, hihi die stekeltjes.

    Damien zit 's nachts weer in een fase die wij het liefst overslaan...
     

Share This Page