Borstvoeding en trots deel 3

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door raspberry, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Haha, volgens mij denkt iedereen dat die zwanger wil worden ;) j/k

    Ik ben trouwens gewoon heerlijk ongesteld geworden vandaag. Ik lig met een in de fik staande onderbuik op de bank, bleh. Ik vind het niet erg dat ik niet zwanger ben - ik zit nogsteeds best in een soort gevoel dat ik er heel dubbel in sta, vooral wat werk betreft. Ik moet nu bv. al dingen voor congressen indienen, en zie het eigenlijk niet zitten dat ik volgend academisch jaar alweer een groot gat heb in mijn werk. Maar ja. Uiteraard had ik hier staan gillen en zingen als ik wel zwanger was, zo irrationeel ben ik dan ook wel weer :D
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Zogelukkig: nee, onze zolder is nog niet af. Iemand uit onze kerk zou het doen, heeft een eigen bouwbedrijf, maar had het toch te druk, dus zijn nu bezig wat offertes te verzamelen. Komen vandaag 2 bouwbedrijven langs, en na de bouwvak nog eentje.
    We moeten ook alles nog weghalen, dus maar goed ook dat we nog even tijd hebben .... ;)

    @aantal kids: 3 en dan 2 parttime is voor mij echt wel de max, en zwanger worden ga ik niet nog eens doen, dus als het er toch gewoon eentje is deze keer, blijft het hierbij :)
    Moet er niet aan denken, 8 kids. Pffff.... ;)

    @Evenstar: sterkte! Duurde bij mij ook een tijd voor m'n cyclus weer normaal deed. Uiteindelijk mijn LF verlengd met visoliecapsules.

    @all: misselijkheid neemt weer toe, en samen met 2 bijzondere dingen die voor ons wel een enorme bevestiging zijn, heb ik er nu wel vertrouwen in dat het goed zit. Nog 6 nachtjes slapen :)
    Vandaag dus wel een gek dagje, want anders zou ik dus vandaag uitgerekend zijn.
    Wel erg fijn dus dat we nu wel opnieuw iets hebben om naar uit te kijken en dus niet helemaal met lege handen staan.
    Vanmiddag met Thirza naar de KNO, ze is weer veel verkouden en slechter verstaanbaar, dus maar eens even een check weer. Ben benieuwd.
     
  3. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Vandaag en gisteren geprobeerd groeie start 3 aan mijn meisje te slijten maar ze vond er niks aan. We hebben een heel blik dus we kunnen nog een tijdje proberen maar als het niks wordt dan maar niet, krijg ze lekker alleen volle melk :) Nog een week en dan ga ik stoppen met kolven overdag. Dat zal raar zijn, maar wel een bevrijding denk ik. Ik vind er niks meer aan, ook al is het maar 2 keer een kwartiertje per dag! Ik ben het gewoon zat! :p
     
  4. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    hallo allemaal...

    a.s zondag word ons meisje 1 jaar en dan ga ik haar ook de laaste keer zelf voeden. ik wilde heel graag 1 jaar voeden en het is me gelukt :D. het heeft letterlijk bloed, zweet en tranen gekost maar ook zo veel leuke en mooie momenten. ik heb 1 jaar lang met plezier en alle liefde gevoed! ben er stiekem ook wel trots op.

    zondag zal het wel ff heel dubbel zijn tis toch ff een drempel die je over moet.

    liefs
     
  5. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Ja ik zie daar ook wel tegenop, ik denk dat ik gewoon blijf voeden tot het op is of tot ze weer weigert, zodat ik niet bewust de 'laatste voeding' meemaak, dat lijkt me namelijk niks.
    Alvast gefeliciteerd met de verjaardag van je dochter!
     
  6. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    thanks...


    mijn meisje drink alleen nog de ochtende en s avonds (een beetje), de middag voeding heb ik vorige week laten vervallen. ik heb zowiezo niet veel productie meer. ik heb toen ik begonnen ben met borstvoeding met mezelf afgesproken op haar verjaardag de laatste voeding te geven. maar tis wat je zegt is idd wel ook weer waar.
     
  7. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Kikkert, waarom stop je?
     
  8. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    omdat ik zelf 1 jaar wilde voeden, daarbij werk ik in de zorg en dus zeer onregelmatig waardoor als ik avonddiensten heb haar toch vaak niet zelf kan voeden (eerste kofde ik dit altijd af maar ik heb bijna niks meer met als gevolg dat het kolven niet echt geweldig meer gaat), en daarbij heb ik aan beide tepels kloven omdat ze steeds met haar tandjes erlangs komt dit doet ze overgins niet extra (op een paar x na)
     
  9. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Oke. Was gewoon benieuwd hoor, verder niks.
    1 jaar is hartstikke mooi. Ik denk niet dat ik vanuit mijzelf ga stoppen, maar ik heb dan ook geen factoren die belemmerend werken.

    Het gevoel zal wel een beetje dubbel zijn ja, maar dat is logisch, je moet toch 'afkicken' na zo'n lange tijd!

    Maar je mag trots zijn op jezelf hoor!
     
  10. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Weer een mijlpaal bereikt! Simone heeft gisteren voor het eerst koemelk gehad en ze vond het lekker :) We gingen barbecuen bij vrienden in Duitsland en we hadden melk, macaroni en fruit in een koeltasje gedaan maar het koeltasje in de koelkast laten staan (is niet de eerste keer). Ik vind er niet veel meer aan om in het 'openbaar' te voeden dus overdag krijgt ze gewoon de fles/een beker maar nu had ik dus geen mamamelk mee, dus dan maar eventjes halfvolle koemelk proberen, ze vond het erg lekker!

    Verder heeft ze veel meloen en brood gegeten (en we hadden wel een boterham met appelstroop meegenomen) dus honger lijden hoefde ze niet, handig hoor als ze wat groter zijn :)
     
  11. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou, hier ook nog even :)
    Vanochtend de eerste echo gehad en een dooierzakje gezien. Voor nu alles goed dus :)
    Op naar de volgende echo, over twee weken. Blijft nog wel een beetje spannend, maar de eerste opluchting is er :)
     
  12. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Fijn, Rozemarijjke :)

    Op zo'n termijn is dat precies wat je verwacht te zien. Wilde je zelf zo'n extreem vroege echo, is dat niet juist stresserender?
     
  13. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Nou meid, wat vind ik dat fijn voor jullie zeg! Ik kan me voorstellen dat dat oplucht! Is er ook al activiteit waargenomen of kan je die nu nog niet zien of horen?
     
  14. fafje

    fafje Niet meer actief

    rm, oh gaaf dan zul je hopelijk over 2 weken al een hartje horen kloppen! en zien!
     
  15. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Er was enkel nog maar een gevuld vruchtzakje te zien, maar precies hetzelfde als mijn zusje had bij 6 weken, (die heeft een BBZ gehad, kreeg daarom dus zo'n vroege echo toen ze opnieuw zwanger was).
    Idd precies wat we moesten zien, dus erg fijn.
    't Is nog wel spannend hoor, want nu moet dat hartje natuurlijk ook gaan kloppen, maar de eerste spanning is er zo wel van af.
    Was trouwens voorstel van de gyn, na de miskraam, om de eerste echo bij 6 weken te doen. Wel fijn dus :) Anders hadden we pas volgende week de eerste gehad en dan zit je net op zo'n termijn dat het hartje al wel of nog net niet klopt, dus dit vind ik veel fijner zo :)
     
  16. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    proficiat met je zwangerschap en echo :D




    hier inmiddels 1 1/2 week verder en ik geef toch nog steeds bv, ik heb een poging gedaan te stoppen op mijn meisje haar verjaardag en dit ging goed maar de volgende dag had ik stuwing en harde plekken (gewoon nog teveel productie), nu ga ik heel langzaam afbouwen verspreid over enkele weken/maanden want dit was geen doen ik voelde me zo slecht.
     
  17. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Ik ben nu ook aan het afbouwen, deze week gestopt met kolven overdag, gaat prima moet ik zeggen. Ik vind het nog wel eng, ik heb mijn kolfapparaat nog wel bij me voor de zekerheid maar ik heb het niet nodig gehad. Simone drinkt nog 's morgens en 's avonds en als ik ga slapen kolf ik nog en dat krijgt ze dan overdag in de fles. De andere fles is groeimelk, gelukkig vindt ze dat lekker :) Dit blijf ik nog wel even doen zo denk ik.

    Nog een week en dan wordt mijn meissie alweer een jaar! Het gaat een superverjaardag worden met een mooie taart, zelfgemaakte slingers en een zelf ontworpen shirtje. We hebben duplo voor haar gekocht, ik hoop dat ze dat leuk vindt, wij in elk geval wel haha!
     
  18. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    Bij toeval stuit ik op je bericht!
    Wat gaaf! Spannend zeg weer. Hoop voor je dat het helemaal goed gaat en zal aan je denken:)
     
  19. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou, ben na een week misselijkheids-loos de afgelopen dagen weer volop misselijk, dus dat gaf voor ons het vertrouwen wel weer wat terug. De angst dat het mis kan gaan, zakte ineens een heel eind :)
    Nog 5 nachtjes slapen en dan echo 2 :) Dan moeten we dus een kloppend hartje kunnen zien (en horen, als ze daar de apparatuur voor hebben).
     
  20. fafje

    fafje Niet meer actief

    spannend RM!!! fijn dat je zo'n goed gevoel erbij hebt!!!

    Mamavans, gelukkgi gaat het afbouwen goed! leuk heh die 1e verjaardag!
     

Deel Deze Pagina