De één houdt van dik en de ander houdt van dun, smaken verschillen. Dat een zwangere vrouw wat dikker wordt is een feit, kan meneer van ts niet van geschrokken zijn...hij heeft haar zelfs al eerder zwanger gezien. Hoe kwetsend zo'n opmerking ook kan zijn, er zal hier veel meer spelen en ts weet heus wel wat meer daarvan... Of ie vreemdgaat of een huwelijksaanzoek wil doen of wat ook, er moet ook in dit geval weer gepraat worden...sterkte daarmee!
Net het hele topic gelezen. @TS Tjee zeg wat een rotsituatie, m'n mond viel wel open toen ik las dat ie zo weggegaan is. Er is genoeg gezegd dus dat doe ik niet meer. Ik wilde je gewoon veel sterkte wensen!
uhmmmm dit gaat over mijzelf hoor.... Ik mag mezelf gewoon lelijk vinden. IK ben 160, niet TS en IK woog 83kilo, TS niet...trek het niet uit zijn verband svp..
Oh hemel, nog iemand die er over valt. Sorry TS maar volgens mij heb ik offtopic iets losgemaakt. Voor jou hoop ik dat dit alles goed afloopt. Voor de andere dames, ik heb geen moment gezegd dat ik dikke vrouwen lelijk vind. GEEN MOMENT! Dus val me niet aan omdat ik zeg dat ik MEZELF niet mooi vond.
Uh, volgens mij komt onderstaande zin daar wel op neer... maar als meisje van 1.60 en dan 83 kilo wegen....kan niet bloedmooi zijn!! Maar je zult het vast anders bedoeld hebben.
Hier weer even een berichtje van mij, ik heb mijn moeder toch maar even gebeld en uitgelegd hoe de situatie er nu voor staat. Mijn moeder snapte het verhaal een stuk beter want die kent hem natuurlijk ook heel goed door de jaren heen. Ze stond er niet zo van te kijken dat hij zo deed en had eerlijk gezegd wel verwacht dat hij dit op een dag wel zou doen. Het weglopen dan he,...Hij is iemand die zich heel snel in het nauw gedreven voelt en direct zijn stijve kop er tegen aan gooit. Ik heb gisteren nog even met hem gebeld en is er eerlijk gezegd niet beter van geworden. En vind het ook wel beter zo dat hij momenteel toch maar ergens anders blijft. Ik ben er al langere tijd achter dat hij alleen maar om uiterlijk geeft en dat heeft hij nu echt op een ***manier bevestigd. Ik kreeg opmerkingen naar mijn hoofd dat je uiterlijk tijdens je zwanger te vergelijken is met iemand die gevallen is en voor een tijd schaafwonden heeft, en word vergeleken met een walvis. Nou echt serieus ik kan niet geloven dat iemand zoiets kan zeggen. En geloof me ik ben maar 5 kg aangekomen tot nu toe en dat vond ik vrij netjes voor 30 weken toch.....!? Het gesprek liep totaal niet zoals het moest en heb ook totaal niet het gevoel dat het hem wat boeit, aangezien hij gewoon gelach op de achtergrond had van zijn vrienden.
Sorry hoor maar wat een vreselijke vent, zo iemand moet de rest van zijn leven gewoon lekker alleen blijven kan hij doen wat hij wil. Ik dacht meteen ook ow die gaat vreemd, en dan lees je dat hij je niet mooi vind, pfff hoe kan je dat nou tegen een zwanger iemand zeggen? Volgens mij houd hij alleen van zichzelf. Vraagt hij wel om zijn kind hoe het gaat enzo, heeft hij hem nog wel gezien sinds hij weg is? Vind het echt erg voor je, je hoort nu zo gelukkig te zijn.
jeetje meid wat een rot situatie.. Vindt hem vooral respectloos! En mist hij zijn kind nu niet dan? En gelach van zijn vrienden? Hoe oud is je vriend??!
Hij heeft nog niet naar zijn zoontje gevraagd nee. In het begin was hij echt niet zo en was ook helemaal nooit met zichzelf bezig. Maar hij heeft nu sinds 3 jaar een eigen bedrijf en is daardoor heel erg veranderd. Hij is erg zelf ingenomen en arrogant geworden en doet zet alsof hij meer is als de rest van de wereld. Heb hem hier al vaak op aangesproken dat hij gewoon leuker is als hij zichzelf gewoon is. Maar dit helpt helaas niet. Nou is het probleem dat hij dus geen contact met zijn ouders ofzo heeft of met een ander familielid, anders kon ik met hun praten en misschien dat zei dan tot hem door konden dringen. Maar probeer me zo sterk mogelijk te houden, want aan een heel verdrietige mama heeft mijn zoontje ook niks. Mijn vriend word trouwens bijna 26.
Jeetje wat een rotsituatie! Zeker nu je zwanger bent en eigenlijk heel gelukkig zou moeten zijn. Hopelijk schijnt er snel weer een beetje de zon bij je! Hopelijk komen jullie er samen uit. Sterkte!
vreselijk voor je.. Ik zou niet met zo'n persoon kunnen leven eerlijk gezegd. Maar goed er zijn kinderen bij betrokken dus jullie moeten er samen toch uitkomen.
Die kerel is jou niet eens waard.. ik was heel hard en zal heel moeilijk zijn maar alleenstaand moeder geworden aan zo'n vent heb je ook niks zeg.
Jeetje wat is de situatie moeilijk zeg. Maar ik heb wel het idee, dat hij niet zo veel respect voor je heeft. Heel veel sterkte met het maken van alle keuzes, die je nu voor je kiezen krijgt.
Wat een rotsituatie... Héél erg veel sterkte met de hele situatie! Mijn eerste gedachte was ook dat je vriend vreemdging, zou hier zelf ook heel achterdochtig van worden! Probeer nog even rustig te praten met elkaar en jullie gevoel goed uit te leggen.
Pfff ja wat moet je nou he....... Hij is gewoon een eikel omdat hij je laat staan met zijn eigen zoon en een in de buik...ik weet ook niet of ik zo`n man aan mijn zijde zou willen hebben.. Maar alleen omdat hij een bedrijf heeft is hij verandert? Zal toch meer in het spel zijn...vrienden misschien? Die waren net zo respectloos blijkbaar omdat ze behoorlijk kinderachtig aan het lachen waren?
wat een eikel is die man van je en wat verdrietig voor jou en je zoon en nog ongeboren kindje in je buik... niemand kan zomaar oordelen over een persoon die hij niet kent maar wat jou man doet getuigt van behoorlijk kinderlijk gedrag en helemaal geen verantwoordelijkheidgevoel naar zijn kindjes en vrouw! persoonlijk zou ik niet willen en vooral niet kunnen leven met zo'n man! mijn man heeft ook een eigen goedlopend bedrijf waar veel tijd in zit op het moment maar wij als gezin staan altijd op nr 1... hij doet veel met onze dochters en helpt mij waar hij kan.... en arrogant is hij zeker niet hij staat altijd voor mensen klaar als dat nodig is.... dus dat kan je man niet als excuus nemen! wil jullie heel veel sterkte wensen de komende tijd en probeer aan jezelf te denken en laat het contact maar van hem afhangen! zou er niet meer achteraan bellen hoor! de eer aan jezelf houden en goed zorgen voor jezelf! lijkt me wel verwarrend voor je kindje dat zijn papa er ineens niet meer is dus hij zal zeker je nodige extra aandacht nodig hebben..... laat die schoft toch lekker in zn eigen sop gaarkoken! al is het natuurlijk niet niks 8 jaar en 2 kindjes.... maarja hij kiest voor deze weg en jij kan zelf de keus maken wat voor jullie nu het beste is op het moment.,.... dikke knuffel vanuit hier!
Lekkere verassingen heeft die vriend van je. Ik zou eventueel kunnen zeggen wat je wel en niet moet doen maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, ik weet hoe je je voelt. Heel veel sterkte.
Vind je het nou echt nodig om de man van ts voor eikel/schoft etc. uit te maken. Je spreekt namelijk wel over de man waar ze al 8 jaar mee samen is en waar ze bijna 2 kindjes mee heeft. Dit is vast niet voor niks, en ze zal ongetwijfeld veel van hem houden. Naar mijn mening is het ook een beetje vreemd om zo over iemand te oordelen. Ik vind inderdaad ook dat zijn acties nogal dubieus zijn, en het verschrikkelijk dat hij zomaar vertrekt en ts achterlaat, maar wat weten we nou van de man van ts? Er wordt alleen maar geroepen dat de man van ts vreemd gaat, en ja dat zou kunnen. Maar misschien is er wel heel wat anders aan de hand, weten wij veel? Wij kennen de man van ts immers helemaal niet! Tot dat hij ook echt toegeeft dat hij is vreemd gegaan, of tot dat ts er op een andere manier achter komt vind ik niet dat de man van ts uit gemaakt hoeft te worden voor alles en nog wat. En nee daar praat ik het plotselinge vertrek niet mee goed, want dat kan natuurlijk niet! Ts, ik wil je veel sterkte wensen en ik hoop dat jullie hier samen uit komen! En probeer de situatie zo objectief mogelijk te bekijken, en staar je dus niet blind op wat iedereen hier roept!