Deli: wij gaan ook niet op vakantie. Wel even een paar dagen naar Texel maar dan logeren we bij mijn ouders. Perfect want ook meteen oppas bij de hand Lekker rommelen in eigen huis is ook heerlijk!
@ Juffie, als het goed is staat er onderaan bij je berichtje een blokje "wijzig" lins van Quote en Snel. Maar dat kun je alleen wijzigen binnen een uur nadat je 'm geplaatst hebt volgens mij?
Misschien kun je de Mod's vragen ofzo? Juffie??? Ja oppas bij de hand is helemaal handig!! hahaha... Nou, wij wilde graag een koel-vries combi in de schuur of op zolder. Nu hadden we van mijn moeder een grote Amerikaanse koelkast gekregen maar dat ding is zo zonde om daar neer te zetten... Nu werden op mijn werk koelvries combi's verloot en ik heb er 1 gewonnen Mogen we voor een prikkie meenemen en ze zijn gloedje nieuw! Super dus! Kan mijn broer die Amerikaan fijn verkopen of in z'n zaak zetten want hij had 'm voor m'n moeder gekocht.
Zo UWV heeft gebeld. Ze belt me in augustus na haar vakantie terug. Ik mag deze week nog boventallig en volgende week ga ik halve dagen werken. Zoals ook mijn manager had besloten. Dus dat is wel fijn.
Ja vind ik ook wel fijn. Dat ze het eens zijn dan haha. Ik wil het liefste gewoon alweer werken maar dat gaat echt nog niet. Zeker niet zoals ik me nu voel op dit moment....
Ja ik weet t....met mijn miskraam wel gemerkt..... Dag waar kocht jij ook alweer online de kleertjes??
inderdaad Ga nu wat doen hier. Matthijs ligt lekker te slapen en haan is met Nathan weg. Kopje thee is ondertussen al even op dus heb geen excuus meer om te blijven zitten
Goedemorgen... Yo... met mij gaat t goed hoor... ben wel moe maar oke ik heb nog 4,5 week vakantie!!! Juffie... is niet slim he meis hahaha Deli... super zeg! Kijk zoiets win ik nu nooit! All... iets betere nacht gehad. Hoefde alleen om half 2 maar 1 flesje te geven. Probeerde eerst water maar dat lukte niet. Toen zei Chris n beetje geirriteerd: maak gewoon n flesje warm.. dat kind heeft honger! Dus ikke flesje warm gemaakt en ja hoor... hij sliep weer door tot kwart voor 7. Heb hem n speentje aangeboden en zijn muziekbeer aangezet en hij was stil tot dat beneden de telefoon ging. Ik vloog mn bed uit want dacht gelijk dat t om oma ging. Bleek dat t de buurman was die iets nodig had. Jeetje kwart voor 8 s'ochtends!!! Dus Divano ook gelijk wakker. Sindsdien ikke ook wakker. Om 10 voor 9 bij de dokter geweest voor Divano... oortjes na laten kijken en t zag er allemaal goed uit! Dus t zijn niet meer de oortjes die zeer doen. GELUKKIG MAAR!!! Hopelijk worden de nachten nu beter!
@ Miranda, er waren er 6 te verdelen dus ik dacht dan zul je zien als ze gaan loten heb ik pech maar gelukkig heb er toch een Wij hadden er sowieso een nodig dus dit kwam als geroepen, ben helemaal happy. Tot nu toe hadden we geen vriezer en in de keuken alleen een inbouw koelkast. Maar miste wel wat ruimte en sowieso de vriezer dus nu straks heerlijk de ruimte dat is wel zo prettig met de vakantie voor de deur..........IJSJES! Wat vervelend van Divano dat hij steeds wakker wordt... Drinkt hij overdag wel voldoende dan? Want het is wel vreemd dat hij 'snachts zo'n honger heeft dan. En ik wil niet vervelend doen maar je kunt 'm er ook aan wennen he, die voeding 'snachts?! Ik zeg niet dat je het niet moet doen hoor meis maar mijn vriendin deed het ook en dat jochie is nu anderhalf en wordt nog altijd wakker 'snachts het kan een fase zijn natuurlijk maar straks went hij er aan?
Deli... ik weet t idd ja dat hij kan wennen aan de voedingen s'nachts. Mijn vriendin haar kindje is nu bijna 3 en wordt ook nog iedere nacht wakker voor n fles melk... minimaal 1x in de nacht. Daarom probeerde ik dus vannacht met water geven maar dat was geen suc6! Ik probeer t vannacht maar weer. Ik moet wel zeggen dat hij nu van 5x wakker worden terug is gegaan naar 1x dus ik denk dat t echt aan de oortjes heeft gelegen. Dan hebben ze juist zuigbehoeftes nodig en ik heb die omgezet in voedingen. Dus nu proberen af te bouwen!