seks gehad en pil vergeten, wat nu?

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door 00Wendy00, 19 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Hallo dames,

    Vorige week maandag ben ik aan een nieuwe strip begonnen. Afgelopen zondag hebben we sex gehad en nu ben ik de pil gisteren (dag erna) vergeten. Ik ben ziek thuis en ben niet in mijn make-up tasje geweest waar de strip in zit, heel stom. Ik heb hem vanochtend wel ingenomen. Dat verklaard dus ook dat ik vandaag een hevige doorbraakbloeding heb, wat wel snel is vind ik.

    Moet ik nu nog iets doen of rekening mee houden?
     
  2. Bloempje19831

    Bloempje19831 Actief lid

    12 jul 2011
    150
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hmm.. ik vind het ook wel snel dat je al een doorbraakbloeding krijgt nadat je één keer de pil bent vergeten.
    Ik weet nog wel dat bij mijn pil een bijsluiter zat en dan kon je precies aflezen wanneer je je zorgen moest maken als je een keer de pil was vergeten. Als ik het me goed herinner is één keer vergeten niet zo erg, je moet dan gewoon de volgende pil weer innemen.
    Anders moet je misschien eens kijken op de site van je pil.. misschien staat het daar wel uitgelegd.:)
     
  3. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Ja, ik vond het ook snel...en een berg joh!! Sorry voor het detail :).

    Ik heb het doosje met bijsluiter al weggegooid. Ik zal inderdaad maar even kijken of ik op een site wat kan vinden. Tis de Marvelon...
     
  4. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief

    1x de pil vergeten kan wel gevolgen hebben hoor. Is wel afhankelijk wanneer in de strip enz.

    Kijk even op

    Pilvergeten.nl

    Kan je wat vragen invullen en geven ze advies wat te doen
     
  5. Within

    Within Niet meer actief

    Eerste week van je strip.. heb je hem binnen 12 uur alsnog ingenomen? (dus als je hem normaal rond 2300 slikt, heb je hem dan voor 11.00 alsnog ingenomen?) want dan is er niks aan de hand.
     
  6. Bri

    Bri Niet meer actief

    allereerst: ik ben geen dokter of pil-expert, maar volgens mij werkt het zo.

    Als je aan het eind van week 1 een pil hebt overgeslagen, kan er (heel kleine kans, maar het kan) een gewone cyclus op gang komen. Dat betekent dat je na een dag of 10 een eisprong zou kunnen hebben. Je vrijpartij van zondag zal daar geen bevruchting meer van tot stand brengen (heeeeel extreme gevallen van lang-houdbaar sperma buiten beschouwing latend). Ik zou deze maand condooms gebruiken, daarna ben je weer veilig.
    Als je de pil binnen 12 uur na het normale tijdstip hebt genomen (dus minder dan 36 uur tussen twee pillen) ben je sowieso ook veilig.

    Met marvelon had ik steeds doorbraakbloedingen zonder dat ik de pil vergeten was. Hij paste duidelijk niet bij me. Ben toen overgestapt op microgynon 30, nooit problemen mee gehad.


    EDIT: ik heb met jouw gegevens pilvergeten.nl ingevuld, en mijn advies blijkt nog te kloppen ook.
    Dus als het minder dan 12 uur te laat was: strip afmaken, je bent gewoon beschermd.
    Meer dan 12 uur te laat (maar minder dan 24): strip afmaken en gedurende 7 dagen condooms.
     
  7. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Ik slik de pil 's ochtends....Ik heb dag 7 sex gehad en dag 8 de pil vergeten, ik kwam er dag 9 achter en heb toen gewoon de pil van die dag ingenomen.

    Bedankt dames. Volgens mij hoef ik me idd net geen zorgen te maken...
     

Deel Deze Pagina