De 13 Musketiers deel II

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 10 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Wat een mooie bevallingen FF en Rasp! Maar wel heftig..bevallen is geen pretje!

    btw: gister heb ik bevallingsverhalen gekeken en daar was ook (eindelijk) een keer iemand thuis aant bevallen. Die bevalling ging ook snel geloof ik,wel heel mooi! en ze zei erna: het ging heel snel, maar dit doe ik dus nooit meer...(gek genoeg heb ik dat toch ook echt gezegd...ooit:D)

    @Rasp Vertraagde schildklier..oh, dan hoef ik me ook niet zo schuldig te voelen als ik dan aan kom!

    M.aaike zat hier net boekjes te lezen van de bieb..hoor ik ineens een scheurgeluid...ieeeeeeeeeh zit ze een bladzijde te scheuren!! Das het tweede boekje al...hmm..toch maar samen gaan lezen en niet meer alleen.
     
  2. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Thanks!

    Hahahahaha lekker snoepen dus :p:p

    Oepsie!!!! Gelukkig zijn ze t wel gewend bij de bieb ;)
     
  3. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Ik begin nu toch echt die kriebels tekrijgen elke dag..zou Merel al bevallen zijn? haha..heerlijk dat meeleven!! En ben zoooooooo nieuwsgierig naar wie er in zit en de namen etc! Wat is dit toch leuk!
     
  4. giraf

    giraf Niet meer actief

    heb ik ook gezien volgens mij...
    Maar ik zat me rot te irriteren aan die mevrouw :)
    Niemand mocht bewegen tenzij zij bewoog en met praten hetzelfde, niemand mocht iets zeggen tenzij aangaf dat ze mochten praten :$
    Vond het een beetje een aansteller :)
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Madl, dank je!

    @FF, ja de baarkruk vond ik heel fijn omdat je heel natuurlijk de druk naar onderen hebt en voelt. Ik ga deze keer misschien wel proberen om gehurkt of op handen en knieën te bevallen in bad.
    Op handen en knieën schijnt ook heel fijn te zijn ook omdat je dan meer opent van onderen zeg maar dus dan heb je meer ruimte voor de baby. Liggend is sowieso niet mijn ding, dat zal ik niet gaan doen!
     
  6. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik heb ook de kriebels voor Merel! En voor iedereen trouwens, het is zo speciaal met elkaar nu!
    Ik bedacht gisteren wel dat het over niet al te lange tijd allemaal heel anders is hier denk ik, dan spreken we elkaar vast niet meer zoveel....:(:(
     
  7. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Giraf Oh, ik herken dat juist wel...vond juist dat ze het goed op kon vangen...ik was ook niet zo aardig hoor tijdens het bevallen...alleen dat ze van tevoren al zei dat ze niet moesten praten, dat vond ik dan te. Maar ik lag er niet zo rustig bij!
     
  8. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    BTW, ondanks mijn goeie bevalling heb ik na die tijd gezegd: "Dit was de hel, dit doe ik nooit weer!!". Hahaha dat vertelde manlief want ik wist het niet meer dat ik dat gezegd heb.
     
  9. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Voel me soms ook al helemaal verdrietig Rasp. Vlek en ik nog niet eens zwanger! Jullie gaan vast niet allemaal nog minimaal 9 maanden wachten :(
     
  10. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Wie van jullie wil mijn doula zijn? het lijkt mij aan de ene kant wel fijn als er constant iemand is die je adviezen kan geven.:D Maja vind doula beetje duur dan...
     
  11. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Sommige vrouwen veranderen tijdens de bevalling echt in monsters of lijken soms dikke aanstellers en zodra het kind er is zijn ze weer zichzelf en een heeeel ander mens. Dat heb ik al zo vaak meegemaakt en het verbaast me nog elke keer weer. Een bevalling doet echt veel met vrouwen hoor.
     
  12. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Jeeej, mijn verhaal staat er ook al op zie ik!
     
  13. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.523
    3.772
    113
    Dames, spring even in.


    Madeliefje, wat een schrik, begrijp je heel goed (M is een keer van de trap gevallen, voelde me zo rot en schuldig).


    LM, zag een hele mooie jas voorbij komen! Schattig :)


    Merel, hoe gaat het nu? Dwars zijn hoort bij de leeftijd en kan nog even duren, ben ik bang. Hier is meneer af en toe ook niet te genieten.

    Loopfiets, wat een drama... Onze kabouter heeft te korte benen :( en kan niet bij de grond. De fiets staat hier voorlopig in de schuur, zo jammer :(


    Wolfje, al lees je het niet meer een hele fijne vakantie en heel veel plezier...


    Finn, ik durf het bijna niet te vragen maar mag ik ook een geborduurde naam bij jou bestellen??? Snap wel als je nee zegt, je hebt het al druk genoeg.

    Namen, ben zo benieuwd naar jullie namen. Wij zijn eruit maar ik blijf twijfelen. Als het een meisje wordt, dan wordt Vera haar tweede naam!


    Hier vanoschtend naar de vk geweest en Finn had gelijk, ze gaan mijn baarmoedermond iig met 20 en 30 weken meten en afhankelijk van de uitslag misschien nog een paar keer extra. Spannend.
    Verder vanmiddag boodschappen doen en koken.
     
  14. giraf

    giraf Niet meer actief

    Eigenlijk kan ik ook helemaal niet oordelen over een ander haar bevalling, is natuurlijk ook voor iedereen anders...
    Mijn 1e zin na de bevalling was
    "Wauw, zo wil ik er wel 10" (en daar word aan gewerkt ;):D)
    Maar ik heb dan ook een makkelijke/snelle bevalling gehad, verhaal voor op de site volgt snel :)
     
  15. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    En wat is het doel van dat meten dan Quint?
     
  16. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Quint, HOI!!! En wauw, V.era als tweede naam! Wat leuk!!!;)

    @Nemo, wij gaan hier niet weg hoor, wij zijn en blijven de 13 musketiers, met of zonder kindje in de buik!!!
     
  17. giraf

    giraf Niet meer actief

    Natuurlijk wel!!!!
    We houden toch niet op met ons topic zodra de kindjes er zijn?
    Tenminste, dat was ik niet van plan....
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    JEEEEEEEEUW Giraf gaat 10 keer baren!!!! ZE gaat die van ons ook allemaal doen whahahaha!
     
  19. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Is ook wel zo Rasp, maar net wat je al zegt, langzaamaan zullen sommigen misschien toch minder komen.
    maar aan de andere kant, we zitten nu in de groep "mama's" en dat blijven we!
     
  20. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Gelukkig giraf :)
     

Deel Deze Pagina