De 13 Musketiers deel II

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 10 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Nou, kom op met jouw verhaal dan Giraf.. :D
    Het rare is dat ik achteraf pas vond dat mijn bevalling best zwaar was. Op dat moment was ik er niet echt bij geloof ik (of je vergeet het gewoon snel).
     
  2. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Leuke foto's Quint!!! Stoer manneke en leuke zwembroek :D:D:D
     
  3. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ik ga dit keer (als ik zwanger wordt tenminste :p) weer voor een thuisbevallen. Of ik kies dit keer echt voor het ziekenhuis en dan wil ik ook gelijk een ruggenprik (en een bakkie koffie met een krantje)
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hahahaha, tja zo kan het ook!!!
    En jij word wel zwanger!!! Niet nu al de hoop opgeven hoor!!!
     
  5. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Hahahahaha bakkie koffie met een krant hahahaha!!
    Tja ik weet niet, ik heb toch persoonlijk het gevoel dat ik m wil voelen die bevalling: Ervaren die oerkracht :)
    Maar dat is heel persoonlijk. '

    Mooie foto's Nemo!! Ik heb er ook 8 hoor!! En ja ik kan natuurlijk ook niet kiezen :p
     
  6. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @FF, dat gevoel heb ik ook hoor, ik wil het beleven zoals het is.
     
  7. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Bedoelde het ook niet negatief hoor. Voelt alleen zo stom om na te denken over hoe je alles gaat doen als je nog niets eens zwanger bent.
     
  8. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.523
    3.772
    113
    Dank jullie wel, bloos :) Het is een schatje maar soms wil ik hem achter het behang plakken...

    Finn, heb je L.u.d.e gezien? ;) Die wordt het denk ik niet (vindt mijn man (grrrrrrrrrrr) niet zo leuk, te zacht voor een jongen + Luda is een Russische meisjesnaam). Als wij het geslacht weten, ga ik je pb'en. Al ben ik voor een jongen nog niet helemaal uit (ML 100% zeker wel).

    Rasp, jullie hebben helemaal gelijk, voornaam en achternaam moeten bij elkaar passen. Daarom vind ik bijvoorbeeld Jayden de Boer (sorry mensen) echt vreselijk. En daarom vindt mijn man onze jongensnaam zo leuk, het klinkt gewoon mooi met de achternaam.
     
  9. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Vriendin van me had ook weeënstorm bij de eerste en daar werkte toen geen medicatie meer tegen toen ze er eenmaal inzat. Die is bij de tweede dus echt van te voren al gaan praten hoe ze het wilde. Ze moest bij de eerste wee al komen, ze kreeg een ruggenprik en klaar! Zij zei altijd "koffie en krantje" want dat had de gyn tegen haar gezegd en die had het zelf ook zo gedaan.

    Dus of thuis, lekker eigen omgeving. Of ik kies echt voor ziekenhuis, maar dan ga ik heel plan schrijven, en dan ook met ruggenprik.

    Ben gewoon erg genezen van vorige ziekenhuisbezoek. Niks ging zoals ik het voor ogen had (toen nog nooit gehoord van een bevallingsplan)
     
  10. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Ja dat vind ik precies hetzelfde!!!! Het moet ook gewoon in je gezinnetje passen en een geheel zijn met de achternaam.
    Hier een gezin dat heet Mar.te.ns. Hun kinderen heten: Z.oë, De.von en No.a-J.oy VRRREEEEEESSSEEEEELLLIIIJJJKKK Sorry hoor!!
    Hoogblond zijn ze. Niet mijn ding eerlijk gezegd.

    Ik bedoelde indd Lu.de Quint hihi. Vond m erg stoer!!!

    Ik vind trouwens al jullie namen van de 1e echt bij het kindje en het gezin passen! Ik heb echt nog niet een keer gedacht: Wat een naam:$!
    We hebben dus goede smaak hierzo! :D:D:p:p
     
  11. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Nemo, helemaal niet raar hoor dat je daar over nadenkt. In feite is het avontuur voor jou ook al begonnen, zodra je begint met zwanger worden.

    @Qjuint, goh, heb jij ook zo eentje die je af en toe wel eens achter het behang wilt plakken?!!!! hahahaha welkom bij de club!!
     
  12. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Nemo, lang leve het bevallingsplan!!! Voor jezelf opkomen!
     
  13. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Daan is natuurlijk al jaren nummer 1, maar vond de naam gewoon leuk. (zijn 2e naam is nummer 5 in de top10 ofzo :)) De naam hoort ook echt bij hem! Ik was bang dat er 100 daantjes in de klas zouden zitten, maar ken er nog geen één (ook niet op kdv)
     
  14. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Hahahaha dat heb ik ook met Finn Nemo: Maar hier nog steeds geen een tegen gekomen!!!

    En nu snap ik zijn liefde voor treintjes beter :D:D:D
     
  15. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ik ga zo maar wat doen. Zo naar Rotterdam, even met zusje wenkbrauwen laten plukken met een touwtje (au). Wel zo klaar gelukkig.
     
  16. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Oh Finn: ML heeft Daan zijn namen op zijn arm staan, maar als je aan daan vraagt wat er staat, zegt hij: Daan Trein :D:D:D
     
  17. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @ Nemo wat een mooie bevallingsverhaal, wel hetig zeg elke keer weer de wee te moeten opvangen en wegpuffen om dat je moet wachten tot je aan de beurt bent..zkh heeft ook niet mijn voorkeur...
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik ben hier tussen de bedrijven door aan het typen, ben ook bezig met het huishouden. V.era ligt vanaf 11 uur al weer op bed. Heeft nog steeds een verstoord slaapritme. Straks als ze wakker is even samen broodje eten en boodschappen doen. Bij de Aldi!!! Ben er vorige week geweest en ben helemaal in de wolken hahaha. En heeeeeeeerlijk toetjes!!!
     
  19. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Even heeeeel ssnel gaan nu de deur uit voor de auto, maar trouwlocatie was echt mega super super TOP!!!! We gaan wel nog 2 andere bekijken en we weten de prijzen nog niet exact van die van vanochtend morgen krijgen we de offerte als het goed is en nu nog 2 andere bekijken :D LEUK!!!!!

    @Nemo, balen van je temp meid! Goed dat je jezelf op aarde houdt en er is altijd een kans dat het ondanks een gek kaartje wel raak is, maar ga er maar niet vanuit nee, normaal heeft je temp wel gelijk. Knuffy meid!!

    @Merel, fijn dat ML eigenlijk heel nuttig is geweest door gister :p hahahaha dat kan maar weer gedaan zijn, maar nog prettiger dat hij erop terug is gekomen...ach wij mama's weten het sowieso beter hoor :p:D

    @LM, o balen zeg als het niet door gaat :( hebben jullie een annuleringsverzeker afgesloten dan of kan je het nog afzeggen dan?

    @All, zwaaaaai kom later hopelijk weer...op naar het volgende nuttige ding :p haha
    (even voor mezelf pag.73) ;)
     
  20. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Hahahahahahaha geweldig!!!! :D:D:D:D

    Dames help me eens:

    Ik zit met een dilemma. Mijn schoonmoeder en schoonzus wonen naast elkaar. mijn s-moeder past iedere donderdag op Finn en het dochtertje van mijn s-zus.
    Mijn s-moeder heeft sinds mei een herdershond en mijn s-zus ook. De hond van mijn s-moeder heeft puppycursus gehad en is best behoorlijk opgevoed.
    De hond van mijn s-zus niet en is erg wild, vind ik.
    Mijn s-moeder doet de hond altijd in het buitenhok als de kindjes er zijn. Of zet hem in een andere ruimte. Dat vnd ik ook erg fijn, omdat ik honden niet 100% vertrouw bij 2 drukke peutertjes in `hun` terratorium.

    Laatst kwam ik Finn ophalen en toen was hij ineens bij mn s-zus, omdat s-moeder het even druk had met koken. op zich geen probleem, maar hij zat dus met zn nichtje en die hond in de woonkamer, en mn s-zus was in de keuken. Die hond was superdruk en ik vond het helemaal niet prettig.
    Het voelt echt niet goed. Ik wil gewoon mijn peuter nog niet bij honden hebben. En zeker niet bij herdershonden!!!
     

Deel Deze Pagina