@FF, ik had ook al een reactie gegeven op BB. Ik zou dit ook niet willen, je weet het maar nooit!! Je moet de kat niet op het spek binden vind ik, beter voorkomen als genezen!!
Helemaal mee eens Finn! Die fijne familieleden van mij hebben een jonge amerikaanse stefford. Hij doet geen vlieg kwaad zegt iedereen, maar blijft een hond, en inderdaad een peuter in zijn territorum! Maar ja, wat doe je ermee?? Ik voel me altijd zo'n zeikerd als ik mijn eigen familie vertel wat wel en niet mag.
Oh het viel me zo mee bij de Aldi wat ik moest betalen, jeetje, ik dacht dat klopt niet!!! Maar ik moet ook echt wel naar de AH hoor want ik kan lang niet alles bij de Aldi halen. En de AH winkelt wel fijner vind ik. Maar een beetje geld besparen is wel goed denk ik, het is niet nodig gelukkig maar altijd beter dat het goedkoper kan.
Finn Ik zou toch echt aangeven dat je je er niet prettig bij voelt dat hond en kindjes alleen zijn... I mag ook absoluut niet alleen gelaten worden met de hond van szus. Zij laten hun kinderen wel alleen met de hond, maar ik vertrouw dat beest voor geen meter! Net wat rasp zegt 'voorkomen is beter dan genezen'
Ja je hebt gelijk!!! Ik heb t gegoogled! Ik dacht altijd dat het moest zijn: Het kat het spek opbinden!!!! Maar ik zit HELEMAAL fout!! Mijn welgemeende excuses
Ja dat ga ik ook doen!! Ik heb geen zin om met spijt aan het zh-bedje van mn zoontje te staan of erger....