Het is inderdaad ontzetten gemakkelijk in gebruik, een hele leuke gadget om te hebben... je hoeft niet aan je pc om even je mail te checken of iets op te zoeken op internet. Leuke spelletjes (ook voor kids). Er is een virtuele boekenkast voor al je boeken dus je kan er heeeeeel veel op kwijt^^ Nadeel: Buiten is het niet te lezen... door het licht en ik vind hem op een gegeven moment ook wel zwaar in je hand om echt uren te lezen.
Je kunt er dus meer mee dan met ereader! Maar met ereader kun je wel weer buiten lezen vertelde iemand... Gohs.. en ik wist tot op gisteren niet eens dat het bestond Welke ipads hebben jullie dan?
eerlijk gezegd denk ik dat elke ereader wel problemen geeft buiten... zeker met veel zonlicht. Misschien es even googlen? Ja een ipad is meer ik heb een i-pad1
Ik eet de laatste weken me echt gek aan alles wat los en vast zit, gelukkig heb ik ook een mega fruit tik dus vooral ook gezond maar de weegschaal kijk ik voorlopig gewoon niet aan. Zie het wel na de bevalling.
Bij mij is het vreten er wel af en nu vooral gezonde trek "godzijdank" er zijn nu 20 kg extra LOL de beep komt nu aan en ik ff niet Maar na de bevalling van Yara was ik binnen 6 mnd alles ook weer kwijt dus no worries hihi Thanks voor het meedenken over ipad ereader!
Goeiemorgen dames, Ik kom even mn boxkleed showen, net af... Hij kan op 2 verschillende manieren, maar dit vind ik de mooiste
Tnx meiden, ik ben er zelf ook erg blij mee!! Was wel weer een klusje haha maar goed het is weer af Ik ga even mn volgende projectje klaar leggen.. Nouja laat ik eerst de tafel maar opruimen haha!! Tot later!!
@ Want2be Geen last meer van voorweeen? @ Aichaatje Is de boel bij jou nu ook stabiel? @ Mik Oei heb je al eens geinformeerd naar moxatherapie? DAn kunnen ze de baby op een of andere manier uit een stuit proberen te krijgen.. Een kennisje van me heeft dat ook gedaan en uiteindelijk is de baby gedraaid. Zooo toen liet mn geheugen me in de steek..
Gelukkig!! Nog 4 weekjes binnen houden he... Wat zal jij straks blij zijn als je heerlijk met haar kunt gaan wandelen enz...
Nou echt wel... ben zooooo moe van het overleven, stress en het zorgen maken... genieten was er niet bij deze keer.
@ Aichaatje Ik hoop voor jullie dat wanneer jullie meiske er is jullie echt heerlijk mogen gaan genieten! En vooral jij !!! Dat heb je wel verdient na zo'n periode!!