Utrecht en omgeving | Wat is er te doen in Utrecht en omgeving? Er op uit natuurlijk! Uitstapjes in Rotterdam, nu ook uit met kinderen en attractieparken! ik zit hier op te kijken.
J krijgt nutrilon 1 met schepje jbpm ivm veel terug spugen. Is 2 duurder dan 1? Ik koop het bij de kruidvat en betaal 12,95 per pak.
kruidvat/etos standaard is rond de 9,- voor 800-900gram meen ik me te herinneren. ik ga vandaag even bij de etos kijken. denk dat ik voor hun huismerk ga. nutrilon is duur trouwens! friso kost 13,36 voor een pak h.a. 1. friso standaard is goedkoper, dus neem aan de standaard 2 ook. zal straks eens een vergelijking maken.
ik vroeg me dat ook net af, waarom is 2 duurder dan 1? ik ga vanavond kijken of het zo is. lijkt me toch dat t goedkoper zal zijn - in ieder geval vaak aanbiedingen.
29 okt lijkt mij prima ( als het voor de andere meiden ook een prima datum is haha) In utrecht is genoeg te doen hoor ( heb er gewoond haha) als het weer het toelaat zouden we ook met zijn alle de stad in kunnen gaan in utrecht en lekker een terassje pakken ofzo..utrecht bied genoeg mogelijkheden haha @hier: Net boven alles lekker een sopje gegeven haha..nu nog lekker een aantal wasjes weg werken..Vrijdag komt manlief thuis die heeft ook weer genoeg was bij zich ..Ik denk dat we vrijdag lekker gaan zwemmen weer lang geleden hihi..( kan ik eindelijk me nieuwe badpak aan haha) Ik heb weer buikfoto's gemaakt kan ze alleen niet neerzetten hier manlief heeft me laptop mee en heb geen zin om de pckast helemaal van zijn plek te halen haha dus vrijdag gooi ik even een foto erop ( of misschien toch nog vandaag even kijken)
Jolanda een terrasje in oktober.. brr! De melk 1 is het duurste om te maken omdat de bewerking van de koemelk daarin het grootst is, bij 2 en 3 hebben ze minder werk. Maar als je deel 1 gebruikt van een bepaald merk ga je vaak ook deel 2 daarvan gebruiken. De marges op opvolgmelk 2 en 3 zijn echt huge vergeleken bij opvolgmelk 1. Uk zet je de vergelijking hier neer? Had ook nog gezocht naar kruitvat maar kon dat niet online vinden.
Haha, juju, dan kan ik toch maar beter ook eens die natuurwinkel opzoeken! Het komt denk ik doordat mijn moeder vanwege haar dieet al haar eten daar koopt en zij is altijd het dubbele kwijt dan bij de gewone super, dus vandaar mijn vooroordeel! Nutrilon is onwijs duur inderdaad... Maar manlief let nooit op prijs en heeft in de kraamweek een pak moeten halen, omdat ik daar voor die tijd totaal niet bij stilgestaan had. Had ook geen probeerverpakking oid in huis, beetje dom achteraf... Een aangezien hij al nooit op de prijs let en in de kraamweek zijn hoofd daar ook totaal niet naar stond, heeft hij in de winkel gewoon maar het eerste gepakt wat hij zag staan! Toen ik twee weken later voor het eerst zelf voeding ging kopen, schrok ik me wezenloos, maar ja, dan nog overstappen doe je ook niet meer! En ach... Hij groeit er goed op en doet het zo goed op de omneo dat ik gewoon voor dat even hem niet weer iets anders aan wil doen. De stap van 1 naar 2 was al lastig qua ontlasting voor hem, dus ben ik blij dat ik niet ook nog eens een andere voeding heb geprobeerd! O, trouwens, omneo 1 en 2 kosten gewoon hetzelfde. Weet niet hoe het bij andere voedingen zit! Meeten; In Utrecht is inderdaad genoeg te doen, dus we kunnen tegen die tijd vast wel iets uitkiezen! Weet niet of op zaterdagmiddag een terrasje pakken uberhaupt met alle kids en wandelwagens erbij een goed idee is, maar we kunnen het altijd proberen! Oh ja, mijn vent doe je ook echt geen plezier als hij meemoet... Oh ja2, weet je wat ik trouwens ook belachelijk duur vind?? Jbpm.... Allemensen, 4,89 en doe er 1,5 week mee....
Hmm klopt dan niets van.. toch als ik online kijk is Nutrilon veel duurder maar misschien zijn de prijzen bij de drogist gewoon lager? Want 10.59 of 15.95 vind ik nogal een verschil.
Weet iemand waar je op moet letten bij kunstvoeding? Ik zie dat de biologische varianten veel meer verzadigde vetten hebben bijvoorbeeld. Nu weet ik dat volle melkproducten worden aangeraden voor kinderen maar is dat om die verzadigde vetten *realiseer me opeens dat ik al een paar posts tegen mezelf aan het typen ben en ga zelf maar even op onderzoek uit.. het grote labyrinth van kunstvoeding doemt zich voor mij op * *wordt vervolgd*
PRIJZEN FLESVOEDING NUTRILON (overal zelfde prijs) - nutrilon standaard 1 10,59 - nutrilon omneo 1 14,59 - nutrilon pepti 1 21,59 - nutrilon soya 1 20,02 - nutrilon h.a. 1 15,59 - nutrilon forte 1 12,99 - nutrilon standaard 2 10,59 - nutrilon omneo 2 14,59 - nutrilon pepti 2 21,59 - nutrilon soya 2 20,02 - nutrilon h.a. 2 15,59 - nutrilon forte 2 12,99 - nutrilon goede nacht 2 5,99 FRISO - friso standaard 1 9,25 (truus.nl) / 9,04 (etos web) / 9,25 (kruidvat web) - friso h.a. 1 13,36 (truus.nl) / 13,36 (etos web) / 13,36 (AH web) / 12,79 (Plus) - friso extra 1 9,79 (truus.nl) - friso comfort 1 11,21 (truus.nl) / 11,21 (etos web) / 11,21 (AH web) - friso kma 1 20,90 (truus.nl) - friso standaard 2 9,25 (truus.nl) / 9,04 (etos web) / 9,25 (kruidvat web) - friso standaard 2 9,04 (AH web) - friso h.a. 2 13,36 (etos web) / 13,36 (AH web) - friso extra 2 9,79 (truus.nl) / 9,79 (etos web) / 9,79 (AH web) - friso comfort 2 11,21 (truus.nl) / 10,99 (etos web) / 10,99 (AH web) - friso kma 2 20,90 (truus.nl) NESTLE - nestle groeie start standaard 2 10,68 (truus.nl) - nestle groeie start h.a. 2 (zal bij de etos kijken wat het kost) KRUIDVAT (prijzen webshop) - kruidvat standaard 1 6,29 - kruidvat comfort 1 8,29 - kruidvat extra care 1 9,29 - kruidvat forte 1 8,29 - kruidvat bio standaard 1 600ml 5,99 - kruidvat standaard 2 6,29 - kruidvat comfort 2 8,29 - kruidvat extra care 2 9,29 - kruidvat forte 2 8,29 - kruidvat bio standaard 2 600ml 5,99 ETOS (prijzen webshop) - etos standaard 2 6,79 - etos comfort 2 8,79 AH (prijzen webshop) AH standaard 1 6,49 AH comfort 1 8,49 AH Puur en Eerlijk bio 7,99 AH standaard 2 6,49 AH comfort 2 8,49 AH h.a. 2 9,99 AH Puur en Eerlijk bio 7,99 BIOBIM @JuJu vul jij hier de prijzen in? ============================ TIPS - bambix rijstebloem is 1,40 bij de AH en 1,45 bij drogisten WEBSITES www.supermarktaanbiedingen.nl www.kortingzoeker.nl AANBIEDINGEN - t/m 23 juli: spar: 25% korting op nestle babyvoeding - nestle groeie start standaard 2 4,50 (coop volgens supermarktaanbiedingen.nl) / 8,29 (supercoop volgens supermarktaanbiedingen.nl) - nutrilon standaard 1 9,99 (super de boer volgens supermarktaanbiedingen.nl) - nutrilon standaard 2 9,99 (super de boer volgens supermarktaanbiedingen.nl) - friso standaard 2 7,79 (supercoop volgens supermarktaanbiedingen.nl) / 9,25 (kruidvat web)
juju, ik wacht je onderzoek af.. Ik heb geen flauw idee verder. Me vriend heeft nutrilon gekocht, toen ik tijdens een buikpijn aanval moest voeden en ik Niet kon vonden ivm pijn. J doet er goed op. Ja moet alleen 1 schepje jbpm bij ivm spugen. Het komt soms terug en dat doet hem zeer. En wil eigenlijks ook niet te veel gaan "testen" met voeding.
Gebruik je Nutriton? 4,89 bij de etos/ah en volgens mij bij de c1000 iets goedkoper. ook dat moet ik nog even onderzoeken omdat het hier ook in elke fles wordt gebruikt ivm verzadiging ipv spugen. maar met opvolgmelk hoeft dat geloof ik niet meer.