@juju: haha zo eng is het toch niet ik vind het wel grappig! maar ja sommige mensen.... helaas is dat het nadeel van internet dan leest iemand anders het anders dan jij bedoelt.
@Juju: Nou, als mensen daar al over vallen zeg... Ik vind het juist wel een leuk onderschrift! Maar steeds wanneer ik het lees ben ik stiekem wel jaloers dat hij dat allemaal al eet en Diede niet Je mag toch trots zijn op het feit dat je bv geeft? Het is dan toch niet zo dat je vrouwen die fv geven automatisch minder goede moeders vindt?! Ik kies bv om al het eten vers te bereiden maar als iemand voor een potje kiest, dan moet diegene dat lekker zelf weten! Maar dat is het lastige van internet inderdaad. @Naomi: Op zich hebben wij nu best een ruime woonkamer voor een appartement maar ik wil een supergrote . En een tuin natuurlijk! Qua tuin en woonoppervlakte vinden we deze mooi: Huis te koop: 't Seuverick 43 5061 AP Oisterwijk [funda] Deze voldoet ook aan onze eisen maar de tuin is wat klein: Huis te koop: Torenakker 103 5056 LM Berkel-Enschot [funda] En deze is helemaal geweldig en helemaal onze stijl, alleen willen we niet echt in die plaats wonen: Huis te koop: Kapelweg 32 5281 LR Boxtel [funda] Lastig!
@moosey: ik vind de 1e het leukste haha. wat een joekels van huizen zeg!!! zou het graag willen maar dat kunnen wij nooit betalen! ja het is moeilijk he! ik wil ook gelijk een huis kopen waar we kunnen blijven ook als er nog meer kindjes zijn
Naomi mooi hoor!!! En een nette prijs zeg! Moosey ook hele mooie huizen maar ik schrik me kapot van de prijzen zeg jeeeeeetje Wij gaan het huis dus verbouwen ook weer heel spannend. Daarstraks naar materiaal enz gaan kijken Juju ja ik heb de laatste tijd ook vaak beet met discussies hihih.
Moosey er is een verschil tussen eten en proeven he Gisteren kreeg hij paprika en dat hoefde hij gewoon niet!!! Maar hij had 's middags ook al geen zin in meloen dus het was denk ik gewoon een slechte proef-dag. Ik geef hem gewoon iedere dag de groente die wij zelf ook eten (mits hij die mag natuurlijk). Huis: Wij hebben 2 jaar geleden op de groei gekocht Maar is wel een standaard huis, geen speelkamer. In de toekomst misschien boven de kleinste slaapkamer omtoveren tot ee speelkamer maar voorlopig is er nog genoeg te doen. Uk ligt hier ook op een gigantisch kleed midden in de kamer (geen idee waarom want hij rolt/ tijgert er toc continu vanaf haha)
We hopen wel wat van de prijs af te krijgen hoor Ik hoef op zich niet een kast van een huis maar een grote woonkamer staat hoog op ons prioriteitenlijstje. Ik probeer geen discussies hier aan te gaan haha! Ook grappig als iemand zegt dat het niet slim is om bepaalde dingen te zeggen omdat iedereen hier last heeft van zijn hormonen. Nou, dan springt iedereen er bovenop haha! Ik vind het wel altijd leuk om te lezen by the way. Dus als je een topic weet waarin hevig wordt gediscussieerd, dan laat het mij maar weten
Ik ga straks eens even terug lezen. Ik zit vandaag voor het eerst even op mijn gat op de bank, waarschijnlijk niet voor lang. Meneer heeft nog maar 1 uurtje geslapen vandaag. Heb hem nu in zijn bed liggen, maar hoor hem gewoon 'praten' en lachen. Ik denk niet dat hij zijn slaap gaat pakken zo, haha. Hij houdt me lekker bezig vandaag.
Hee Marise! Af en toe kun je echt de hele dag je handen er vol aan hebben ! Ik krijg net een mail van de makelaar dat één van de drie huizen (die met de kleinere tuin) is verkocht. Dat maakt de keuze weer makkelijker!
@moosey;idd. Leuk dat jullie voor huizen gaan kijken. Wij hebben 2 jaar geleden ons eigen huisje gekocht. Leuk is dat om eerst vanalles te bekijken en uiteindelijk iets voor jezelf te hebben. Wij gaan moeten deze zomer wel aan de bak met schilderen buitenom etc. Mijn vriend is al begonnen met schuren vandaag. Dat hoefden we met ons huurhuis hiervoor dan weer niet Het afbouwen vd borstvoeding gaat hier ineens supersnel. De eerste 2 voedingen duurden vrij lang minstens 10dagen en nu die laatste avondvoedingen zijn er binnen 5 dagen alle twee af. Nu alleen nog de ochtendvoeding. Wat stinkt die flesvoeding trouwens....! Hij heeft deze week voor het eerst kunstvoeding gekregen. Vooral als hij het weer uitspuugt, blegh!
Oh trouwens wie van de trouwe schrijfsters heeft er FB? We hadden de hyves, maar ik heb mijn hyves verwijderd. Deed er niets meer mee! Ik post hier namelijk weinig foto's, maar op FB wel. Anders even pb'en als jullie dat leuk vinden?!
Ik heb je een PB-tje gestuurd. Tenminste, ik val toch onder de trouwe schrijvers hè ?! Wat goed dat het afbouwen zo voorspoedig gaat. FV stinkt inderdaad, vooral de FV boeren in je gezicht haha!
En onze tuin waar nu de bomen weg zijn en er een hele boel werk aan het gebeuren is. Maar het is zo'n grote rotzooi dus die foto laat ik maar niet zien De grond incl huis is 7,78 are
Hahaha ja is een typisch Belgische bouw in die tijd. In het hoekje zit beneden de keuken en boven de kamer van S. Het is idd fijn groot maar gaan het nog wat groter maken Dan is de keuze idd weer iets makkelijker Moosey
wauw OW wat een mooi groot huis en een super tuin! @marise: sorry heb geen FB, misschien maar ff 1 aanmaken haha
Sorry was de komma vergeten het is 778 m2 en 7,78 are. Uhm het stukje grond hebben ze toen voor 1000 Frank gekocht omgerekend 50 gulden.
@naomi; ja doe maar, fb is leuk en lekker makkelijk! @moosey; haha jij trouwe schrijfster, nee toch ! Ik denk zet het er maar even bij, straks krijg ik pb'tjes van 'vreemden'! Flesvoedingboeren in het gezicht nog niet gehad @ow: wat een stuk grond bij jullie huis. Bij mijn ouderlijk huis woonden we net buiten de stad en hadden we ook veeeel grond. Erg leuk, vooral met kleine kindjes. Nu wonen wij dichtbij het centrum en hebben dus een leuk tuintje, maar niet groot.