eerste IUI in juni, wie nog meer??

Discussion in 'MMM clubs' started by Paula, Jun 9, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Evi81

    Evi81 Actief lid

    Jun 13, 2010
    173
    0
    0
    Verpleegster
    Deurle
    @ Babydesire: dat is super. Woehoe!!!!

    @ Susanne: Jongens dat is nu toch super spannend voor jou, ik hoop zo dat die duivels niet komen...Ga je testje doen morgen?

    Hier al dag 5 dus begint te korten ...hahahaha...al moet ik zeggen dat ik er iets minder mee bezig ben deze maand. Voel ook veel minder van die pregnyl. Eigenlijk voel ik niets behalve pijnlijke borsten. maar die heb ik iedere maand. Heb weer zo geen goed voorgevoel en die klopt meestal. Tja tis vroeg maar we zien wel.

    Xxxxxxxxxx
     
  2. Susanne74

    Susanne74 Actief lid

    Jun 18, 2011
    153
    0
    0
    Limburg
    Hey tante Evi!!!

    Begint inderdaad te korten voor je....nog ff volhouden!!!! En het is idd nog maar kort....je weet het nog niet!!! Alles kan nog gebeuren en ik had (en heb stiekem ;)) er ook niet zo'n goed gevoel over,maar tot nu toe nog geen :x:x gezien! En nu ook niet echt t gevoel dat het komt, maar kan nog altijd he! Morgenvroeg moet ik in het zh bloed gaan laten prikken, vreemde is alleen dat het vorige keer 14e dag na IUI was, nu 13e. Durf ook nog steeds zelf geen test te doen haha, als er morgenvroeg nog geen :x zijn en ik dan nog niet het gevoel hebt dat het komt, mss dat ik er dan 1 doe voor ik naar het zh ga....
    XXXXX
     
  3. Evi81

    Evi81 Actief lid

    Jun 13, 2010
    173
    0
    0
    Verpleegster
    Deurle
    Lieve schat jij moet toch nerveus zijn??? Ooooohhh ik hoop het zoooooo!!! Ga heel de dag aan je denken morgen. Wanneer zou je dan je uitslag hebben?? Vorige maand had je wel het gevoel he dat je ze moest krijgen?? Dikke knuf lieveke en hou ons op de hoogte!!!!!
    Xxxxxxxx
     
  4. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    Hey lievies

    Zo ik heb vakantie, joepie, Heerlijk 6 weken vrij zijn.
    En ik ben de teleurstelling alweer te boven eigenlijk.
    Vanmiddag heerlijk met mijn collega's aan de borrel geweest af het jaar af te sluiten. Super gezellig altijd.

    Jullie super bedankt weer voor alle lieve woorden. Echt fijn is dat.

    Nu ga ik even teruglezen, want jullie zijn weer druk geweest.
     
  5. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    whow Babydesire WAT SUPER. Super meid, gefeliciteerd!
     
  6. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    Hey Susanne74

    Oei, oei morgen is voor jou de DAG. Ik hoop zo voor je dat je bloedtest goed is.
    Hoe laat ga je bloedprikken?
    Heel veel succes en ik denk aan je hoor!!!

    xxx
     
  7. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    Hier al dag 5 dus begint te korten ...hahahaha...al moet ik zeggen dat ik er iets minder mee bezig ben deze maand. Voel ook veel minder van die pregnyl. Eigenlijk voel ik niets behalve pijnlijke borsten. maar die heb ik iedere maand. Heb weer zo geen goed voorgevoel en die klopt meestal. Tja tis vroeg maar we zien wel.

    Hey Meis

    nog even volhouden en fijn dat je er minder mee bezig bent.
    En ik hoop dat je voorgevoel hardstikke FOUT is.
    Dan heb je over een 11 dgn een vet positieve test!!

    xxx
     
  8. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    Hey Elvi

    Familie, vrienden en collega's zijn bij ons wel op de hoogte. En ik moet zeggen dat ik dat als zeer prettig vindt.
    Collega's zijn ook zo meelevend.
    Maar het is niet zo dat we het hier eigenlijk alleen maar over hebben. Integendeel zelfs.
    Maar denk dat het voor een ieder heel persoonlijk is.
     
  9. Susanne74

    Susanne74 Actief lid

    Jun 18, 2011
    153
    0
    0
    Limburg
    Hey E82!

    Fijn dat je je al iets lekkerder voelt...al blijft het kl*te natuurlijk!
    Hoop dat je evengoed van een welverdiende vakantie gaat genieten!!!
    Ik ga morgenvroeg maar meteen op tijd, hebben me geen tijd gegeven, kan vanaf 8 uur terecht, dus dat doen we dan maar. Twijfel alleen nog of ik hier thuis nog snel een testje zal doen voor ik ga, om de ergste teleurstelling misschien al tegen te gaan?
    XXXX
     
  10. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    He suusie

    natuurlijk blijft het kl*te, maar ga nu idd lekker genieten van de vakantie.
    Ja en wat betreft het testen, je moet doen waar jij je goed bij voelt.

    Hoop op roze voor jou!!!
     
  11. Susanne74

    Susanne74 Actief lid

    Jun 18, 2011
    153
    0
    0
    Limburg
    Kreeg net toen ik in bad zat weer een heftig ongi-gevoel en begint ook roze door te schemeren....dus test net ook maar gedaan, hartstikke negatief...denk dat het hier dus ook einde is poging 2 :(, net al lekker ff potje gejankt en nu m'n bed in, mss gedachten ff op wat anders zetten :(:(:(
     
  12. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    Mar 22, 2010
    2,901
    0
    0
    Zuidholland
    Nee toch!:(:( wat vreselijk k*t voor je! Sterkte meis, dikke knuffel
     
  13. M82

    M82 Lid

    Jun 10, 2011
    72
    0
    0
    Noord Brabant
    Wat jammer Susanne74 !!!
    Ik stuur je net een pb en had dit nog niet gelezen...
    Vind het echt K#T voor je !
    Als je ff wil kletsen dan weet je me te vinden he....
    Dikke kus en knuffel !!!
     
  14. E82

    E82 Actief lid

    Jun 15, 2011
    306
    0
    16
    Lieve Suusie

    Wat ontzettend kl*ten voor je. Getsie weer niet raak.
    Als ik nu bij je om de hoek woonde kwam ik je persoonlijk een hele dikke knuffel geven.
    Hoop dat je vanacht een beetje hebt kunnen slapen.

    xxx
     
  15. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    Mar 22, 2010
    2,901
    0
    0
    Zuidholland
    Ik ga er ook vabuit dat het mislukt is, net getest op 10 dpo en omowit:(..weet dat het nog vroeg is,maar denk dat het hier ook over is.

    Suzanne74,ben je nog wel gaan bloedprikken? of is je ongi vannacht al doorgebroken? nogmaals dikke knuff
     
  16. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    Jul 18, 2011
    2,238
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey Suus, oh neeeeee!! Wat een rotbericht! Meis, ik leef van harte met je mee. Kun je een beetje afleiding zoeken vandaag? Heel veel sterkte en een dikke knuf! Liefs, Elvi
     
  17. Grotebabywens

    Grotebabywens Fanatiek lid

    Jul 18, 2011
    2,238
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ babydesire: WAUW, wat een goed nieuws, gefeliciteerd!! Geniet van je goede nieuws!! Liefs, Elvi
     
  18. Susanne74

    Susanne74 Actief lid

    Jun 18, 2011
    153
    0
    0
    Limburg
    Hoop nog niet opgeven he lieve Babbel! Kan nog allemaal! Wanneer mag jij testen??

    @Lieve allemaal....dank je wel! Ben vanmorgen geen bloed gaan prikken, heel langzaam maar zeker begint mijn ongesteldheid toch door te zetten nu, dus leek me niet echt nodig, ook niet na mijn negatieve test gisteravond :(. Heb idd niet echt veel geslapen...maar ga ervanuit dat het toch ook hier wel een keertje raak zal zijn...toch? Voel me in elk geval erg K*T vandaag.
    Ben gewoon aan het werk, maar heb niet echt zin. Gelukkig is mijn vriend ook mijn "baas" dus hoef ik geen verantwoording ofzo af te leggen waarom ik geen zin heb. Heb net met het zh gebeld, mag morgenvroeg in elk geval gaan om een echo te maken en te kijken of er idd een poliep of zoiets dergelijks zit...vind het alleen een eng idee en hoop dat het niets ernstigers is ofzo!
    Dank je wel allemaal voor het duimen....weet je, jullie zijn echt een geweldig groepje mensen en ik vind het heerlijk dat ik hier mijn hart bij jullie soms eens even een beetje mag luchten! Hele dikke knuffels voor jullie allemaal!!! En M82, dikke knuffel en kus voor jou terug, jij hebt al naar heel veel gezeur van mij mogen luisteren, je bent een schat!!! XXXX
     
  19. babydesire

    Jul 17, 2011
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve susanne74,
    wat kl*te voor je zeg! ik leef echt met je mee! een potje janken doet een mens goed.
    overige dames, hartelijk dank voor jullie lieve berichten.
    Ik hoop van harte dat jullie spoedig goed nieuws mogen krijgen.

    Ik kan het zelf nog steeds niet geloven. Ik heb nu in totaal 3 testen gedaan en er blijven twee strepen staan! ik denk dat ik het pas zal geloven als we de eerste echo krijgen.... maar dat duurt nog even.

    xxx
    babydesire
     
  20. Kleintje17

    Kleintje17 Nieuw lid

    Jul 21, 2011
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beste dames,

    ik wil ook graag hier mee schrijven als dat mogelijk is.

    Ik zal me eerst even voorstellen. Ik ben dus Kleintje, 28 jaar.
    En sinds augustus vorig jaar ben ik gestopt met de pil om te gaan voor een kleintje van ons samen. Helaas wil het niet echt lukken.
    Na enkele maanden nauwelijks/niet ongesteld te zijn geweest ben ik via de huisarts doorgestuurd naar het ziekenhuis. Hier ben ik gestart met clomid. Dit had helaas geen resultaat. Na 1 ronde clomid ben ik begonnen met het spuiten van Fostimon en Pregnyl. Toen hebben ze een samenlevingstest gedaan.
    De tweede ronde heb ik weer spuiten gezet en hebben we de eerste IUI gehad. Helaas werd ik 9 dagen later weer ongesteld. Dus op naar een nieuwe ronde. Toen ik afgelopen week op dag 3 naar het ziekenhuis ging bleken er nog 2 eiblaasjes te zitten. 1 van 28 en 1 van 58 mm. Dus ik mocht niet verder. Nu moet ik 5!! weken afwachten zonder iets te doen. En dan hopen dat deze eiblaasjes vanzelf weg gaan.
    Afwachten dus. Balen zeker omdat ik nu de tijd heb om naar het ziekenhuis te gaan ivm vakantie.

    x kleintje
     

Share This Page