Issa ik zie ook een peimeltje! Heppiedepepie, ook een iets wat onduidelijke maar je ziet idd dat het een jongentje is!
Zo zag de mijne er ook uit en is een jongetje!! Beentjes zitten wat dichtbij elkaar en omdat je zo vroeg bent kan t dus beide zijn
Truelovbe4ever... Een meid!!!!! Wanneer is deze echo gemaakt? Wel al vroeg zo duidelijk volgens mij of niet!?
Mijn een klein beetje twijffel echo staat op de vorige blz. Maar we hebben net de 20 weken echo gehad en nu was er overduidelijk een piemeltje te zien hoor!! Zal is kijken of ik hem kan plaatsen hier.
Dit is al een oude(re) echo van één van mijn kinderen, maar ben toch even benieuwd wat de geslachtsexperts hiervan zouden zeggen en of ze gelijk hebben Succes!!
Ik zat nog eens te kijken, maar waar moet ik precies kijken?? Je kan hier van alles van maken omdat t beeld niet n goede pottyshot is
Sorry dames, ik wist niet dat het een potty-shot moet zijn... Hier is de beeb van schuin bovenaf te zien. Het is zeg maar een soort van doorsnede... Rechts zie je een deel van het onderlijfje dat naar linksmidden overgaat in de billetjes. Bovenin zie je een ovale vlek, dat is één van de bovenbeentjes. De rechter om precies te zijn. Daar waar het pijltje naar wijst moet dan het ... zijn!