Manonenmike: Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Quincy!!! Erg leuke naam! Geniet van elkaar!
aaaah rot computer. net verhaal getypt weer weg. Ook zet hij vaak de tekst door elkaar. of letters weg. :x Nou poging nr 2 ! manonenmike houd het wel spannend hier ! suzanne bridesmaids is wel een leuke film. Ik ben er dinsdag geweest. de hele zaal lag dubbel daar. mss een tip als je wil lachen. denk dat hij wel al te downloaden is. maienditje heb de dvd terug ontvangen. thanks !! En wat ee leuke site trouwens. Zou mijn kids zeker naar je toe brengen, als ik in de buurt woonde !! hier dadelijk naar de notaris, samenlevingscontract en testament tekenen. We wonen officieel pas sinds januari samen. Mijn vriend had zijn huis te koop staan en dat heeft 1,5 jaar geduurd. gelukkig dat het toen verkocht is . maar dan vergeet je dat weer om te regelen. ben blij dat het vandaag geregeld word.
manonenmike gefeliciteerd met jullie dochter Quincy !! nu genieten !!! nou was ik zo druk met dat berichtje opnieuw sturen is er toch al babynieuws.
@ ZJ84; wat fijn dat Timme thuis is! Geniet ervan! @ Delfina; gefeliciteerd met mijlpaal! @ vakantie; mannetje krijgt vakantie als de beeb er is, is ie mooi 4 weekjes lekker thuis bij ons. @ Manonenmike; gefeliciteerd met de geboorte van jullie kleine meisje!! Hopelijk is alles goed en kunnen jullie nu lekker gaan genieten.
Gefeliciteerd Mononenmike met jullie dochter!! Hoop dat alles goed met jullie gaat! Leeuwtje, bedankt voor de tip, ga het even checken... en succes vandaag met het samenlevingcontract tekenen
Hooiiiiii Jippieeee manonenmike van harte! geniet er lekker van!! Hier gisteren waarschijnlijk een deel of gewoon helemaal mijn slijmprop verloren het was dik gelig gelatine achtig spul gewoon snot maar dan veeel dikker! bah! Heb dit bij mn 1e nooit gehad dus stond even raar te kijken! maar hoeft niks te zeggen natuurlijk kan nog wel weken duren voordat ons kereltje komt en het schijnt dat de prop zichzelf ook weer aanmaakt. Wie had er ook zo'n dikke klodder? en gebeurde er toen wat? iemand bekend mee? Dinsdag weer naar de gyn dus zal het even zeggen misschien kan hij even kijken dan ben ik toch ook alweer 36 weken!! gaat snel hoor! Wat ook een heerlijke dag hier in het noorden de zon schijnt volop en kan mooi al mn was lekker buiten hangen
Mij namen ze vorige week niet over na de goede ctg donderdag. Er was ook nog niet echt activiteit te zien. Terwijl ik ook steeds krampen heb.. Maar kunnen toch ook darmen zijn heb ik het ideee. Ik voel beeb ook nog steeds minder als normaal. vk zei gewoon bellen als je zo ongerust bent. Ze vroeg trouwens wel of ik beeb voelde schuiven, mss kan die niet meer zo goed trappen door plaatsgebrek en schuiven doet ze wel gelukkig.Voel je hem wel schuiven ?? Maar hartje doet het prima. ligt denk ik ook aan welke gyn dat je hebt en welke vk. Ik merk dat de ander niet zo bezorgd is als de ene. Hier dan die wat ik gisteren had is veel fijner op dat gebied. stelt me meer op mijn gemak. Heb bij de ander het gevoel dat ze denkt dat ik me aanstel. ook alleen al met de pijnstilling. daar deed ze raar over toen ik dat laatst vroeg. terwijl die wat ik gisteren had er heel normaal over doet . als jij dat wil dragen we je over zegt ze terwijl de ander zei nee we gaan pas met 6 cm naar het zh. Nou ik heb dat pompje bij Jens gehad en dat was echt heerlijk. En als ik nu weer pijn heb zoveel wil ik dat. We leven toch zeker niet meer in de prehistorie. Denk dat je bevalling ook ontspannender gaat omdat jezelf ontspannen bent. je voelt wel nog wat maar niet meer zo heftig. En met 6 cm pas naar zh. dan hoeft die pomp niet meer. Jens was er 2,5 uur later. Die was met 7 uurtjes op de wereld. En ze gaan ervan uit dat een 2de nog sneller gaat. ik ben benieuwd. @ Zj 84 fijn dat Timme thuis is . Nu lekker gaan genieten met zijn drietjes . hoop dat jullie eerste nacht samen goed gegaan is !
@ vakantie.. mijn man heeft ook vakantie zodra de beeb zich aankondigt dan mag hij gelijk weg van zn werk en heeft ie vakantie lekker lekker!!!!
Mijn man krijgt volgende week donderdag vakantie als ik uitgeteld ben. Dan begint hier de bouwvakantie. Maar mocht beeb 2 weken op zich laten wachten dan neemt hij nog een week langer vakantie
Jeeee Babynieuws!!!! Van harte gefeliciteerd met Quincy! Ik hoop dat het een fijne bevalling was. Ik heb vannacht voor het eerst in tijden weer goed geslapen en maar 1 plaspauze! Ik heb mijn hoofdeinde omhoog gedaan en dat werkte behoorlijk goed moet ik zeggen.
Pinky, dat gelige dikke is geen slijmprop denk ik, die is echt bloederig en veel stugger nog. Ik ben hem vlak voor de bevalling van Ties verloren en schrok gewoon, wat een goor ding! dat gelige is ook vies, verlies het al weken, bah!
nou dat dacht ik eerst ook dat het niet mn slijmprop zou kunnen zijn maar lees toch ook wel veel dat de slijmprop niet altijd bloed bevat hoor maar dikke gele gelei achtig snot kan zijn heb afbeeldingen opgezocht hihi ieeuww haha en zo zag het er bij mij ook uit echt een vieze gele dikke klodder en heel taai daarna geen afscheiding meer gehad ja alleen dat waterige dat heb ik al een tijdje das ook zo vies bah
Pinky, slijmprop kan er inderdaad verschillend uitzien, dus het zal goed kunnen. Ik heb al 2 keer kleine propjes verloren, hetzelfde als hoe jij ze omschrijft waarop mijn gyn zei dat dit wel stukjes van de slijmprop is geweest. http://www.zwangerschapspagina.nl/de-bevalling/156420-slijmprop.html
ja die ja!! bah haha nou zo zag het er bij mij ook uit! maar iemand ervaringen mee als je hem verliest? kort daarna bevallen of toch nog weken gelopen? ik vindt het ook nog wel eng ook hoor wil toch liever niet nu al bevallen vindt het een beetje te vroeg nog!