ja ik denk ik heb rond de 13e juli mijn eisprong gehad want ik had vruchtbaar slijm en steken. dus als het goed is zit ik nu rond 9 dpo ik weet echt niet wat ik ervan moet denken,ik vind de test voor 9 dpo eigelijk te duidelijk maar ik vind hem ook te duidelijk als het nog een rest hcg zou zijn van mijn mk??? pfffffffffff tja ik kan alleen maar afwachten nu bedankt voor het meedenken dames
Ok dan ben ik dus toch niet gek haha. Ik dacht straks ga ik dingen zien die ik wil zien. Morgen opnieuw testen want het was wel een licht streepje natuurlijk
Fijn dat alles goed is gegaan en dat je van de poliep verlost bent. Gelukkig dat je niet veel bloedverlies en pijn hebt, doe maar lekker rustig aan!!!
@ Sas Ik wel! s Morgens donker, s middags heel licht. En ook wel anders, s middags licht en s avonds ineens donker. Ik test in de ochtend juist wat donkerder en de avond ervoor ook, heb het idee dat mijn LH piek juist s nachts op zijn hoogst is??? Heb maar een korte LH piek. Ik test daarom ook het liefste 2x per dag, dan hoef ik niet te twijfelen of ei al is geweest. @Beertje83 Ben jij niet gewoon zwanger?? Je ochtendtesten zijn donkerder dan de middagtesten Heb je inmiddels nog meer ovutesten gedaan? Zijn die net zo donker als deze? Zo ja, tijd voor een zw. testje .? @Liefkleintje Ik weet niet of het klopt hoor maar zoals je schrijft, en hoe vaak je schrijft en foto's plaatst, lijk je heel erg gestresst en erg bezig met zwanger worden. Heel begrijpelijk natuurlijk (hier nog 1!), maar kan het niet zijn dat je ongi daardoor uitblijft? Probeer wat te ontspannen, heb het idee dat je het jezelf te moeilijk maakt . Hoop dat je maandag meer weet. Hoe laat heb je vandaag bloedtest? @sjansie Gelukkig is alles goed gegaan! Hoe gaat het nu? Hebben ze nog een indicatie gegeven wanneer je weer van start mag?
@yupgup: hey ik zie dat jij een temperatuurkaartje bijhoudt, ik heb het eens bekeken, maar vind het vrij ingewikkeld , zal wel aan mij liggen Heb je volgens je kaartje dan op dag 18 je eisprong gehad? of vroeger? en wanneer stijgt de temp exact na de eisprong?? (dat vraag ik me al even af?) groetjes
Hier nog steeds niks hoor! Was echt maar een heel klein beetje bloed! Net bloed laten prikken. Krijg na 3 werkdagen de uitslag! Pfff Ga denk ik zondag een test doen als ik voor die tijd niet ongi ben geworden! Ik weet nooit wanneer ik mijn ei heb. Weet alleen dat ik een hele regelmatige cyclus heb! (zie handtekening) En toevallig op 4-7 een inwendige echo gehad, waardoor ik weet dat ik sowieso later als dag 14 mijn eisprong heb gehad. De echoscopiste dacht zelf dat hij rond de 7e zou zijn!
Ha Ayanna, Het is heel simpel: je registreert je op fertilityfriend.com. Je zorgt dat je elke dag (ongeveer) dezelfde tijd wakker wordt. Dan steek je een thermometer in je mond. De temperatuur vul je in op fertilityfriend.com. En het programma doet de rest! Volgens mij moet je de dag na je eisprong direct een temperatuurstijging zien. Je hoeft dat niet zelf te analyseren, dat doet FF allemaal voor je. Je kunt ook andere dingen bijhouden, zoals je cervixslijm (in je onderbroek), ovulatietesten, en de positie van de baarmoedermond. Ik vul bijvoorbeeld alleen het cervixslijm in als ik er heel zeker van ben welk slijm het is, want als je het verkeerde invult kun je FF in de war maken. Dus begin met temperaturen, zou ik zeggen! It's easy peasy!
Hallo meiden, Wie snapt hier wat van? Ik heb een bijlage Vandaag test gedaan (10.45)en die geeft weer een donkere kleur aan. ik heb van 17 op 18 juli ook een donkere test gehad, maandag 18 juli heb ik mijn eisprong gevoeld. Nu 5 dagen later dus de 22e zie het onderste testje... De rest is van de dagen ervoor, lichter dus, heb vaak sochtends en savonds een test gedaan. Wat kan dit zijn?of heeft iemand dit ook gehad? Mijn NOD verwacht ik rond de 31e. Dank jullie wel alvast!
ik heb op FF gelezen dat temperaturen in je mond (in het oor ook trouwens) niet betrouwbaar is. Beter is vaginaal of rectaal!
ik doe hem gewoon onder me oksel... geen idee hoe betrouwbaar dat is. heb trouwens wel zo'n ouderwetse kwikthermometer, dat is wel ok toch?
Dat zal best haha. Ik geloof je gelijk maar doe het toch niet! Ik steek hem altijd op dezelfde plek in mijn mond (rechts van mijn tong, aan binnenkant tanden) en vind zelf dat dat wel betrouwbare resultaten geeft. Ik moet ervóór niks drinken, anders slaat hij wel anders uit. En niet net met m'n mond open hebben liggen slapen. Dat is mijn theorie. Verder niet op het ding zuigen, bijten etc want wrijving kan voor een hogere temp zorgen. Maar hetzelfde geldt voor rectaal meten, een beetje stevige kringspier en de thermometer slaat hoger uit... Als ik hem trouwens aan de linkerkant van mijn tong stop is ie altijd 0,1 graad hoger grappig he