Wachtbankje juli 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door Merelleonie, 30 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @assepoes
    Gefeliciteerd!!
    ik duim voor je dat het dit keer goed gaat!!
     
  2. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Hoi dames!

    Hier ben ik weer even, vroeger teruggekomen van vakantie, het enige dat het daar deed was regenen en dat kunnen we evengoed thuis beleven...

    Aan de dames op roze, GEFELICITEERD!!! Geniet van jullie zwangerschap!

    @ Assepoes, ook ik duim mee voor een plakkerd! :)

    Hier, dinsdagnamiddag een bloeding gekregen, veel te vroeg, en die is gisteren weer gestopt... Een dag en half dus...

    Ik denk dus dat ik op rood moet?

    Grtjs
     
  3. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    hoi damens,

    hier is het een beetje paniek. ik lijk serieus wel 6 maanden zwanger zo een buik heb ik! vanmorgen viel het me op, heb nu zelfs een zwangerschapsbroek aan en ben pas 4 weken en 2 dagen. lijkt me niet echt normaal
     
  4. Oei, dan gaan mensen het ook snel zien Miss.
     
  5. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    ja heb bij maarmama's een foto geplaatst of 2 eigenlijk.
     
  6. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    ze staan nu ook in mijn album
     
  7. ** gaat nu kijken **
     
  8. WOOOW inderdaad! Flinke buik al zeg. Moeten haast wel opgezette darmen zijn ofzo toch?
     
  9. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    ja ik weet het niet heb geen last van mijn darmen ofzo
     
  10. Siertje

    Siertje Lid

    22 jul 2011
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo Ladies

    Mag ik mij hierbij voegen? Ik ben heel toevallig via google hier terecht gekomen en hoop hier wel mijn ding te vinden.

    Ik heb 15dagen gelden mijn inseminatie gehad.. dus denk wel dat ik hier goed zit..

    Allemaal zooo spannend!

    groetjes
     
  11. Hoi Siertje, Welkom!

    Wij zitten hier idd allemaal te wachten op het moment dat we kunnen testen of we zwanger zijn. Wanneer ga jij testen?
     
  12. Siertje

    Siertje Lid

    22 jul 2011
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dankje wel Bloempje!

    In principe zou ik vandaag al mogen testen, maar ik durf het allemaal niet zo goed. Ik krijg zoveel gemixte boodschappen van mijn lichaam, dat ik het even wil afwachten. Ik denk dat ik na het weekend ga testen.. As ik het al zo lang ga volhouden..

    Wanneer ga jij testen?
     
  13. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    ik had net de ha gebeld en ik moest meteen komen!! dus ik daarheen.....zegt ie ja het kan bij een zwangerschap dat je meteen dikker word zeker bij een 2 de, kan ook al zijn dat je vocht vasthoud. igg het kan geen kwaad maar red het zo niet om 3 maanden te wachten met vertellen dat zei hij ook hahaha. nou ja we zien het wel.
     
  14. Siertje

    Siertje Lid

    22 jul 2011
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    gefeliciteerd met je zwangerschap!!!
     
  15. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    dank je
     
  16. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Welkom siertje! Dat de test snel roze mag kleuren als je test :)

    Miss... zo dat is idd meteen wel een dikke buik ja! Ik zou ook zeggen dat je dan verder bent. Maar het de tweede dan gaat het sneller het is immers al een keer opgerekt. De darmen die als eerste gaan opzetten en verplaatsen om weer ruimte te maken voor een kleine hummerl hebben al de ruimte om dat dan ook te doen. Dus wel verklaarbaar.
     
  17. lieverd86

    lieverd86 Fanatiek lid

    16 jan 2011
    1.007
    0
    36
    Groepsleidster kdv/bso
    Gelderland
    @miss,zijn het er geen twee? Jee wat een buikje al! Dat word lastig stilhouden. Je hoort/ziet het wel vaker, maar ook al bij 4,5 week? Hihi succes!!
     
  18. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    ik ben pas 4 weken dus ik weet niet of het er 2 zijn!!?? het zit wel bij mijn man in de familie en bij mij heeeel ver in de familie de moeder van mijn oma was van een tweeling. maar ik hoop het niet!! we hebben net een huis gekocht en dat is genoeg voor 3 personen hahaha. maar als het zo is dan is het zo!! wat ik al zei bij mijn zoontje had ik ook al heel snel een buikje maar niet zo snel als nu.
    ik kan mijn eigen kleren niet meer aan, ja kan wel maar dan blubbert de hele boel erover heen en dat zit niet lekker dus heb net een zwbroek aangedaan en dat zit een stuk comfortabeler maar ja nu valt het nog meer op. morgen maar ff shoppen voor wijde bovenkleding!!
     
  19. miss

    miss Fanatiek lid

    20 mrt 2008
    1.647
    0
    0
    in een ander topic zei iemand, hahaha ja kun je nagaan hoe je er met 8 weken uitziet :$ hahahaa. mij maakt het niet uit ik wil het al van de daken schreeuwen maar mijn man wil per see wachten tot 12 weken.
     
  20. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    @miss!! waaw! congratz!! Zuper!!
     

Deel Deze Pagina