Miron het hartje van je kindje gaat heel snel. Hou dat ding wat dichter bij je hart dan weet je meteen of het de jouwe is of van de kleine vaddie wat vervelend dat je man je niet steunt! toch wel belangrijk. Hopelijk tref je een fijne gyn dat je gevoel een beetje weg neemt. TJ wat mooi je echo je ziet duidelijk de teentjes De misselijkheid is ondertussen weg en nu heb ik trek in rare dingen werkelijk om moe van mezelf te worden haha Heb trek in een wit wijntje met een salde met noten, fruit en gefruteerde brie mmmm heb me man de opdracht gegeven om een zak paprika chips mee te nemen teruste dames
Ik heb geprobeerd om hem dichter bij mijn hart te houden en kreeg niks. haha en heb jouw voorbeeld ook al geluisterd maar als ik in bed lig heb ik die niet bij de hand. Maar ik wil het straks nog eens proberen
miron, t is echt een soort treintje dat je moet horen, zo snel gaat t hartje.. weet je dat ik soms al denk de kleine te voelen bewegen, hahaha grote onzin waarschijnlijk maar t lijken wel een soort plopjes.. lang leve de grote verbeelding .
Goedemorgen meiden, Afrola, ook even vanuit hier nog heel veel sterkte toegewenst!!!! Anne, woon je bij de Grachten dan? Wat leuk! Fijn dat de combitestuitslag goed is TJ, gefeliciteerd met de goede echo! Foxymama, de geslachtsbepalende echo staat voor mij op 17 weken en 2 dagen. Yelice, hoe gaat het vandaag met de misselijkheid...? Sterkte ermee meis! Straks de rest wel, nu even met mijn meissie kroelen!!
Het is mogelijk om de kleine nu al te voelen. IK voel ook van die plopjes / luchtbellen sinds een week of 11 en de gyn zei dat het de kleine kan zijn Ik geloofde het eerst niet maar blijkbaar ligt de kleine dan dicht tegen de buikwand aan. De vorige 2 voelde ik ook vrij snel. Hanna nu nog niet misselijk gelukkig! hopelijk blijft het weg want me zoontje is jarig vandaag dus we krijgen straks visite. Zometeen kan ik eindelijk me zus vertellen dat ik zwanger ben. Zie der niet zoveel ( ik woon in Antwerpen zij Nederland) en via pc vind ik onpersoonlijk.
Oh gelukkig dat je juist nu niet misselijk bent Yelice! Gefeliciteerd met je zoontje. Fijne dag vandaag en veel plezier met het vertellen van het grote nieuws aan je zus!
Yelic gefeliciteerd met je zoontje! En met voelen t enige wat ik merk is als ik de babsound gebruik ik steeds meer tegendruk voel. Ook zwemt hij of zij dan snel de andere kant op. Net rechts gevonden je hoort een soort wind en ik kan weer links gaan zoeken haha!
hahaha, ja dat had ik ook ja.. van de week eindelijk mn angelsound terug gaan vragen aan mn man zn nichie!
Haha ja kvind t echt fantastisch! Doe t nu denk 3x pw en na 12 weken wil ik t wel minder doen. Werkt een btje verslavend haha Luister t niet echt voor geruststelling maar meer omdat ik t zo leuk vind! Jeminee wat heb ik een luie ochtend ga nu maar eens uit die pyjama en onder de douche haha ach nu kan t nog over 200 nachtjes niet meer
Yelice: Gefeliciteerd met je zoon! En veel plezier met vertellen aan je zus. Ik blijf het leuk vinden om het tegen mensen te zeggen! Angelsound. Het blijft bijzonder. Ik luister niet elke dag en ook niet lang. Zodra ik het hartje hoor, stop ik weer.
Heb een beetje teruggelezen maar geen reet onthouden, sorry.. @Afrola: jeetje wat erg meis! sterkte met dit verlies!! @gisteren bruiloft: Wat een dag zeg! de dag was errug lang en zwaar voor me en Brayden was nog ziek ook dus was echt blij toen de ceremonie voorbij was.. ik kon niet meer! daarna is Brayden lekker opgehaald door mijn ouders en konden we ff genieten van t feestje.. en die was gelukkig wel TOP! dus wel een erg leuke avond gehad.. Kon t alleen niet laten om ff mee te roeien op de grond (ben een polderse en dan roei je gewoon mee! hahahaha) en dat heeft me goed pijn gedaan! ben bang dat ik of iets gekneusd heb of misschien mn bekken dat zegt, zoek t maar uit. ik moet dus helaas vanavond thuisblijven en niet te kermissen en dat vind ik echt super balen want had er echt wel weer s ff zin in.. Maarja, hoort erbij.. we gaan zo misschien wel ff lekker bbqen aan de overkant en als hun dan richting kroeg gaan gaan wij wel op de bank hangen. hopelijk krijg ik vriendlief overtuigd ook thuis te blijven want vind t dan echt kut als hij wel heengaat. zit ik morgen met die kleine terwijl hij brak is en dan leuk horen hoe geweldig leuk ze t hadden zonder mij omdat ik dan in mn uppie me kut heb zitten voelen op de bank.. Nu ben ik trouwens superdupermoe.. dus ik hoop dat dat zo ff beter wordt nog want *GAAP* Zodra ik een leuke fotootje heb van gister krijgen jullie m tot later dames!
Hey Pam, wat fijn dat je het leuk hebt gehad gister.. Was het nog gelukt met het haar van je mannetje? En zat het pakje bij Brayden goed? Rust nu maar lekker uit, inderdaad het zou fijn zijn als je vriend ook thuis blijft maar ja.. *mannen!* haha. Hier bijna klaar met werken.. vriendlief heeft boodschappen gedaan dus kan lekker chillen als ik thuis kom.
Je haast denken dat we met zn allen al een week of twintig zwanger zijn nu je zo naar buiten kijkt@herfst.....
Goeieavond, had me al gemeld om mee te kletsen dinsdag maar daarna was ik echt te beroerd en te moe om alles te lezen en te reageren.. Sinds gisteren gaat het wonderbaarlijk beter dus probeer nu actief te zijn erin Vandaag gewinkeld en voor zwangerschapskleding gekeken, helaas maar 1 shirtje omdat alles te groot is, ben best wel dun. Nu net op internet ook nog wat gevonden gelukkig! Hier ook regelmatig luisteren met de angelsound, vind dat echt fijn want ben zo bang dat het er ineens mee stopt! @ Afrola Jee meid wat erg zeg dat het vruchtje al gestopt was vind het heel erg voor je.. veel sterkte de komende tijd. @ Anne1234 Wat fijn dat alles goed was bij de gyn met jullie kleine heb jij veel bloedverlies gehad? Klote weer he vandaag veel regen bah.. koud ook. @ Foxymama Opluchting dat je leidinggevende positief reageerde Moet hier nog een geslachtsbepaling plannen, maar zal waarschijnlijk over 5 weken zijn. @ Mamadeluxe Fijn dat alles goed was, en al een druk beebje dus.. Vervelend van je schildklier, kan je zeker heel slecht door voelen! @ Mausyi Hoe was jullie bruiloft?? Gefeliciteerd trouwens @ Mw21 Je baarmoeder ziet er normaal uit op de echo hoor, ligt er aan hoe ze de echoscoop houden hoe je baarmoeder er uit ziet. @ TJ82 Gefeliciteerd met de goede echo! Leuk gelijk aan iedereen vertellen. @ Trishka Jij hebt echt al een buikje! mooi hoor. Oh en het kan echt wel dat je de kleine al een beetje voelt. Ik voel het ook al en weet het zeker @ Yelice Ook zo misselijk wat vervelend, heb je medicijnen er tegen? Ik ga even die lijst zoeken..
oh pam wat jammer dat je niet naar de kermis kan vanavond. Je keek er nog wel zo naar uit! gelukkig dat het gisteravond nog gezellig was! nu rustig aan doen. Desiree ik heb medicijnen van de huisarts gekregen maar dat helpt niet altijd. Bedankt voor de felicitaties meiden! erg lief. Me zoontje is goed verwend! Vandaag wilde ik dus me zus vertellen dat ik zwanger was had me moeder het al gedaan :x serieus ze kan nu nooit eens iets voor zich houden. ME zus had wel heel lief een kadotje voor me gekocht maar vond het toch jammer dat ik het nieuws niet kon vertellen Nu kapot en ga zo nog een lekker stukje taart eten en dan slapen
Meiden wat is het hier rustig vanavond. Ik kom net terug van visite en duik mn bedje in. Om 6 uur gaat de wekker weer. Slaap lekker alvast!
Jaaaa ik baal ook echt wel, net de overbuurtjes ff afgezet door t kloteweer en is dan echt wel jammer dat we niet gewoon mee kunnen hoor.. maarrr t gaat wel een stuk beter na een tukkie van vanmiddag dus als we ons morgen goed voelen gaan we dan misschien ff! Ben ook wel blij dat vriendlief thuis gebleven is bij me want Brayden is goed ziek arme ventje.. Was helemaal vergeten dat je knulletje jarig was! nog gefeliciteerd! en idd kan begrijpen dat je goed baalt als t nieuws al verteld is! die eerste reactie is juist zo leuk..
Goedemorgen meiden, Vanmorgen een vroege morgen.... Dochterlief was vroeg wakker en op zondag heb ik alrijd "dienst". Op zaterdag mag ik altijd uitslapen. Goed geregeld zo, alleen jammer van deze tijd vanmorgen. Pam, leuk te lezen dat de bruiloft gezellig was. Jammer dat het niet lukte om ook nog naar de kermis te gaan. Hopelijk lukt het vandaag nog even om te gaan Hoe gaat het nu met Brayden? Desiree, tja zwangerschapskleding kan soms best lastig zijn om te kopen. Ik heb nog inet zoveel gekocht. Eigenlijk alleen een spijkerrokje en een legging. Toevallig bij de Hema gisteren een bestelling gedaam. Ben benieuwd hoe dit zal zijn. Over en paar dagen kan ik het af gaan halen. Yelice, balen zeg dat je zus al wit dat je zwanger was van je moeder.. Da's niet leuk! Zoiets is toch leuk om zelf te vertellen he? Vandaag weinig plannen. Misschien nog even langs de eenden/kippen. We hebben veel oud brood. En dan is er natuurlijk ook nog de zolder die nog leeg moet.... Mijn man wil binnenkort beginnen met het schilderen van de nieuwe kamer voor onze dochter. Maar dan moet ie eerst wel leeg natuurlijk En tjonge wat staat er VEEL..... Het komt wle goed hoor, maar het is veel werk en ik moet ook dingen wegdoen. Daar ben ik niet zo goed in helaas... Fijne dag allemaaal!