nou hier vandaag weer drama... ik zit echt te denken of ik er niet wat mee moet. Ze is zoooo bang voor andere mensen. Uiteindelijk ging het wel OK, maar pas na 5 uur ofzo en dan hebben ze heel erg rekening met haar gehouden. Zo min mogelijk naar haar gekeken. uiteindelijk is onze vriendin stil op de vloer een toren gaan bouwen en ik op de vloer met haar op schoot erbij en toen ontdooide ze langzaam en ging ze voorzichtig kijken ... maar pfffff wat een gedoe zeg... Vind het zo sneu voor haar ze is zoo bang, maar ik weet gewoon niet wat ik moet doen, wat goed is en haar helpt..
he wat vervelend zeg..voor haar maar ook voor jullie...misschien anders het cb eens bellen en advies vragen hierover?
ja denk dat ik dat maar eens ga doen. We hadden het er vanavond al over. Ik weet gewoon niet meer wat ik moet doen, dus hopelijk hebben ze daar wat tips.. zie nu helemaal op tegen de verjaardagsvisite morgen bij mijn sm.... daar zijn naast mijn sm en haar vriend, de dochter van haar vriend en haar 2 kinderen van 6 en 9 jaar en wes zijn broertje... wordt vast heeeeel gezellig... NOT..
Hm, ja lastig zeg. Het is dus ook niet dat ze een beetje eenkennig is en na een half uurtje bijtrekt, maar ze blijft echt uren zo. Dat vind ik ook wel lang idd. Ayla is bij onbekenden ook wel wat kat uit de boom kijkerig en dat vind ik helemaal niet erg. Ze hoeft van mij echt niet met iedereen zo mee te willen zeg maar, maar de mate waarin Sanne het heeft is wel weer het andere uiterste. En eigenlijk heeft ze er natuurlijk vooral zelf last van.
@ Kris: Hoe spreken jullie vrienden de naam van hun Tobin uit eigenlijk. Als TO-bin (klemtoon op To-) of als To-BIN (klemtoon op -bin)?
Het regent... Klinkt wel gezellig, want we hebben het zonnescherm nog een stukje uitgedraaid en de regen op het scherm klinkt net als vroeger als we waren kamperen met de tent en het regende. Heerlijk vond ik dat: lekker in je warme slaapzak luisteren naar het tikken van de regen op de tent.
Ja, zo spreken wij het ook uit. Ik had een pb'tje van iemand hier op zp die zich afvroeg hoe wij het uitspraken. Haar man sprak het namelijk uit als To-BIN. Zij hadden de naam ook van die zanger en ze zei dat zijn naam dus ook uitgesproken wordt met de klemtoon op -bin. Vandaar dat ik me afvroeg hoe jullie vrienden het uitspreken.
Kris, echt lastig! Zou idd even contact opnemen met cb voor tips. Gelukkig is het uiteindelijk nog goed gekomen maar duurt wel erg lang.
grrrrrrrrrrr irritant... ben aan het shoppen bij de bijenkorf en steeds als ik op pag. 11 van 25 ofzo ben krijg ik als ik naar de volgend pag wil gaan de melding ;helaas kunnen we geen selecties meer tonen omdat u meerdere selecties heeft geplaats .. excuses voor het ongemak.. GRRRRRRRRR
Oh *GROM* hoe irritant. Ik shop eigenlijk nooit bij de Bijenkorf, niet op internet, maar ik ga ook nooit de winkel in. Ik heb altijd het idee dat het zo duur is, of valt dat wel mee?
ja en het komt vooral ook door hun begrip en geduld dat het goed komt. Als mensen gewoon " normaal " blijven doen komt het dus niet goed..
nou dat weet ik dus niet... GRRRR maar die vriendin van ons vertelde regelmatig leuke dingen in de uitverkoop bij de bijenkorf online te kopen o.a. leuke kleertjes voor Tobin, dus dacht ik ga ook eens kijken... maar helaas... stomme site zeg..
Mermaid, vind uitspraak als TObin ook wel het meest logische. Alhoewel je Robin ook op 2 manieren kunt uitspreken natuurlijk. Blijft lastig, die namen . Oh jaaaa en dat geluid van de regen. Heerlijk! Wij gingen vroeger ook altijd kamperen en trouwens, ik sliep thuis ook onder een schuin dak dus altijd dat tikkende geluid...mis ik soms wel! Slaapt zo lekker! Kris, hmmm, het is inderdaad wel echt lang voordat ze gewend is...ook niet leuk voor jullie want zo ga je ook tegen elk bezoek op zien! Zou inderdaad eens bellen met het CB ofzo of zij nog tips hebben. Ze gaat toch ook wel naar een gastouder of kdv, is het daar ook zo of is ze daar wel goed gewend? Ik heb ff een spelletje op de laptop gespeeld en ga zo manlief maar eens vervelen ofzo....en zometeen ook richting bed. Denk ik.
Site van de Bijenkorf doet het bij mij ook niet goed idd. Trouwens op de site van Ducky Beau hebben ze nu ook allemaal korting.