Zo, dat klinkt inderdaad als een hele makkelijke bevalling. Heerlijk zeg! Geloof dat de meeste van ons allemaal best wel een makkelijke bevalling hebben gehad!
Ach jee meid, wat rot dat Ismail maar 10 gram gegroeid is! Kan me goed voorstellen dat je er doorheen zit. Hopelijk hebben ze morgen toch goed nieuws en mogen jullie hem van de week lekker mee naar huis nemen! Het is ook niet niks om zoveel weken op en neer naar het ZH te moeten rijden he! Dikke knuffel voor jullie!
Hier even een kort berichtje via mobiel! Alles gaat goed! Net lekker gedoucht en Jula ligt lekker naast me. Bv gaat alleen niet super.. Vanmorgen hapte ze gelijk goed en net lukte het helemaal niet!! De bevalling ging gelukkig best snel. Om kwart voor 2 begonnen de weeën en om 7.22 is ze geboren. Een lekkere spekbaby van 8 pond en 50cm. Zal straks proberen of ik een foto kan plaatsen via m'n mobiel
Schildje, jaaaaa daar is ze dan, van harte GEFELICITEERD met de geboorte van jullie dochter en zusje Fleur! Jeetje wat is het snel gegaan. Super dat de vk fijn was en dat alles zo goed ging. Heerlijk genieten van het verliefde gevoel!
Ennas, van harte GEFELICITEERD met de geboorte van Jula! Wat een prachtige naam zeg! Hoe spreek je het uit? Hopelijk is alles goed gegaan. Ze is een flinke tante. Nu kan het genieten beginnen!
Wow 2 x babynieuws geweldig. Wie weet heeft het geschreeuw gisteravond dan toch geholpen. Hier vannacht geen minuut geslapen. Nee, echt helemaal niks....... De nacht duurde eeuwen, terwijl Nila het geweldig deed, en ik was ook wel verdrietig. Ben ik nu al verslaafd aan dat spul....en dus een bevestiging dat ik zonder ook echt niet kan slapen. Vanmorgen had ik er enorme hoofdpijn van. Mannetje heeft de meiden meegenomen en ik heb nog gerust, maar het hielp niet echt. Nu voel ik me gelukkig weer wat beter. Mijn sz smste vanmorgen wel of ze langs mochten komen (hun zijn pas 1 x geweest, dat was de dag zelf), maar ik heb gezegd dat het niet uit kwam. Vind het wel lullig, maar ik kon vanmorgen echt niet anders. Vandaag even een dagje met z'n 4ren.
Fijn dat alles goed gaat, jammer dat ze nu opeens niet meer aanhapt, maar het kan ook gewoon zijn dat ze nu te moe is van de bevalling. Die eerste dagen kunnen die kleintjes zo suf zijn van alles! Komt vast goed meid! Geniet van je meisje!
Even een vraagje... Ik heb hier een meisje die nogal hevig op zwitsal reageert. Nou heeft ze in haar gezicht (lijf is nou weg) denk van de haar lotion erg veel pukkels en het is mega droog. Nou ben ik al aan het smeren met neutral maar het zuigt er gelijk helemaal in.. Misschien raar he, maar zou ik op haar voorhoofd gewoon sudocreme kunnen smeren? Het ziet er zo akelig rood uit
Iemand ervaring met de Lodger Hopper? Zit rond te kijken naar een slaapzak aangezien madam niet meer onder de dekens wil blijven. Deze lijkt wel erg praktisch.
Bepanthen werkte hier beter toen Emma een droog voorhoofdje had. Van sudocreme bleef ze wit Na 1 dag smeren was het al weer helemaal goed.
Ah jee meid, balen dat je geen lekkere nacht heb gehad. Heb je al eens valeriaan geprobeerd? Misschien kun je daar ook eens mee beginnen (k probeer even met je mee te denken) Het werkt niet meteen, je moet het echt even een paar dagen de tijd geven voor het wat zal gaan werken. En wat betreft je sz, tis misschien lullig voor haar, maar ik denk dat ze het zelf ook wel snap dat het nu niet het juiste moment is! Vind het goed van je dat je even voor jezelf en je gezinnetje kiest! Dikke knuffel!
Sudocreme kan je proberen, maar zoals henrieke al zegt, dan heb je dus een witte baby hihi. Bephanten kan je ook proberen.