Hier ook voor het begin/einde menstruatie en indd ook voor de afscheding. Heb ook geen zin om elk uur een andere onderbroek aan te doen . Bovendien is zo'n ding ook best handig voor na het klussen . Heb er trouwends geen last van, irriteerd me niet ofzo.
Ik gebruikte ze altijd voor afscheiding, maar sinds ik gelezen heb dat het daardoor alleen maar erger word, doe ik dat niet meer. Ok, de eerste anderhalve week voelde het niet echt fris, maar daarna werd het echt minder! En nu heb ik ze bijna nooit meer nodig. Nu idd alleen nog als ik ongesteld ben en 's nachts een tampon in heb. Ik wil dan 's ochtends als ik opsta nog wel eens doorlekken. Overigens heb je inlegkruisjes en maandverband ook in een katoenen variant, die je gewoon kunt wassen. Ik zit eraan te denken om een pakketje te bestellen, omdat wegwerp altijd zo broeit en jeuk veroorzaken bij mij.
Ik gebruik alleen rond de eisprong katoenen inlegkruisjes. van die wegwerpdingen gebruik ik niet, krijg ik alleen irritaties van.
Ik gebruikte ze vroeger dagelijks, maar krijg er nu heel erg irritaties van. Dus nu nog enkel aan het begin en het einde van de menstruatie.
De vrouwen die ze gebruiken voor de afscheiding, hoeveel afscheiding hebben jullie dan? Want ik heb wel afscheiding, maar niet dusdanig veel dat ik een inlegkruisje nodig acht. Maar ik vraag me af of ik gewoon wat "viezer" ben of jullie meer afscheiding hebben. Maar goed, ik gebruik dus geen inlegkruisje. Sowieso altijd bang geweest dat er een keer onverwachts seks om de hoek zou komen kijken en ik dan met zo'n ding in mn onderbroek zou zitten. Niet sexy.
Alleen voor het begin en einde van de menstruatie. Tussendoor heb ik wle wat afscheiding ( nu met de zwangerschap helemaal) maar ik heb juist gehoord dat inlegkruisjes dit alleen maar verergeren?? Ik gebruik ze dus niet voor die doeleinden. En nee... het staat ook weinig charmant bij de sex
Ik gebruik ze nu voor de afscheiding anders kan ik elk uur wel een schone onderbroek aantrekken. Het is nu zo erg en dun dat het af en toe lijkt alsof ik in mn broek heb geplast. Het gaat dan door mn onderbroek naar mn normale broek en tja, dat is niet fijn . Dus dan is zo'n inlegkruisje een uitvinding! Voor mn zwangerschap gebruikte ik het idd voor de laatste dagen van mn menstuatie.
oké en wat gebruiken jullie dan als je sex gehad hebt. Ik bedoel het loopt er toch niet allemaal in 1x meteen uit.
Haha. Ik ga sowieso direct naar de wc, maar vaak komt het er niet in 1 keer uit inderdaad. Behalve als ik bovenop heb gezeten. Maar ik heb eigenlijk bijna nooit dat het dan later in mijn ondergoed belandt. Meestal komt het er op de wc uit. Wat een verhaal.
Hier gebruikte ik ze vroeger ook vrijwel dagelijks ivm afscheiding. Na de zwangerschap zoveel mogelijk zonder gedaan en sindsdien ook bijna niet meer nodig. Heel soms rond m'n eisprong even als ik aan het werk ben en laatste dag van m'n menstruatie.
ik moet ze ook altijd gebruiken. soms baal ik daar wel van. maar vind het een geruststelling dat ik niet de enige ben
ik gebruik ze als ik nog een klein beetje oud bloed verlies na mijn menstruatie of als ik veel afscheiding heb en mijn dochter gebruikt ze om lekker te plakken (mama heeft haar inmiddels geleerd dat dat niet kan )
Na een embryo terugplaatsing, omdat ik dan 2 keer daags 2 bollen van onderen erin moet doen. En dan komt er wel eens wit spul uitlopen. Niet erg lekker......
Afscheiding en witte vloed zijn normaal tijdens de puberteit maar daarna niet meer. Vrouwen die dagelijks afscheiding hebben, zouden gewoon eens moeten gaan praten met hun dokter want het is echt niet normaal! Lijkt me inderdaad knap irritant en goor. Afscheiding door irritatie kun je tegengaan door alleen nog 100% katoenen ondergoed te dragen, en misschien moet je een ander wasmiddel proberen. Verder heeft je dieet ook invloed. Praat erover met je dokter, z/hij is ervoor.
Ik hoef ook geen kids meer Napoleon. Maar buiten dat.. ik heb een mirenaspiraal en wordt niet meer ongie. Ideaal!
gebruik ze ze zelden. alleen als ik een schimmelinfectie weleens heb en zon capsule heb gebruikt. maar verder voor de afscheiding gewoon smorgens en savonds schoon slipje aan. voor sperma de onderbroek van me man en die donder ik daarna meteen de wasmand in
Hier ook een paar dagen voor en na de menstruatie en ben daarna blij dat ik er weer vanaf ben. Lijkt me niks om die elke dag in te hebben. Heb ook wel eens last van afscheiding, maar ben niet zo vies van mezelf dat ik dan continue wil verschonen.
Nergens voor, vind ze oer irritant. Als ik last heb van afscheiding verschoon ik mijn onderbroek liever een paar keer per dag. En eigenlijk heb ik ook nooit echt veel afscheiding.