Hey iedereen! Ik heb dus al enkele meisjesnamen waar die men vriend ook graag hoort maar jongensnamen geraken we echt niet aan uit.. Ik hoor graag Lucas, Tristan, Nathan,.. op zen engels uitgesproken, terwijl hij het meer heeft voor Sébastien op zen frans een andere naam zei ie ook nog maar die was ik een minuut later alweer vergeten (zegt al genoeg hoop ik!) hihi! Meisjesnamen: Haley, Anaïs, Chloé, Cassis, Isabelle of Isabella vind ik dan weer mooie meisjesnamen en die eerste drie is hij dan wel volledig voor te vinden! Laat jullie mening maar horen meiden!
Lucas, Tristan en Nathan vind ik leuke namen! Van jullie meisjesnamen vind ik Anaïs en Isabelle heel leuk. Heb je ook suggesties nodig of enkel onze meningen?
Wel suggesties zijn natuurlijk nog steeds welkom zeker voor jongensnamen aangezien ik hem op dat vlak niet aan mijn kant lijk te krijgen voor de rest zijn meningen ook altijd heel leuk om te horen!
Vincent vind ik een best leuke naam, haha. Smaken verschillen . Wat suggesties, ik hoop dat je er wat aan hebt! Fabian Florian Julian Quinten Samuel Simon Noah Jonas Jonathan Micha David William Jonah Ik vind deze namen wel een beetje in de trant van Lucas, Tristan en Nathan. Ik denk wel dat als je deze namen op z'n Engels uitspreekt, veel mensen dit fout zullen doen.
Ja daar zitten inderdaad wel fijne namen tussen maar die zijn dan al in de familie of vriendenkring gebruikt bedenk me net dat Nathan het zoontje is van een vriend van de vriend dus die gaat er ook al vantussen /zucht.. Jonah vind ik wel iets speciaals hebben! Jonas is men neefje, Sam en jonathan zijn enkele vrienden die zo heten lol.. De rest vind ik dan net weer iets minder typisch natuurlijk!^^
Ik had even een druk weekje heb nu de tijd om te reageren! Vince vindt de vriend een goede variatie op Vincent maar hij is nog niet volledig overtuigd Jayden vind ik ook fijn maar zijn mama is franstalig en moet het dus nog 'deftig' kunnen uitspreken thehehe Die meisjesnamen vind ik allemaal wel heel erg mooi! Bedankt voor de tips! Indien jullie er nog hebben stuur maar deze kant uit! ^^
Duce Duco Deagon Jules Javi Miles Wayne Vince lijkt me een goede variant van Vincent alleen is Vince veeeeel mooier.
Mijn oudste zoon heet Calvin. Mijn jongste zoon heet Quinten. Ik vind Noah erg mooi voor een jongen. Dus mocht er ooit een derde komen..... Het past alleen niet zo mooi bij Calvin en QUinten.
Moet ik je gelijk in geven maar tot nu toe haal ik mijn slag nog niet thuis en blijft hij koppig bij Vincent De andere namen zijn niet zo echt men ding spreken me niet aan sorry
Calvin en Quinten vind ik ook net niet zo mooi klinken maar dat is ieder zijn of haar ding natuurlijk! Noah vind ik wel nog mooi!
Ja het is erg lastig ik heb ondertussen al enkele namen die ik hier heb doorgekregen doorgezegd aan men vriend maar die blijft momenteel koppig bij Anaïs voor een meisje en Vincent voor een jongen.. Is beetje de franse kant op en aangezien zijn familie van origine franstalig is zou dat dus makkelijker zijn dan bv. Raven wat ik ook mooi vind. Het probleem is dat zij dat Raven zouden uitspreken ipv Reven.. hm ingewikkeld allemaal! Nog een geluk dat het nog niet zover is maar toch ik wil die discussie dan niet meer voeren ook al zal dat natuurlijk wel nog het geval zijn