Juli 2011 mama's deel 7!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Rono, Jul 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Hoi meiden,

    Ik lees nog steeds met jullie mee, maar ben niet zo'n schrijfster...

    Heel erg veel sterkte met jullie meisje Chantal, heftig allemaal hoor.

    Alle meiden die bevallen zijn Van harte gefeliciteerd!!

    Hier vandaag een week overtijd, maar nog steeds geen baby....ben het wachten nu behoorlijk zat. Vrijdag heeft de vk geprobeerd te strippen, maar alles zat nog dicht. A.s. dinsdag mag ik weer, hoop alleen niet dat het zover komt.
     
  2. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Goede avond,
    Mijn ouders zijn vanmiddag nog even langs geweest.
    Mijn moeder vertelde tussen neus en lippen door nog even dat ze toch nog van 3 aug tot 15 aug op vakantie gaan. Ze zijn in juni 3,5 week naar italie geweest.
    Dat kwam als een klap aan, had het niet aan zien komen. Ik mis mijn ouders normaal al heel erg (sinds mijn vader ziek is zien we elkaar elke dag en anders bellen we), maar nu helemaal, sowieso ook qua hulp.
    Heb even egoistisch zitten klagen tegen mijn mannetje: hoe kunnen ze nou zoiets doen, en hoe doen we dat qua hulp. Maarja hun verdienen het echt natuurlijk. En volgens mannetje moet ik positief zijn en ervan uitgaan dat ik over 1,5 week al wat beter voor mezelf kan zorgen. Gelukkig is het nu gezakt. Heb alleen niet echt vrolijk gereageerd toen mijn moeder het vertelde...........;)
     
  3. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    O meid wat balen zeg! Ik kan me voorstellen dat je daar tegenop ziet, ook omdat je zo afhankelijk bent van hulp.
    Hebben ze dat in de afgelopen dagen besloten?
    Tuurlijk hebben zij ook recht op vakantie, maar ik was niet gegaan als jij hulp nodig had. Dan was ik wel wat later gegaan denk ik.
    Trusten voor vannacht, hoop dat je weer wat kunt slapen.
     
  4. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Bapsie, bedankt voor je lieve woorden, doet me echt goed. Je hebt helemaal gelijk.
    Ja mijn zusje wist dat ik zou bellen als de kleine was geboren en dat we dan het 1e uur met neia alleen wilde zijn. In die tussentijd heeft zij de naam erop gemaakt, super leuk!

    Mannetje gaat dinsdag voor me Melatonile halen, dit mag ook in combi met de slaaptabletten.

    Paso, de was gestreken en je mannetje besprongen, goed bezig! :D

    Patriesja, leuk ook een luiertas met naam.
    Zo he zovaak omkleden. Alleen dat is al vermoeiend, ook voor de kleine. Hier heb ik Nila nog nooit extra hoeven omkleden gelukkig.

    Anna, echte spuitluiers dus. Hier een meisje dat moeilijk kan poepen, net zoals haar grote zus, hopelijk wordt het niet zo erg als bij neia.

    Kaatje, zielig he uit het neusje. Nila moet vaak niezen en dan komt het ook uit haar neus. Dan heeft ze er meestal nog wel een kwartier last van.
    Heerlijk zeg naar beneden en Elin in de box.
    Jammer dat de visite zo langzaam op gang komt. Hier ook hoor. Maar onze familie is al groot genoeg.

    Pink, och wat zielig ook al een meisje met krampjes.

    Marleen, typisch dat mensen op het laatste moment bellen. Hier dus ook, vanmorgen nog mijn sz.

    Henrieke, hopelijk is de lodger snel binnen en blijft ze lekker warm.
    Oh spannend morgen je eerste dagje met z'n 2en.

    Bellie, bij jullie dus pas na een maand op gang, hier denk ik ook.

    Miracle, hihi jij ook een poepkind. :D
     
  5. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    Sep 1, 2010
    3,169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Hoe doen jullie dat eigenlijk qua taakverdeling met de kleine als jullie mannen weer werken? Momenteel verschoon en voed ik namelijk 's nachts en maakt hij het flesje. Maar als hij werkt weten we nog niet of we dat zo blijven doen. Ik hoop het wel, aangezien ik overdag alles al ga doen (aangezien hij aan het werk is). Maar vroeg me af hoe de verdeling bij jullie zat.
     
  6. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    mijn man is al weer 2 weken aan het werk en hij gaat het 's nachts uit... hij hoort de kindjes nl eerder :)
    Dan gaat hij Mees halen en brengt hem naar mij, ik verschoon hem en ondertussen maakt hij de fles en die geef ik dan.
    Hij valt meteen weer in slaap en ik maak hem weer wakker als Mees de fles op heeft en dan brengt papa hem weer naar bed.
     
  7. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Lindaatje, jaaaaaa dit moet het echte werk zijn. Zet hem op!

    Marleen, was hier ook een tip vanuit het zh, ik ga hem ook inleveren.

    MamaChantal, gelukkig zijn de waardes wel gezakt, maar idd een flinke complicatie die ze er niet bij kan hebben.

    Kaatje, tegenvaller he voor het eerst naar beneden, vooral met een rondlopend kind.
     
  8. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Henrieke, meestal haalt Marcel de flesjes 's nachts. Ik verschoon Romee en geef de fles. Wiegje staat naast t bed dus daar gaat ze dan weer in.
    Als Marcel nachtdienst heeft moet ik t dus zelf doen en als ie ochtenddienst heeft dan doe ik het ook vaak zelf, dan laat ik m slapen.
     
  9. patriesja

    patriesja Fanatiek lid

    Jul 26, 2007
    2,183
    0
    36
    @kraamvisite, hier kwam het idd ook traag op gang, zijn nog steeds veel mensen die nog langs moeten komen.
    Maar ik vond dat helemaal niet zo erg, lekker rustig, maar ja ik liep ook al vrij snel weer buiten :)

    @linda, succes meis!

    @chantal, jeetje wat heftig allemaal, hoop dat het snel beter gaat.
    Heel veel sterkte meis!! knuff!

    @martje, balen ook al een week overtijd, hopelijk besluit de kleine snel te komen.

    @mnm, jij hebt volgens mij dezelfde band met je ouders als ik.
    Ik zie ze ook bijna dagelijks en er gaat anders eigenlijk bijna geen dag voorbij, dat ik ze niet spreek.
    Kan ook altijd op hulp rekenen, ze kunnen altijd oppassen en niks is teveel moeite, erg fijn.
    Maar ik kan me je reactie daarom ook heel goed voorstellen, maar het komt vast helemaal goed meis!
    Over 1,5 week gaat het vast al een heel stuk beter met je!
    Ja dat spugen was echt erg, gelukkig nu met de nutriton, spuugt hij bijna helemaal niet meer, wat een opluchting zeg!
     
  10. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    Sep 1, 2010
    3,169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Heb het hier even helemaal gehad. Om elf uur het laatste flesje gegeven en sindsdien geen seconde rust. Krampjes, huilen om aandacht, nog meer krampjes. Zodra ze slaapt leg ik haar neer om vijf minuten later er weer naar toe te gaan. Ben kapot en wil slapen! Ze krijgt al infacol bij iedere voeding en ik hou haar voldoende rechtop. Nog steeds heeft ze flinke krampjes 's avonds.
     
  11. Sherry

    Sherry Niet meer actief

    Henrieke, hier heb ik dat dus ook gehad.. Nu heb ik het ook maar dan niet van de kramp maar nou heeft ze honger.. Ze heeft zojuist 155 ml weg geslurpt! En nog zit ze nou weer op dr hand te sabbelen en te klagen... Met 15 min. Is papa thuis en dan mag die het verder oplossen!

    De taakverdeling in de nacht: hier wisselt het nogal ivm ploegen.
     
  12. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    Sep 1, 2010
    3,169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Om 4 uur lag ze eindelijk en om 7 uur begon ze weer. Drie uur slaap dus en vriendlief gaat zo naar werk. Ik weet niet hoe ik dit moet doen als dit de komende dagen, laat staan weken, zo blijft. Ik ben nu al gebroken en kan alleen maar janken :(
     
  13. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    Jul 1, 2007
    4,257
    0
    0
    Henrieke; wat vervelend zeg!! Jenna heeft dit 1,5 week gehad, was ze steeds wel 4 uur achter elkaar wakker na 24:00 :s
    Nu is het gelukkig beter! Barrie is ook weer werken vandaag!
    Hier heeft manlief oordopjes in 's nachts en doe ik alles! Hij moet rond 5:00 opstaan elke dag, dus gaat het niet trekken als hij er 's nachts uit moet.
    Hoop wel dat Jenna straks wat eerder komt voor de laatste voeding, nu is ze vaak aan het clusteren en gaat dan meestal rond 23:30 slapen. Gelukkig slapen ilana en tygo wel meestal tot 7:30
    Vannacht kwam ze wel 2x voor een voeding.
     
  14. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Goedemorgen
    Hier eindelijk goed nieuws: ik heb goed geslapen.
    Heerlijk zo'n pilletje :D. Ik heb 4 uur aan één stuk geslapen en daarna nog een keer ergens een uurtje. Dat voelt goed zeg.
    Nu alleen nog dat brakke gevoel, maar dat gaat straks wel over als ik ga douchen.
    Nila heeft het weer super gedaan vannacht: fles om 20.00, 01.00, 04.00 en 07.30. En gelukkig tussendoor gewoon geslapen, geweldig!
     
  15. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    Jul 1, 2007
    4,257
    0
    0
    Henrieke; ik zou iig nu proberen om zoveel mogelijk overdag nog wat uurtjes te pakken! ilana dronk als baby rond 4:00 voor de nacht, en sliep vaak tot 9:00 of 10:00, ik dus ook. En 's middags misschien ook even gaan liggen
    Dikke knuffel!!
     
  16. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    henrieke heb je inbakeren al eens geprobeerd?of de laatste voeding indikken met nutriton zodat het was "zwaarder" op de maag ligt?
    Slaapt ze overdag ook veel? misschien proberen haar 's avonds wakker te houden zodat ze wat vermoeider is voor de nacht? lekker douche/in bad etc?

    en idd overdag zelf ook geen liggen als de kleine meid ligt, dan maar fe iets minder actief in t huisouden, dat komt wel weer!
     
  17. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    mnm ben blij dat je een goede nacht hebt gemaakt! lekker genieten van je meiden vandaag meid!!! heb je ook hulp vandaag?
     
  18. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Martje, jeetje wat wordt je geduld op de proef gesteld zeg, verschrikkelijk.
    Hopelijk zet het nu opeens heel snel door.

    Marleen, ja blijkbaar hebben ze het gister besloten. Vind het voor mij ook niet eerlijk, maar ik snap hun ook wel, genieten nu het nog kan, en ik weet dat ze zich zorgen om me maken en dat kost ook extra energie natuurlijk.

    Henrieke, taakverdeling 's nachts, hier doet mijn mannetje alles, terwijl hij ook gewoon moet werken, maar door dat spul kan ik mijn bed niet uit en ben ik te high om de fles te geven. Maar 's avonds en 's ochtends doe ik het dan wel.

    Marloes, knap he dat die mannen weer zo snel in slaap vallen.

    Patriesja, ja precies dezelfde relatie met onze ouders denk ik. Daarom kwam het ook zo rauw op mijn dak. Maar nu is het weer gezakt gelukkig, en bellen doen we wel, dat deden we ook iedere dag toen ze in italie zaten.

    Henrieke, pfff verschrikkelijk he die krampjes en dan ook niet willen/kunnen slapen. Overdag is dat al zwaar maar 's nachts helemaal. Hopelijk heb je daarna nog even kunnen slapen.
    Nila had het gisteravond ook dramatisch (gelukkig nooit 's nachts), dan geven we wat extra water en gaat het na een tijdje iets beter.
    Huil het er maar flink uit meid, misschien helpt dat iets. Het is ook allemaal spannend en nieuw, en dan juist vandaag je 1e dag alleen. Is er niemand die je vandaag kan helpen?

    Sherry, 155 wow en dan nog niet verzadigd. Is het geen zuigbehoefte?
     
  19. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Zonnebeertje, oh spannend barrie ook weer werken vandaag.
    Succes met je eerste dagje.

    Bapsie, hoe is het met jou? No changes? ;)
     
  20. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Ja vandaag weer hulp gelukkig.
    Mijn vriendin komt hier de hele dag in huis en een andere vriendin komt 's ochtends even langs met haar dochtertje, zodat de meiden lekker kunnen spelen.
    Als het goed is heb ik een rustig dagje dus.
     

Share This Page