Inderdaad ja... Bij mij heeft hij tot 25 weken overdwars gelegen, had toen ook echt een ronde buik naar de zijkanten, daarna is hij gedraaid en is het 'gewoon' een bolle buik geworden... Fijn dat ze gedraaid is... Wordt anders zo lastig bevallen straks...
Mooie buiken weer dames, iedereen groeit nu goed door zeg! Mensen hebben altijd commentaar: of je buik is te groot of te klein,... Hier hoor ik al van week 20 of ik bijna niet moet bevallen, negeren is de boodschap! Morgen alweer 32 weken en dan komt er weer een nieuwe foto op! Dinsdag mogen we eindelijk terug naar de gynaecoloog. Ben zo benieuwd hoe alles gaat, hoe groot ons kleintje is en vooral hoe hij/zij ligt!
De beep is vanacht weer terug gedraaid hoor... eigenwijsje.. voeten rechts hoofd links! Nou ben benieuwd.. lag denk ik toch lekkerder
Buikje op 32 weken! Morgen mogen we eindelijk terug naar de gynaecoloog en zien we ons kleintje terug! Ik verwacht weer te horen dat het een groot en zwaar kindje wordt, aangezien mijn dochter op 34 weken (2 weken later) al 3 kg werd geschat! Ik heb duidelijk weer een groeispurt gehad en dat merk ik duidelijk .. buik is een pak groter!
@lisa, Wat een mooie foto en je buik is idd duidelijk gegroeit! Mooi hoor,maar heb je er geen 'last' van? Mijn buik staat nu soms wat straks,denk dat er wel stria gaat komen. Veel succes bij de gyn,laat je t ff weten of alles goed is? Doeiiiii
Last heb ik daar eigenlijk niet van .. vooral de harde buiken worden nu echt vervelend en doen soms pijn! Ik laat morgen zeker weten hoe het geweest is!
Mijn buikje met 29 weken 5 dagen...Zoals jullie misschien wel zien ben ik hier nieuw maar zag al die buiken en wilde het toch even delen! 19 september zijn we uitgerekend van een meid!
Ik smeer al sinds ik weet dat ik zwanger ben elke dag,maar dat wil niet zeggen dat de stria weg blijft... Ik zag het de vorige keer ook pas toen ik bevallen was,maar nu staat mijn buik zo strak... Laten we maar hopen dat het mee zal vallen
Hoop het ook voor je, zelf heb ik helemaal geen last van striae, bij alle 3 de zwangerschappen niet, maar merk het wel als ik een paar daagjes niet smeer.
Bij mij viel het ook pas op als ik bevallen was, heb namelijk de meeste aan de onderkant van mijn buik!
Goedemorgen meiden! Vandaag 34 weken =) Vergeleken met mijn vorige foto (te zien op pagina 14) heb ik volgens mij wel een groeispurt(je) gehad !! hihi Hier nog geen last van Striae... maar wat niet is kan nog komen!
Thnx heb ik het toch goed gezien (en lichamelijk ook zeker gevoeld) hihi!! Hoop ook dat het zebravelletje wegblijft... maar we gaan het wel zien.. en anders pech gehad ! @All: Heb alweer veel mooie buiken gezien enne Lisa... wat heb jij een mega buik zeg! Mooi!!
Niet zo'n mooie foto, maar je kunt het verschil wel erop zien. Me buik is toch flink gegroeid.. Bekijk bijlage 169717
Nee niet een weekje hoor..!! Hahaha wel wat meer weekjes.. Geloof dat die linker van vlak voor de 20 weken was.. En zit nu op 30 weken 5 dagen.. Dus het scheelt zo'n 10 weken.. haha