april mama's 2010 deel 18!!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door nonnie26, 24 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ik ga hier ook maar even stofzuigen en was wegwassen
     
  2. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Smile, ik hou overal rekening mee, zelfs met twee weken overtijd lopen ;)

    Eindelijk de tegels er in!!!! Yeajhh
     
  3. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Mermaid, stuur ze deze kant maar op ;) Sterkte mop!
     
  4. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    gijs was net wakker (na een uur!!!) maar goed...die is nu weer stil....mooi zo want hij moet nog een hele dag...en ook nog naar het kdv.... dus is wel nodig!
     
  5. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    smile! wat fijn van je tegels zeg! alles goed met jullie?

    @mermaid, sterkte meid of is het al weer beter??

    @lau, goed idee lakenspanners maar dan voor onszelf want ben kan niet stil liggen als ie slaapt dus het hele hoeslaken ligt opgefrommeld in de ochtend :x heb er vorige week nergens last van gehad toen ik alleen lag dus het ligt echt aan hem maar idd lakenspanners en dan kan het als het goed is niet meer, maar goed to the point, waar haal je die :p

    @hier, boodschappen zijn deels binnen wnat bedacht me dat het ook wel makkelijk was geweest om eten voor vanavond mee te nemen dus moet vanmiddag weer terug maar das geen straf met dit geweldige weer :)

    oh en de keuken is echt een bende :) dus alyss zo naar bed en dan daar maar eens aan beginnen ;)
     
  6. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Smile: JEUJ! Eindelijk de tegels erin :D.

    @ lakenspanners: :(, wat zijn dat dan?

    Zo hĆØhĆØ, de rust is weder gekeerd. Helaas heb ik me niet in kunnen houden en ben ik na een half uur gejank toch uitgevallen tegen Ayla :). Misschien voor mijn verjaardag maar een cursusje anger management vragen :cool:.
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Het is hier trouwens alweer zo goed als bewolkt. Jammer :(.
     
  8. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    mermaid! knuf! komt goed meid!!!

    smile joehoe de tegels erin...we willen wel foto van eindresultaat!

    nonnie...mooi weer? hier is het bewolkt ;)

    grrr...gijs slaapt nog steeds niet...ik negeer hem maar effe.... ga zo kom met yoghurt en cornflakes eten...daar heb ik zin in ;)
     
  9. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    ik moes ook googlen..maar wat ik begrijp..soort elastieken die je aan je laken kan spannen (onderkant ) zodat het blijft zitten....
     
  10. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    hahaha, idd chill, je hebt ze ook met speciale klemmen, mermiad komt erop neer dat je aan de onderkant aan de rechterkant van je bed bijv een spanner zet en dan aan de linkerkant ook die trek je strak en dan ligt je hoeslaken altijd kreukloos op je bed ;)
     
  11. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Kan iemand mij vertellen hoe ik aan het laatste plaatje van de aardbeienverzameling kom op CL??? Ik heb nu ongeveer 1000000 aardbeien geplant, die andere plaatjes al duizend keer, maar die ene weigert ie te geven GROM!
     
  12. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Zo, ik ben even de hort op met de kids. Tot later!
     
  13. smile17

    smile17 Niet meer actief

    lakenspanners nooit van gehoord lijkt me wel handig

    Als de tuin helemaal af is krijgen jullie zeker foto;s te zien.

    @Mermaid ach meid tis niet zo gek dat je soms even uit je slof schiet door vermoeidheid en 2 huilende kindjes

    @Nonnie ja alles helemaal goed met ons. Zijn druk aan de klus ;) en probeer met ovutestjes mijn eitje te vinden wel spannend allemaal hoor
    Door jouw ben ik helemaal geinspireerd en maak elke dag nieuw variaties in Noƫlle haar haar. Arm kind moet maar stil zitten hihi
    Inderdaad geen straf om nogmaals naar buiten te mogen

    @Chilleke klinkt lekker en gezond
     
  14. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    @lz, geen flauw idee, ik heb er 100.000.000.000 geplant en na 5 dagen had ik eindelijk het 4e plaatje :x

    @smile, spannend zeg! hopelijk is het snel raak! haha arme noelle hier doe ik het haar meestal heel onverantwoord voor de tv in de kinderstoel met een sneetje brood :D anders zit ze echt niet stil ;)

    @hier, alys op bed, wasje opgehangen, gestofzuigd en alle kasten leeggehaald in de keuken dus de bende die het was is nu verviervoudigd :)
     
  15. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    hey ingrid! hoe is de proefrit bevallen?? hebben jullie m gekocht?
     
  16. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    nog een klein half uur :(
     
  17. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @smile: fijn de tegels er eindelijk in.

    @mermaid: fijn dat de kids weer te handelen zijn.

    @lakenspanners: had er nog nooit van gehoord.

    @nonnie: ja sorry dat bedoel ik ook. mannen kunnen soms zo handig zijn daar in he!
    net als dat klussen ook dat herken ik wel. michel begint ook altijd heel enhousiast en vervolgens ligt het weken of langer stil.

    @hier: ook goed bezig geweest al zeg ik het zelf, boodschappen gedaan 57 euro, en dan heb ik voor anderhalf week avondeten. en voor de rest voor de hele week alle spullen.

    ohh en ondanks dat ik zei dat ik het niet te veel doe heb ik maar verse sperziebonen gehaald. die waren in de aanbieding dus ook maar gelijk even gedopt en schoongemaakt:p
    jummie heb er nu al zin in:D
    Lotte ligt sinds na de lunchen lekker in bed. dus nu ff mama tijd:D
     
  18. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    ohh en nog even juichen:D 25 weken zwanger vandaag:D:D:D
     
  19. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    en dan? :(
     
  20. nonnie26

    nonnie26 Niet meer actief

    jiehoe!!!!!! :D:D:D fijn alle boodschapjes weer binnen dus neem aan dat lotte niet vervelend was ;)
     

Deel Deze Pagina