Juli mama's 2008 - deel 16

Discussie in 'De mama's' gestart door Ramoontje, 28 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. En als je hem sowieso 's nachts in een bench stopt? Of kan dat niet met katten?
     
  2. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Katten worden daar meestal niet zo blij van nee. Ik ga wel weer de deur van de woonkamer dicht doen en denk dat die dit keer gewoon maar dicht blijft 's nachts.
    Heb de dierenarts gebeld, maar ze waren druk met een spoedgeval dus kon geen dierenarts spreken. Assistente gaf wel aan dat de vorige keer al de mogelijkheid van voedselallergie geopperd is en dus peperduur hypoallergeen voer van de dierenarts te gaan gebruiken. Daar zijn voor mij 2 dingen op tegen. allereerst denk ik niet dat het aan het voer ligt want dan zou het niet zo onregelmatig moeten voorkomen. Het is dan weer 4 maanden weg en nu bijv maar weer een dikke maand. Denk dan eerder dat het iets zou zijn wat hij buiten soms s eet. Ten tweede is het voer megaduur en aangezien ze met zn drieen brokken krijgen zou ik het dus voor 3 katten moeten doen. Zou ik nou nog denken dat het echt daaraan ligt dan is het het proberen waard maar ik geloof dat absoluut niet.
    Binnen houden schiet ook niet echt op. Het is een echt buitenkat die in de weekjes vakantie dat ie niet naar buiten mag al heel ongelukkig wordt.
    Vind het maar moeilijk allemaal. Hij is nu buiten en laat m er voorlopig mooi niet in.
    Morgen bel ik in ieder geval weer tussen half 9 en 9, dan is er een dierenarts aan de telefoon.
     
  3. Hmm.. en hebben jullie geen schuur waar hij 's nachts in kan? Of is dat geen optie?
    Ik heb verder helemaal geen verstand van katten helaas...

    Heb net een groot gedeelte van de kleertjes verkocht :D
    Ga vanmiddag weer nieuwe erop zetten, want M.ausje gaat echt naar 86.. 80 is echt te klein alweer :D
     
  4. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    jeetje, zat ze nog in 80. Aelinn zit nu in 74 en 80
     
  5. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Schuur is geen optie trouwens. Het is een beestje wat echt je opzoekt voor wat aandacht dus dan zou ie doodongelukkig worden. Ik ga het er vanavond wel s met Zen over hebben. Ga nu alles maar s klaar maken voor vertrek straks. Moet om 10.55 b ij het cb zijn met Aelinn
     
  6. Succes met Aelinn..

    En ik plaats hier vandaag wel weer een link van de kleertjes ;)

    M.ausje zit al een tijdje in 86, maar had sommige dingen maat 80 nog wel eens aan, maar dat kan nu echt niet meer :D M.ausje is gewoon een heel fijn ding.. Dat is ook een gevalletje apart hoor, want 86 zakt haar veelal van de kont af, maar qua lengte moet ze het echt wel hebben ;)
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Joost kan nog altijd korte broeken maat 86 aan.....is ook maar zo'n smal ding ;), lange broeken niet meer, daar zit hij nu echt in 98, shirtjes 98 of 104 (klein vallend of als het van Rick geweest is, want dan is het vaak toch wel wat gekrompen in de loop van de tijd door het wassen).
     
  8. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    vanmorgen was finn alweer om kwart voor 6 wakker.. weet ook niet hoe ik het moet doen om hem langer te laten slapen. mika was eerst om half 6 al wakker en toen om half 7 weer.. toen finn weer op bed lag ben ik met mika op de bank gaan liggen met een filmpje en heb ik nog even kunnen doezelen.. hoe erg is dat ;).
    Gister weer woorden gehad met leon *zucht* lijkt alsof het allemaal aan mij ligt, maar goed zullen het er maar mee moeten doen geloof ik.
     
  9. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    arrgg, finn zit de hele tijd aan de lade van de salon tafel. kan hem wel elke keer weg zetten maar dan zit ie er zo weer aan. Blijf bezig om hem daar weg te halen. Mika is ook aan het draken.. En ik heb nu zo'n hoofdpijn gewoon.. Ben blij als ze even allebei op bed liggen.
     
  10. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Vind je die zo vreselijk dan?:(
     
  11. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Heb je wel een beetje kunnen slapen Sann?
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Dat blijf ik dus met Sven houden.
    Hij heeft broeken lengte 140-146 nodig maar kan met zijn kont makkelijk in een 122-128.:D
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Wat dat betreft werken die gesprekken helaas maar tijdelijk.:(
    Misschien moet hij dat dossier er maar weer eens bij pakken waarin hij na die gesprekken toegeeft dat het ook aan hem ligt.;)
     
  14. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    ben bang dat hij dat dossier ook niet kan vinden..
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
  16. ja, de parels rolden na het ontdooien van de taart gewoon los door de doos heen en ik vond hem ook niet fijn om te maken ;)
     
  17. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Tja ze willen toch de wereld ontdekking dus ook jouw lades.:p
    Ga je straks ook even liggen i.v.m. je hoofdpijn?

    Karsten zit weer eens in een fase van ik doe waar ik zelf zin in heb en luisteren ho maar.:cool:
     
  18. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
  19. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36

Deel Deze Pagina