Goedemiddag!! Hier heerlijk uitgeslapen, Roeland is er uit gegaan met de jongens. Verder wel bij gelezen maar onthouden kan ik niks, sorry!
pams, Leuke fotos! ka, hier gaat gijs om 19.00 naar bed en is tussen 7.30-8.30 wakker dat verschilt nog wel eens! ingrid, heerlijk! ikheid ga duimen dat het weer mee zit.. leuk kermis! ik zit te wachten op de postbode en heb me stad in cl maar eens opnieuw ingericht
Hello again, Ingrid oh heerlijk dat je even hebt kunnen uitslapen, wat een luxe is dat toch met kinderen Nonnie hopelijk kun je wat vinden maar heb hier in ieder geval nergens een poncho gesignaleerd Smile ik heb donderdag de eerste echo! Pamsie leuke foto's van Lotte! Ka wat leuk dat het kamertje zo opschiet! Was de proefdruk mooi geworden? Lautjuh leuk naar de dierentuin in Beesd, laat ff weten of het de moeite waard was TM goed idee hoor om wat meer dingen te vragen waar ze echt wat aan heeft! Zou ook niet aarzelen om gewoon echt bepaalde dingen aan mensen te vragen, mensen zijn vaak hartstikke blij als je duidelijk aangeeft wat je wil hebben, hoeven ze zelf ook niet te zoeken Mermaid goh dus Tobin is niet zo'n slaapkopje als Ayla! Is hij wel ok als hij wakker is of moet je hem wel de hele tijd bij je houden? Maar ja dat kan haast ook niet anders op deze leeftijd Ikheid veel plezier op de kermis! Slapen: hier gaat ze tussen 19.00 en 19.30 naar bed en is ze ook weer tussen 7.30 en 8.30 wakker....vind ik prima tijden . Als ze later dan 9.00 uur wakker wordt wil ze na het middageten weer niet gaan slapen. Net even naar buiten geweest, het was eindelijk droog en tot mijn verbazing echt lekker weer, ok geen zon, maar ook geen wind en echt niet koud. Ben na de boodschappen nog even naar de begraafplaats gewandeld. Nu net weer thuis, zo eten en dan kan Irem naar bed.
Jayden heb ik een vervroegde lunch gegeven en die slaapt nu sinds 12.00 uur. Tas=gepakt en ik heb me aangekleed en opgetut. Dus als ie wakker wordt kunnen we meteen gaan. Uhm.. ach die Lotte, lekker ding! Ka: fijn dat het kamertje nu ècht bijna af is! Eylem: tis niet koud nee, maar de zon was toch leuker/lekkerder geweest. De rest ben ik alweer kwijt.. Ff bed afgehaald, nu in de was doen en ik pak nog een Senseo denk ik. Ideaal ja dat mijn sm ze meeneemt. Na onze vakantie neemt ze ze dan voortaan maandagavond mee en dan komen ze vrijdagavond terug. Die heeft daar een tuin met vijver, kippen lopen rond.. vinden ze prachtig! Hier hebben ze in de tuin niks en lange wandelingen zijn, sinds Jayden er is, verleden tijd. En daar kunnen ze iig hun energie kwijt, scheelt mij ook weer iedere dag stofzuigen en nu kan Jayden gewoon koekjes eten zonder dat de honden het opvreten/hem omver lopen, hem aflikken.. Ik baalde meer van die honden dan dat ik er plezier van had.
Bedtijd is hier tussen 19.00 en 19.30 en Milan wordt de volgende dag tussen 08.00 en 09.30 wakker. Als ze dus naar het kdv gaan moet ik iedereen hier wakker maken.
@ka: leuk hoor de proefdruk opgehaald. en nog flink aan het klussen voor het kamertje. dat je zolang kon wachten ik kan me echt niet inhouden. haha @slaaptijd: Lotte slaapt overdag vaak maar 1 keer van half 1 tot half 3 ongeveer. en dan s'avonds tussen 20.00 en 20.30 naar bed. ( we werken allebei laat dus kan niet anders) zou het wel graag anders zien. maar goed zij vind het prima zo. @ingrid: lekker hoor uitgeslapen. @chilleke: en wat verwacht je van de postbode? @lautjuh: leuke de dierentuin. @eylem: lekker dat je nog even hebt kunnen wandelen. hier is het nog steeds donkere lucht dus durf het niet aan. @hier: Lotte ligt nu lekker op bed. ga nu zelf ff eten. bedacht me dat het wel lekker was om een uitsmijter te maken. maar dat vind ik dan zo'n gedoe met lotte aan tafel erbij. dus dat ga ik nu ff doen tot zo ohh thanks voor de complimenten over de foto's van lotte.
Fijn dat het zo opgelost kan worden met de honden! Als je er idd meer van baalt dan plezier van hebt is het altijd goed om een goede oplossing te verzinnen!
Jayden slaapt sinds het weekend ook nog maar 1 x per dag, we krijgen hem 's ochtends niet meer op bed (vandaar dat het vanochtend niet lukte :-S). Hij wordt wakker tussen 06.00 en 07.00 uur, slaapt 's middags 2 tot 2,5 uur en 's avonds ligt ie uiterlijk 19.00 uur op bed. Vind het prima zo, Jayden is nooit een uitslaper geweest, hij is altijd in ons werkritme meegegaan. Als onze wekker 's ochtends gaat gaat de biologische wekker van Jayden af..
Zit ondertussen te bedenken wat ik voor Julian moet vragen voor zijn verjaardag, die is de dertiende alweer jarig dus daar moeten de voorbereidingen nu zo langzaam aan ook voor beginnen.
Eylem de proefdruk is mooi geworden. Blijft toch wel weer leuk om dan het kaartje te zien met de naam erop. Hoe voel je je met de zwangerschap? Pamsie als het aan mij lag was het kamertje ook al heeeel lang af hoor haha. We zijn verhuisd en er moest heel veel verbouwd worden. Aangezien manlief alles zelf doet en wil doen gaat daar nogal wat tijd in zitten. Het schiet gelukkig allemaal op. Jullie zijn ook bijna klaar hè? Was je al bij de vk geweest? Ik ga mezelf om kwart voor 1 van de bank af trekken om de badkamer schoon te maken. Anders gebeurd er nog de hele dag niks vrees ik... Wat een rust en stilte zeg zonder Elisa.
Ingrid: komt dat we afgelopen weekend bij mijn sm waren en ik in janken uitbarstte.. zag het gewoon niet meer zitten, sinds Jayden er is zijn die honden me echt teveel. Ik weet het 'we zijn eraan begonnen en moeten dus ook onze verantwoordelijkheden nemen'. Ben dus blij dat we het zo kunnen oplossen, sm kwam zelf met het voorstel, want ik had het nooit durven vragen..
ikheid fijn dat je zo een oplossing hebt gevonden hier speelgoed uitgezocht 2 grote vuilniszakken vol hebb nu nog maar 1 kist met speelgoed van thobias en 1 kist met boekjes ruimt lekker op
@ikheid fijn dat je het zo hebt op kunnen lossen.. @ Eyle lekker naar buiten geweest. @Tm fijn speelgoed uitgzocht.. @Rest niet onthouden @ hier ff lunchen met de kids daarna ff slaaptijd voor ze haha
Nou fijn toch dat het zo kan! Jij weet zeker dat ze doordeweeks goed zitten en in het weekend heb je ze lekker thuis! Ik moet er gewoon niet aan denken dat ze hier niet meer zijn ondanks alle haren, kwijl, zand en ga zo maar door. Komt ook omdat we nu al twee keer een hond zijn kwijt geraakt, 1 auto ongeluk en 1 in laten slapen. Moet wel zeggen dat als de oudste er mee zou ophouden ik natuurlijk erg verdrietig ben maar ook wel weer opgelucht Hij is al niet super gezond, heeft veel dingen gehad en overleeft maa krijgt ook steeds meer kuren qua gezondheid. Wel is het zo dat er zeker geen hond meer bijkomt!
Ikheid fijn dat jullie het zo op hebben kunnen lossen! Wel heel herkenbaar hoor! Met een huishond heb je echt veel troep en werk. Maar goed, ze is al bijna 12 en gaat niet zo lang meer mee denk ik zo. De honden buiten hier maken dat je heel erg gebonden bent doordat ze niet bepaald sociaal zijn door hun training... TM dat ruimt op zeg, lekker! Ik ga ook even wat doen. Anders zit ik hier over een uur nog denk ik... Heb inmiddels wel dat belastingpapieren van de kinderopvangtoeslag ingevuld en wat rekeningen betaald, maar de badkamer roept nog steeds. Tot later!
Heerlijk hè?! Hier vorige week ook weer 1 vuilniszak met speelgoed weg gedaan maar nog steeds te veel over Ze hebben nu elk een speelgoedkist vol maar daarnaast staat er nog een grote garage, een werkbankje, twee loopauto's, een loopkar met blokken en twee grote auto's die nergens inpassen. Dus nog steeds veel
Wow ik heb Irem net voor het eerst op bed gelegd zonder eerst bv te geven.....ze heeft 10 minuutjes gejengeld maar het is nu stil, lijkt *duim duim* hoop dat ik terugkan naar 2 voedingen per dag! Ikheid kan me voorstellen dat je erg gelukkig bent met deze oplossing! Tuurlijk heb je zelf voor de honden gekozen, maar je eigen situatie verandert ook, kan je van tevoren ook niet altijd precies inschatten. Fijn dat je sm zo lief was dit aan te bieden TM goed bezig! Ingrid dus er is nog een kleine kans dat je straks 2 kinderverjaardagen op 1 datum hebt Ka fijn dat de proefdruk goed was! Ik voel me op zich wel goed, soms moe, misselijkheid af en toe maar wordt gelukkig alweer minder
Die kans zit er idd in, Julian zou op de 31ste juli geboren moeten worden maar die is dus twee weken blijven zitten. Als deze dat voorbeeld volgt hebben we het dan erg druk. Hoop het alleen niet, hoop wel dat er ongeveer twee weken tussen zit anders heb je kans dat mensen de verjaardagen gaan combineren en dat wil ik absoluut niet. Wil dat hun verjaardag hun eigen dag blijft.
@hier kids op bed dus ff tijd voor zp en straks ff de vaatwasser doen en was uit hangen.. @Eylem ga je helemaal afbouwen voordat de tweede er is of dat niet?