gestopt met de pil september 2009

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door lautjep, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    Sorry meiden, beetje hectisch geweest afgelopen dagen. Ik heb wel geprobeerd mee te lezen en op de hoogte te blijven.
    Ik zie allemaal mooie groeicurves voorbij komen, ene uk is wat groter dan andere uk :p maar iedereen doet het volgens zijn / haar eigen lijntje en dat is alleen maar goed toch?!

    @ Bloom; ik hoop dat je een gezellige vakantie hebt. Het weer zit tot nu toe niet echt mee helaas. Hopelijk komende week beter!

    @ Nieke; hmmm, ongi na 26 dagen is vroeg en korte lf is niet leuk, maar ik heb veel respect voor je hoe je ermee omgaat!!! Bijna naar het ziekenhuis, spannend meid!

    @ Deli; hoop dat het iets beter met je gaat meid, knuffel!

    @ lautje; morgen weer een echo, super spannend meid. Ik ga heel hard duimen voor een goede echo met een mooi beebje die misschien al een beetje heen en weer beweegt ;)

    @ Laika; hoe is het met jou?

    @ Hier; breastflow fles is vanmorgen gesneuveld (binnen speen is gescheurd) en nu heeft Kyara de hele dag al moeite met drinken. Ze kan gewoon niet uit een normale fles drinken, dat gaat haar veel te snel, maakt niet uit met welke speen / welk merk. Ze is echt een borstvoedings kindje met die drinktechniek, dus alleen een breast flow fles is goed voor haar. Natuurlijk gebeuren dit soort dingen altijd op zondag als alles dicht is. Ze is de hele dag al boos / uit haar doen en ze heeft buikpijn door het andere drinken. Ik kan wel met haar meehuilen, vindt het zo zielig! Gister sliep ze bijna de hele dag en dat ziet er veel vrediger en tevreden uit... :(
    Verder heeft ze flinke uitslag op haar hele gezichtje (pukkeltjes op de wangen, oortjes, een beetje in haar nekje en op haar hoofdje). Het doet geen pijn als ik eraan kom en ze heeft geen koorst oid. Ze plast, poept en eet goed, maar het ziet er erg vurig uit en dat maakt haar zo zielig! Morgen ochtend gelijk maar naar de huisarts bellen (nadat ik een nieuwe fles heb gekocht!)

    Liefs,
    Caitlin
     
  2. Nieke84

    Nieke84 Fanatiek lid

    18 jan 2010
    1.537
    0
    36
    Lautje; Hoe was de echo vandaag? hopelijk alles goed!
    En hoe is het met de misselijkheid, alweer een beetje beter?

    Deli; Hoe is het met jou meid? Veel last van de 'overgang'? Ik hoop dat het allemaal meevalt. Laat je horen hoe het allemaal verloopt, mogelijk sta ik hetzelfde te wachten. Succes!

    Caitlin; Hoe is het met de pukkeltjes/plekjes van jullie kleine meisje? Is het al minder geworden?

    Ukkies; Fijn om te horen dat alle ukkies het zo goed doen. Ik zie veel interessante dingen voorbij komen, hopelijk kan ik de tips en dingen die jullie op internet opgezocht hebben snel gebruiken.

    Ik heb nu lekker 5 dagen vrij, heerlijk. Ga morgen gezellig naar een vriendin en waarschijnlijk ook nog lunchen met een andere vriendin deze week. En verder denk ik nog cupcakes bakken, kijken of me dat lukt.
     
  3. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Geniet ervan Nienke!!

    Ik ben ook heel benieuwd naar Lautje dr echo!!

    Caitlin:
    Flesje weer gehaald? Zielig hoor als ze zo'n last hebben!

    Hier heeft Mummeltje vandaag een oefendag gehad bij oma. Het is erg goed gegaan en ze heeft goed geslapen. En dat op een andere plek, door iemand anders in bed gelegd en voor het eerst in een ledikant ipv de wieg. Ik ben trots :D.
    Vanaf morgen thuis in de ledikant slapen overdag (en binnenkort ook snachts :().

    Juju:
    Ik was wezen kijken voor zo'n sapkan bij de blokker maar hun hadden enkel glazen? Wat voor iets heb jij en is die helemaal luchtdicht af te sluiten of zit er bij het schenktuitje nog een kleine opening? Mij lijkt het dat die helemaal dicht moet zijn, toch?
    Blerg, wat stinkt ingevroren moedermelk bij het ontdooien zeg *zoekt de kotssmilie*. Had het opgezocht maar dat was heel normaal. Heb jij dat ook?
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Ja stinkt idd, is uberhaupt erg ranzig. Ik heb er een met een blauwe dop maar niet luchtdicht hoor, waarom zou je dat willen dan? Wat fijn dat het oppassen zo goed ging!

    Caitlin wat sneu :( Morgen is het weer maandag gelukkig!
    De utslag kan evt komen door iets wat jij hebt gegeten misschen? Succes morgen bij de dokter!

    Nieke geniet van je vrije dagen meid!

    Lautje hoe was t?
     
  5. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Juju vandaag is het toch maandag?!

    Lautje hoe was het vandaag?
     
  6. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Lautje meid laat je even horen plz.... :(

    Mhh luchtdicht hoeft dus niet Juju? Ik kijk misschien teveel naar Rob Geus? :p ;)
     
  7. lautje

    lautje Bekend lid

    30 mrt 2011
    506
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo hier dan een kort stukje van mij bij ons hadden wij gister een probleem met internet en dan kan je niets.

    De echo was super precies 10 weken en 4 dagen. 2 armen en 2 benen en zelfs een kaak was te zien. En junior zoals zij het kleintje noemt sprong al vrolijk rond in mijn buik. Omdat ze het uitwendig heeft gedaan zijn de plaatjes niet zo mooi maar nu mag ik 8 aug terug en dan kan ze nog meer zien. Dit vond ik zelf een super goed plan. Dit geeft mij veel rust met ruim 12 weken nog een keertje kijken.

    Nieke 26 dagen is best kort maar het kan geen kwaad ik heb ze wel eens van 14 gehad dat is minder.
     
  8. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Geweldig Lautje:d super.

    Caitlin hoe is het met je meisje? al bij de huisarts geweest??
     
  9. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Jaaaah Lautje wat een fijn bericht!

    Spikkeltje sorry nu ik weer veel thuis ben (3 dagen thuis met uk en 2 dagen werken ipv 4 dagen werken) door de vakantietijd begin ik me weer een beetje te voelen zoals bi mijn verlof: besef van tijd en weekdagen verdwenen ;)

    Loki nee ik heb gewoon met blauwe deksel en kan het schenkgat daar wle mee afsluiten. Ik word daar wel vrolijk van hoor ;)

    Hier: rooibosthee vindt ie lekker :D:D:D Dan wel uit rietjesbeker of echte beker natuurlijk.
    Verder is hij hangerig en zeurderig, ik wil mijn vrolijke baby terug :( Zo even een eind gaan wandelen denk ik.
     
  10. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    *komt even uit vakantiemodus*
    Yes Lautje!! Kwam alleen even voor jou kijken, yesyesyes een goede echo!! :D
    Gaan ze nog wat doen met je misselijkheid?
    *stapt weer in vakantiemodus*
     
  11. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    JIPPIE, LAUTJE HEEFT WEER EEN HELE MOOIE ECHO, WOEHOE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super meid, echt helemaal geweldig! Wil je nu een poll aanmaken voor het geslacht? En willen jullie tzt weten wat het is? Als we een poll starten, dan zeg ik: een meisje!

    @ Bloom; lekker genieten van je vakantie!

    @ hier; gezichtje is veel minder vurig en pukkeltjes worden elke dag minder. We zijn er bijna helemaal zeker van dat het een allergische reactie was op de 'toeten-boeners' (doekjes) van de Dirk vd Broek... Huisarts ben ik uiteindelijk niet geweest, omdat het gister ineens veel minder rood zag.
    De nieuwe fles bevalt ook goed, wat een drama als je kind maar uit 1 soot speen kan drinken...

    We hebben alleen een nieuw probleem, ik ben bang dat ze reflux heeft. Ze spuugt sinds 2 weekjes veel meer, soms ook echt projectiel (in een boogje met een flinke vaart erachter) en sinds gister kan ze na 2 slokjes ineens keihard gaan huilen en is ze ontroostbaar (vreselijk zielig, mijn hart breekt dan echt). Ze wil dan niet drinken, niet zuigen op mijn pink, niet knuffelen met mama, helemaal niks. Uiteindelijk drinkt ze dan toch redelijk haar fles leeg, met veel moeite en extra lucht, wat weer zorgt voor buikpijn... Iemand ervaring hiermee of tips? Ze ligt trouwens nu op haar buik in de box (gister voor het eerst) en dat lijkt ze wel fijn te vinden...

    Liefs,
    Caitlin

    Edit; -12.5kg, nog 6.5kg te gaan...
     
  12. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    Kotertje, blotertje,
    pas gestart motortje.
    Roze garage van dons en katoen.
    Nog lekker niet denken,
    op tijd even tanken.
    Ga maar opweg schat,
    je licht staat op groen

    Dit gedichtje stond op een kaartje wat ik kreeg van een collega voor de geboorte van Kyara. Ben nu de kaartjes nogmaals aan het lezen en ik vind het zo'n mooi gedichtje. Vooral het stukje 'ga maar opweg schat, je licht staat op groen' maakte mij aan het huilen toen ik het kaartje ontving (kraamtranen). Wilde het jullie niet onthouden in ieder geval.

    Liefs,
    Caitlin
     
  13. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    NOD Augustus 2011
    LaikaBasko (22)
    Nieke (25)

    MMM IVF DeLi (24)

    Afspraken:
    26/07 Spikkeltje: CB eerste inentingen
    01/08 Jolanda: Groeiecho + Controle verlos
    09/08 DeLi: Afspraak ziekenhuis intake IVF
    12/08 Spikkeltje: Jarig 26! // Jolanda: Voorlichting Verloskundige & Controle Gyn
    15/08 Caitlin: 1ste les babymassage
    16/08 Caitlin: CB, 1ste inentingen
    18/08 Caitlin: reunie zwangerschapsyoga
    22/08 Bloom: Jarig! 25!
    25/08 Nieke: eerste afspraak nieuwe ziekenhuis (IVF/ICSI)
    16/09 Caitlin: afspraak kinderarts voor verwijzing echo heupjes
    25/09 Jolanda JARIG!!!
    03/11 Spikkeltje ziekenhuis voor buik

    Zwanger
    Jolanda86 (januari '11 positief getest / 25-09-2011) (ook jarig op 25-09)
    Linnie82 (februari '11 positief getest / 16-10-2011)
    Lautje ( juni '11 positief getest / 16-02-2012)

    Bevallen
    Linnie82 (november '09 positief getest) 11/08/2010 Evi *vlindertje*
    Marcha (december '09 positief getest) 26/08/2010 Justin Ryan (2690 gr, 47cm)
    Macmazsy (maart '10 positief getest) 01/12/2010 Mikey Lucas (3165gr, 50cm)
    JuJu81 (april '10 positief getest) 04/01/2011 Jongen
    Bloom24 (mei '10 positief getest) 09/01/2011 Jongen
    Navlis(mei '10 positief getest) 17/01/2011 Merlijn Julian (2710gr)
    Tutsje (juni '10 positief getest) 07/02/2011 Milan (3580 gr, 55 cm)
    Loki09 (september '10 positief getest) 04/05/2011 S.venna G.ina J.oanna (2950 gr, 49 cm)
    Spikkeltje ( September '10 positief getest) 31/05/2011 Jongen (3440 gr)
    Caitlin (oktober '10 positief getest) 22/06/2011 Kyara Jade 3380 gram 50cm

    Vlinders
    Loki09 (februari '10 MA 11+1 weken)
    Loki09 (juli '10 MA 10+4 weken)
    Lautje (juli '10 MK 7+4 weken)

    Spikkeltje (okt '10 MK van 1 van de 2)
     
  14. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Wat sneu Caitlin :( Je kunt proberen om de melk in de fles iets in te dikken met joannesbroodpitmeel (bij de natuurwinkel of Nutrition bij de drogist/supermarkt). Dat maakt de melk dus iets dikker en zorgt er voor dat ze minder spugen.
    Verder algemene tips: kindje zo rechtop mogelijk bij drinken, fles horizontaal (zo gaat het minder snel).
    Na het drinken 15/13 minuten rechtop houden (de baby he ;)) en vooral lekker rustig (niet gaan overgooien).
    Hoofdeinde van het bedje ophogen: wat boeken eronder (flink ophogen, niet 2 boekjes ofzo)

    Reflux kan echt heel pijnlijk zijn, de medicijnen zijn nog al pittig dus als je het zo kan oplossen zou dat wel super zijn. Hopelijk heb je wat aan de tips!

    HIer heelrijk gewandeld met ukkie en daarna avocado gegeten :D:D:D
     
  15. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Hmm Jolanda over een maandje is jouw UD al.. komt ook snel dichterbij zeg!
     
  16. Jolanda1986

    Jolanda1986 Fanatiek lid

    3 feb 2010
    1.116
    10
    38
    Sint willebrord (NB)
    Nog 8 weken en 5 dagen :D Gaat echt opschieten nu :$
    Afgelopen weekend lekker een relax weekend gehouden met manlief :) Nu weer alleen thuis haha..Verveel me wel hoor moet ik zeggen haha..maar ach vrijdag is me mannetje weer thuis :D nu voornamelijk bezig met kleren sorteren en uitwassen haha :p
     
  17. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    Heel erg bedankt voor de goeie tips JuJu, ik ga ze gelijk in de praktijk brengen!
    Op dit moment ook weer de fles aan het geven en het lijkt voor de 3de keer op rij goed te gaan... Gelukkig maar!
    Jullie lekker gewandeld dus en nu lekker aan het eten, hmmm, klinkt gezellig! :D

    Schiet echt al op he Jolanda, leuk hoor! :)

    Liefs,
    Caitlin
     
  18. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Juju: hahah maakt niet uit. Maar begon zelf ook ineens te twijfelen. Ben niet zo bezig met de dagen.

    Caitlin: ik gebruik jbpm ook voor J ivm terug komen van mellk. Hij begon er ook bij te huilen wanneer het terug kwam en toen las ik dat jbpm daar goed voor zou zijn. dus geprobeerd en het helpt, hij krijgt er ook wat voller gevoel van. Hebben een hongerige baby. Hij krijgt nu ook al forte. Nog blijft hij honger houden. Dus soms een extra flesje. de nacht komt hij wel door zonder voeding. Laatste fles 23.00uur en eerste 7.00 uur. Dus de nacht is al naar dag verhuist. En hij krijgt nu sinds zondag volledig fles. Hij vind het prima. Als hij maar te eten krijgt.. hihi
     
  19. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Zucht ik bedoel 2 maandjes.. wow wat is er aan de hand?!

    Caitlin graag gedaan, hoop dat het helpt. JBPM is ook geen bijvoeding dus mag gewoon voor de 6 maanden. WIj hebben het hier een tijdje door de laatste voeding gedaan.

    Als je trouwens bedje omhoog gaat zetten: maak het dan héél laag op! Ze zakken vaak wat naar beneden dan.
     
  20. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    Oke, dat is wel fijn om te weten dat het geen bijvoeding is!
    En het bedje is al erg laag opgemaakt, maar goed dat je het zegt, want het zal je maar gebeuren dat ze eronder zakt...

    Liefs,
    Caitlin
     

Deel Deze Pagina