Ik was zonet aan het winkelen met mijn man en dochter. We waren in de v&d in Groningen en ik moest nodig naar het toilet. Ik wilde de toilet juffrouw betalen en voor mij stond een oudere vrouw die de toiletjuffrouw 50cent gaf ipv 25 cent. Ze zei tegen de toiletjuffrouw...ik hoef geen wisselgeld terug hoor, hou het maar. Toen ik de toiletjuffrouw betaalde zei ze tegen me: ga maar naar het invalidentoilet...dan heb je wat meer ruimt (ivm mijn dikke buik). Ik doe de deur van het invaliden toilet open...en wat ik daar toch aantrof Die hele pot zat onder de diarree...zelfs de buitenkant van de pot... En een stank...niet te harden zeg!!! Dus ik snel de deur dicht gedaan en heb tegen de toiletjuffrouw gezegt dat de wc ontzettend goor was. Snel naar een gewone wc gegaan...en toen ik daar weer uitkwam kwam die toiletjuffrouw naar me toe. Ze zei dat die oude vrouw die invalidenwc zo had achtergelaten...en dat er zelfs vieze kleding met diarree in de prullenbak lag . Daarna ging ik mijn man en dochter opzoeken... Mijn dochter bleek ook nodig naar de wc te moeten, dus toen ik er aan kwam ging mijn man snel met haar heen terwijl ik bij de tassen bleef wachten. Toen hij terug kwam vroeg ik naar welke wc hij met haar was geweest.....naar de invaliden wc de toiletjuffrouwhad het schijnbaar snel schoongemaakt en tegen mijn man gezegt dat hij wel daar in kon met onze dochter! Jakkkkkes....heb de neiging om haar helemaal schoon te boenen!
Oh gatver de gatver. Die vrouw dacht natuurlijk d'r schuldgevoel af te kopen door 25 cent extra te geven. Ieuw, bah bah bah.
25 cent is wel een minimale fooi..... Als jij je al zo voelt bij je dochter.... hoe zou de toiletdame zich dan voelen.... zij heeft het moeten opruimen....
Vandaar dat die vrouw 50 cent gaf ipv 25. 'T is erg als je aan de schijt bent, maar hoe komt die hele pot eronder en ook nog de de buitenkant?! Ik snap dat niet hoor, heeft ze gehangen ofzo... laat maar, ik wil het niet weten ook. Ieuw..
Gatver, de gatver, de gatver! Ik zou die kleine inderdaad meteen ff in bad doen haha! Hoe smerig zeg, maar ik heb wel respect voor die toiletjuffrouw!
Brr wat vies!! Kan me voorstellen dat je je dochter het liefst zou schoonboenen! Zou die vrouw zich niet ook niet doodgeschaamd hebben? Ik hoef daar voorlopig niet naar de wc. (nu heeft mijn man toch al liever niet meer bij de V&D in stad komen omdat ze daar last hebben van een gevaarlijke stof waar mijn man meewerkt)
iewh....had het hier zondag toen ik moest werken (ziekenhuis) daar naar het toilet ff snel....euhm..de handgreep was vies....ik pak een doekje want raak die niet zomaar aan! En heb de deur meteen weer dcicht geduwd...iewh!!! Overal poep...en daar zit geen dame om het schoon te maken ghehehe, ben al lang blij dat het niet onze verantwoordelijkheid is...... Kan me indenken dat je je dochter..en man meteen onder de douche wilt zetten omte schrobben!!!
Gadverdamme jah! soms heb ik echt respect voor die dames die aan de toiletten zitten! ik zou het never ever doen! bweihhg!
Hoe ze het voor elkaar kreeg ik heb echt geeen idee, maar echt de hele voorkant/zijkant van de pot zat eronder!!! Die 25 cent fooi was inderdaad wel het minste wat ze kon doen! En inderdaad respect voor de toiletjuffrouw!
Hoe krijgen mensen het toch voor elkaar om het zo smerig te krijgen.. doen ze dat thuis ook??? Respect voor de dames (en heren) die dat dagelijks schoon moeten maken.
Oh bah wat ontzettend goor!!!! En idd hoe krijg je het voor elkaar op deze manier... Er was hier een keer iemand op kraambezoek (toen dochter iets van 3/4 maanden was ofzo) en toen die weg was zat de pot er ook onder (gelukkig alleen binnenkant) Ik snap dat dus niet he? Kijk je dan ook niet even achterom? Je kan toch minstens wel even een borstel erdoor halen (tenminste in het geval van mijn bezoek kon dat écht wel) Was écht zó ongelovelijk smerig... Ik zou me kapot schamen... (en alles eraan doen om zoveel mogelijk sporen te verwijderen als me dat al zou overkomen, wat me heel vreemd lijkt... maar goed je weet niet wat ze voor darmen heeft, genoeg ziektes waarbij zulke dingen miss wel normaal zijn...) Maar idd respect voor de toiletjuf!
Bah! Word er gewoon misselijk van bij het lezen! Hoe krijgt iemand het voor elkaar om de boel er zo onder te poepen?!
die had waarschijnlijk der broek al vol gescheten en wilde zich omkleden. doordat het al over heel der billen en kleding zat gedrukt liet ze overal sporen achter . denk dat een volle broek shit nooit zonder knoeien uitgetrokken kan worden. zeker niet als het zo dun is dat het loopt als een waterval. dan even zitten met der vieze billen op de bril (tja oud en dan is staant een broek uit trekken niet zo makkelijk meer) en dus ja dan is het letterlijk een stempel op de pot zetten met 2 vol gescheten billen en de spatters van wat nog gedropt moest worden in de pot. tja zo denk ik dat het gegaan is. heb ik een bejaarde tehuis gewerkt en het is echt een karwei om een vieze broek te verschonen met 2 verzorgers mag staan adt een vrouw dit alleen moet doen maak nu trouwens hotel kamers schoon en kan je zeggen, je komt daar ook de gekste dingen tegen . van poep op de pot tot aan een flinke spoor in het bed