HAd trouwens eergisteren bonje met mn mannetje Hij ging na t werk nog ff boodschapjes halen (waaronder ook het avondeten.) Komt ie helemaal trots binnen. "Schat ik heb wat heerlijks gehaald" En meteen daarna zie ik hem nadenkend kijken en zegt ie. "en ik bedenk me nu dat jij dat niet mag hebben" Heeft ie heerlijke biefstukjes gehaald:x:x:x Ik pleeg een moord voor een biefstukje, echt waar! "Ach dan is er des te meer voor mij" Zegt ie ook nog! AAAARRRRGGGGGHHH. Ik heb een moment getwijfeld of ik ze misschien net iets te lang in de pan zou laten liggen maar dat vond ik zonde. Dus heb mn best er maar voor gedaan. Bleken ze ook nog perfect rosé te zijn. Echt zo heerlijk mals en sappig De kwijl liep me langs mn kin naar beneden. En mn man voelde zich toch wel wat schuldig hoor! Maar hij heeft het helemaal goed gemaakt met een heerlijke massage!
oja balen dannie! ik zei ook al van het weekend, ik hoop dat dit de laatste rosbief is voor mij... zegt mn vriendje, ja hoop ik ook, want dan heb ik meer! tsssss
We vertrekken maandag. Eigenlijk moet ik zaterdag mn laatste dienst werken (donderdag en vrijdag ook nog hoor) maar mn collega zij al dat ze wel alleen zou werken, en als ik nodig ben belt ze me, dus waarschijnlijk hoef ik zaterdag niet meer. (Lieve collega van me he?)
Bij ons worden die dingen nu eigenlijk niet meer gekocht Geen filet americain, geen rosbief, geen biefstukken. Ik lijden, dan hij ook
haha, biefstuk doe ik dan ook niet meer, maar hij vindt rosbief zo lekker dat ie dat nog wel mag hebben van me hihi
De mijne eet het soms, maar is er niet zo gek van als ik, dus hier komt t er echt niet in. IS dat heel gemeen
dannie: testen ehm, geen idee... sowieso pas na het eten en het op bed leggen van de kindjes, dus wordt niet voor 21 uur en mssn besluit ik toch nog om heel wijs te wachten... alleen krijg ik net een mailtje van mn vriendje dat ie morgenavond een borrel heeft, in A'dam blijft slapen, dus dan zie ik m donderdagavond weer... en ik heb m beloofd niet alleen te testen, dus dan is het kiezen, of vanaaf of donderdagavond en donderdag is wel heel ver weg!
Aaaaaahw meid dat is een btje gemeen van hem, moest er wel om lachen hoor sorry MAAAAAR je hebt idd wel een heerlijke massage gehad Nou ik ga even naar de winkel met de kids testje was trouwens net niet positief, zal als ik terug kom wel even mijn rijtje laten zien Tot straks dames
Op vakantie mag ie van mij echt wel kaasjes eten enzo, ondanks dat ik dat ook super lekker vind, maar dat zou ik echt heel gemeen vinden. En rosé drinken mag ie ook (Ondanks dat ik dat ook wel zou willen, lekker een rosétje op de camping met een stokbrrodje met kaasje. Jammie!)
haha, ik had al zo'n vermoeden haha ik ga het straks maar eens overleggen hier... ik hou de spanning er nog even in...
ja idd. Nou gelukkig vind mij vent alles wel lekker. en biefstuk eten we ook niet heel vaak, filet american ook af en toe. Sushi eet ik af en toe hij warmt dat gwn op rare vent hahahaha. hmm miss dat ik dat vandaag ga halen sushi. dus we zullen dat alles niet zo missen zijn nog zat dingen die ik heerlijk vind wat wel mag. Zou best kunnen dat het dit keer raak is dus kan ik er nog even van genieten even vraagje ik weet niet wat voor rassen we in dit topic allemaal hebben maar denk voornamelijk puur hollands koken jullie gevarieert? en wat is dan gevarieert? ben best nieuwsgierig daarnaar. En wat voor buitenlands gerecht vinden jullie heel lekker? Zo ik lees wel als ik terug kom anders blijf ik hier plakken
vergeet nog te vertellen. toen ik de afspraak voor de echo van vandaag maakte was me verteld dat ik een volle blaas moest hebben. Anderhalf uur voor de afspraak niet meer naar toilet en 1,5 liter water drinken. Ik me daar netjes aan gehouden (Misschien iets meer gedronken zelfs!) En voor ik vertrok, moest ik al echt heel nodig. Maar dacht, zal maar ophouden tot na de echo. Moets ik daar nog es een half uur wachten. (Vlak naast me hing een bordje met "toiletten") en achter me was de koffiekamer, waar men het nodig vond om heel vaak en heel hard de kraan open te draaien:x Eindelijk aan de beurt, zegt die vrouw. Oh, je blaas is wel erg vol. Misschien kun je beter even naar t toilet gaan! aaaahhhhh. en probeer niet alles uit te plassen heb je dat al eens geprobeerd? Een hele volle blaas leegplassen en iets over laten? Das echt niet fijn! Maar uiteindelijk lukte het wel
koken, wij koken best gevarieerd vind ik. We zijn wel echte vleeseters. VEEEL Vlees! Hollandse pot eten we regelmatig maar ook veel rijstgerechten, pastagerechten en ovengerechten. Mijn man is een halve indo, en mijn schoonvader kookt wel eens indisch (heerlijk!!) maar dat kan ik niet (heb me er eerlijk gezegd ook nog geen moeite voor gedaan) En we gaan wel eens uit eten bij de griek of wat halen bij de chinees
volgens mij heb ik mn afwezigheid van de afgelopen week weer aaridg goedgemaakt Ik zit geloof ik behoorlijk op de praatstoel ZIjn jullie me al zat??
ik denk dat wij wel gevarieerd eten... we eten alleen bijna nooit gekookte aardappels, helemaal niet in de zomer... we eten, pasta, rijst, maaltijdsalades, gebakken aardappeltjes met groentes, wraps, taco's, in de winter stampot het lekkerst vinden we eten van de thai of wat mn vriend weleens maakt (toevallig zaterdag nog) tikka masala, heerlijk!