Jantine, ik zou er morgenochtend nog 1 doen en als die nou donkerder is, is de kans groot dat het wel goed zit. Vooral als die de komende dagen donkerder wordt...!
haha nee jantine, geen wijn meer voor jou toch maar aan de thee hihi Ik zou idd morgen of overmorgen nog even testen, maar niet te vaak doen want daar wordt je alleen maar onzeker van (sprak zij wijs die net zo onzeker is/was)
Ik heb weer wat mooie testen voorbij zien komen zeg!! Wauw, gefeliciteerd zwangeren!! Allemaal op jullie roze wolk, dan kom ik er volgende maand ook bij, haha!
@Jantine jeetje dat is idd schrikken! Maar de testen moeten nu donkerder worden...het zou ook een rest hcg kunnen zijn maar dat weet je al... Ga voor je duimen dat de testen donkerder worden nu!
Amy, 11 dpo en dan zo'n test? wow! Nou ik heb op 9, 10 en 11 met kv positief getest en vandaag op 12 dpo een CB met indicator. Mijn duidelijkste test was denk ik net als die van jou en ook op 11 dpo dus. dus ik gok het er zo op dat het bij jou ook hartstikke goed zit!
Tnx! Daar ga ik ook voor! (maar je weet maar nooit...) Wat zei CB?? Foto?? Ow ik lijk wel gek... De foto staat natuurlijk naast je naam! SORRY! Hahahaha. Gaaf hoor dat er echt "zwanger" staat
Amy, da's wel duidelijk hoor! Dikke proficiat! Jantine, ik hoop dat die streep de komende dagen donkerder wordt gezien je toch een bloeding gehad hebt, maar er is alleszins HCG in je lichaam, anders geen streep en ik vind ze er toch staan hoor. Ik heb al wel meer gehoord van vrouwen die hun bloedingen bleven krijgen ook al waren ze zwanger.
@Chachake, ik hoop het ook, neem in ieder geval een stapel testen mee op vakantie. Hoezo ontspannen...
Jantine, dat is schrikken indd zou even voor blijven testen en hopelijk worden ze duidelijkeR! amy, gefeliciteerd!
Ik ben daarnet voor een pretecho geweest, alleen maar om een hartje te zien kloppen. 't Was nog heel erg vroeg, en echo op de buik, dus 't was allemaal nogal wazig, maar ik heb toch een flikkering gezien, dus ik mag ervan uit gaan dat het het hartje was.
nou doe mij wel maar dat wijntje want mijn testen worden alleen maar lichter nu en ik heb ongesteldheidskrampen dus laat het bloed maar stromen hier pffffffff kunnen we tenminste door naar de volgende ronde nooit geweten dat je lichaam nog 1maand na de mk nog zoveel hcg aanmaakt :x