net telefoon van het zh gehad, voor het lifestyle onderzoek, vrijdag 1e gesprek + inloting welke groep. als ik in de begeleidingsgroep kom moet ik 6 x er voor naar t zh en 4 x telefonisch contact. vrijdag bloedprikken + gewicht :S en omvang van heupen en buik. ook wel weer spannend, had er net al een topic over gemaakt met meteen een positieve reactie, dus wie weet leverd het ons nog wat op
ahhh morgen naar de gyn en na goed gesprek met me zus en me ouders en vriend als er nog geen vordering is dan gaan we toch voor keizersnee aangezien er toch een kans is dat het niet lukt en wil niet dat men kindje iets geks gaat mankeren of zoiets.... wel spannend maar dan weetr ik ook anneer ik het kindje in me armen heb
Oh nooky wat spannend! Ook voor jou fidel! Ik krijg om 2 uur de uitslag van mijn onderzoeken dus ben benieuwd! Voel me een beetje hangerig bah! Vriend lief en ik hebben besloten een week langer door te klussen voor optimaal resultaatkans deze ronde. Hoop zo dat het eindelijk weer raak mag zijn!
@Nooky, wat fijn om wat van je te horen, maakte me al zorgen. Wat goed dat je er met mensen die dicht bij je staan erover gepraat hebt. Tis toch belangrijk dat je de goeie beslissing neemt. Je kunt maar het zekere voor het onzekere nemen he. En je weet natuurlijk wanneer je je kleine meisje in je armen hebt. @fidel, hopelijk levert het voor jullie allemaal wat op en heb je er iets aan. Mijn duimen draaien. Ik ga ook gewoon weer aan de pil als ik bevallen ben.
Dacht zal weer is ff op internet.. laatste paar dagen echt geen zin gehad om achter internet te zitten en dacht ff jullie op de hoogte brengen idd geeen onnodig risco nemen en men zus brengt het ook altijd op zo'n manier dat je der beter over na kan denken... hahahaha ik ga ook gewoon weer aan de pil als ik bevallen ben... vriendlief is de ast deuren aan het verven met men moeder en me zus komt ook nog helpen... zorgen dat alles klaar is voor de baby der is... pff wel al 3 daagjes last van weeen maar die zetten niet door nog geen vliezen gebroken maar vanaaf denk is sex hebben kijken of het helpen wil
Oewww spannend hier!!!! NookY goed om van je te horen!!! Ben benieuwd wanneer jullie meisje zich aandient... en morgen een goed gesprek met de gyn! Beter meid, zo'n stuitligging brengt toch indd altijd risico's met zich mee!
@fidel, harstikke goed joh dat onderzoek! Baadt het niet dan schaadt het niet, toch? En goed aan de klus blijven... Jij ook An, wij deden dat ook hoor, vanaf dat mijn ongi voorbij was om de 2 dagen klussen en dat tot een week voor ik ongi moest worden... ach op laatst was het gewoon niet leuk meer haha!
Ik ga morgen mijn curve laten prikken, 4x op 1 dag voor suiker. Zit nog steeds op het randje met die zwangerschapsdiabetes... vervelend.. ik moet constant kijken wat ik eet/drink en wanneer ik dat doe... moet elke x 2 uur tussen zitten minimaal.. word er moe van maar alles voor ons meisje!!! Verder veel last van harde buiken, hier en daar wat voorweeen. Maar nog niet echt veel gerommel. Gaat nog wel een paar weken duren denk ik. Mijn schoonmoeder belde al van de week.. (schoonzus is afgelopen vrijdag bevallen) en nu wil ze dat het andere kleinkind ook snel komt haha, ja vertel mij wat! Toen ik mijn allernieuwste neefje vasthad kon ik ook echt niet meer wachten!!!
Hoi Dames, goed om wat van je te horen nooky.. en dat jullie een duidelijke beslissing hebben genomen.. tis niet niks een stuitbevalling gaan doen.. (denk ik dan..) fidel meid, goed om te horen dat jullie meedoen met die onderzoeken.. en een gezond klusweek toegewenst ook voor jou an, een geweldige klusweek toegewenst hier een bagger nachtje achter de rug, vanaf 2u niet meer kunnen slapen (vele pijnlijke harde buiken en buikkrampen!) tot vanmorgen 6uur toen is vriendje opgestaan en ben ik weer naar bedje gegaan.. tegen 8u wakker geworden en naar de pot kunnen rennen, heb toen behoorlijk wat gal overgegeven eens kijken hoe het vandaag gaat, anders ff vk opbellen.. morgenvroeg heb ik sowieso weer een afspraak en de kleine beweegt goed.. dusjaa..
pff vervelend boterbloempje... en siren dat over die achterklein kind kan ik mijn opa en oma wonen om de hoek hier dus die komen zo'n 5keer in de week langs om te kijken of er al iets gebeurt is of aan het gebeuren is.... wel lief maar ook zo vervelend.... men vader heeft geen auto dus hun zijn toch wel de eerste die het merken dat ik het kind krijg of heb gekregen... maja zodra het ukkie der is zullen ze ook wel minder gestrest zijn
Ik heb het over mijn schoonmoeder. Mijn schoonouders worden 3x opa en oma dit jaar. In januari is de 1e geboren, afgelopen vrijdag de 2e en nu zitten ze met smart op de onze te wachten haha! Ze hebben nu 2 kleinzoons en ze hoopte eigenlijk stiekem wel op een meisje bij ons .... ik ga die mensen wel zo blij maken straks! Ze weten het niet, we hebben het geheim gehouden! Een 3e kleinzoon zouden ze ook leuk vinden zeiden ze maar toch een meisje, ja het is wat anders he haha!
oohw wat leuk voor ze!! Hier weet mijn moeder en mijn oma ook niet wat het wordt, en ze blijven maar uitpuzzelen wat we krijgen haha
Wij hebben het wel verteld aan oma's en opa's en aan de tantes en verder niets. Verder blijft het lekker geheim. Das zo mooi als mensen komen kijken naar de kamer, dan gaat vriendlief voor de kast staan dat ze er niet in kunnen haha. @boterbloempje, wat vervelend. Hij mag nu wel komen he. @Siren, denk dat jij die mensen inderdaad heel erg blij gaat maken haha.
kwam ff spieken of er al nieuws was. meiden nog steeds reuze spannend zie ik. dikke knuffels en hoop dat t allemaal meevalt en doorzet meiden!
Vanmiddag controle gehad in het zh, heb gevraagd of dat ze konden kijken of dat ik al ontsluiting had en ja hoor al 1 cm ontsluiting, dus gelijk maar afspraak gemaakt voor de inleiding en de datum is 5-8, dus volgende week vrijdag hebben we ons meiske in onze armen!! Als ze zich niet eerder laat zien, want heb momenteel serieuze buikpijn en rugpijn... Zou wel leuk zijn maar zal wel niet.. We zullen zien