WWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEE Surf wat GGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAFFFFFFFFFF. Sorry dat ik gisteren niet meer gekeken heb, maar heb met mn mannetje gegourmet en daarna een gezellige avond samen gehad Dus dacht vanochtend meteen ga ff kijken. en toen dit goeie nieuws. SUPERDEPUPER!
Sinds gisteravond 19.00 niets meer gegeten want ik probeer kilo's kwijt te raken. En vanmorgen en nu nog steeds een beetje beroerd en raar gevoel in mijn hoofd. Terwijl ik net als andere ochtenden gewoon normaal ontbeten heb.
Niet gesnoept bedoel je? Of niets gegeten, want dat is niet zo gezond! Maar dat weet je waarschijnlijk wel!
Het schijnt beter te zijn om na 19.00 niets meer te eten heb wel een glas water gedronken en vanmorgen ontbeten. Maar goed wellicht komt het daar van. Testen heb ik niet in huis en heb ook met Trotsemoedervan2 afgesproken om 5 augustus te gaan testen mocht ongi wegblijven!!! Weet niet of we dat gaan redden?!!?
JA, ze zeggen het, dat je na een bepaalde tijd niet meer moet eten, klopt. Maar tis zo lekker, bij de tv een hapje En wachten tot 5 aug Das nog best lang Knap als t lukt!
Ga vandaag mn kleren inpakken in de caravan. Maar dan ben ik verplicht eerst mn kast uit te mesten. Ben benieuwd wat ik nog allemaal tegen kom, waarvan ik niet meer wist dat ik het had
Die lekker hapjes tijden het tv-kijken zullen waarschijnlijk de reden zijn waarom ik nu die kilo's weer kwijt "moet" raken! Zou het graag kwijtraken dus probeer van alles. Ben nu zelfs aan de Chinese Nan Yu thee. Baat het niet dan schaadt het niet!
En vanmiddag de laatste dingetjes kopen (Shampoo, zonnebrand, paracetamol, en dat soort dingen) Morgen en vrijdag nog werken. en dankzij mn collega zaterdag waarschijnlijk niet! Kan ik dat boodschappen doen voor onderweg! OOOOHHHHHWWWWW wat heb ik zin in mn vakantie. Ben er zooooo aan toe!
Ik ben bang dat ik na de zwangerschap ook moet gaan afkicken van de late lekkere hapjes! Maar nu boeit het even niet, dus geniet ik er maar van. Feng Shui thee??? is dat lekker?
Geen Feng Shui thee maar Nan Yu thee. Veel smaak vind ik er niet aan drink het ook zonder suiker wat ik normaal wel in de thee doe. Dit moet je voor de middag twee koppen drinken en dat schijnt te werken. Werkt vetoplossend en hongerstillend. Doe dit 15 of 30 dagen voor respectievelijk om 4 tot 10 kilo af te vallen.
Haha die thee moet ik ook hebben!! Ik weet niet of je het met mij of met andere trotse mams hebt afgesproken. Erg hè dat ik het niet meer weet. Maar ik ga wel pas rond doe tijd testen of in ieder geval pas augustus op zijn vroegst 2 aug. Mocht ik niet ongi zijn dan hè. Vind dat er wel weer een paar op roze mogen!!
Dames, ik kom vanmiddag misschien nog ff kletsen, maar duik zometeen mn kast even in (Nou ja even, kan best lang worden, wat een zooi ligt daar in!)
Hier slecht geslapen mijn ongi was zo raar dat ik dacht aah mssn toch zwanger mAar heb geentest gedaan heb getempt denkals ie laag is ben ik nie zwanger stukkie goedkoper haha maar hij was laag... Wil gewoon te graag kon ook niet slapen omdat ik zo met dat huwelijk bezig ben zucht... Moet het echt eens van me af gaan zetten nu! Surf ben je vanmiddag vrij en thuis?