reactie darmen na bijvoeden?

Discussie in 'Voeding' gestart door boxertjes, 27 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. boxertjes

    boxertjes Bekend lid

    7 aug 2010
    973
    1
    0
    NULL
    brabant
    hallo allemaal,
    op het cb hebben ze gezegd dat we mogen beginnen met groente en fruit om te proberen. nu poept ons meisje maar eens per week en ze heeft al nutrilon omneo. ik ben bang dat ze door de groente misschien nog meer verstopt raakt of is het juist andersom, dat de ontlasting beter gaat? wat zijn jullie ervaringen? ik merk ook dat als ze een paar dagen niet gepoept heeft dat ze haar flessen niet leeg drinkt. ik ben benieuwd hoe dit bij jullie is gegaan.
     
  2. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Vaak triggeren fruit en groenten de darmen juist en wordt het vaak aangeraden om groenten en fruit te geven bij 'slechte poepers'. De kans dat ze er extra van verstopt zal raken is klein maar geef nog even geen banaan, rijst(ebloem) of aardappel.
    Kijk eens op borstvoedingcom voor een introductieschema (zij gaan wel uit van starten bij 6 maanden dus... rustig aan!)
     
  3. Maria74

    Maria74 Niet meer actief

    Sluit me aan bij cygnet: Fruit laxeert hier juist, wij liepen bij een dietiste die exact bovenstaande intro schema aanhield, dus dat is echt een goed schema
     
  4. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Hier was het toch anders. Onze dochter heeft de eerste weken slecht gepoept na de introductie van vast voedsel.
     
  5. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Hier nog meer poep ;)
     
  6. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Juist bij gevoelige darmpjes zou ik echt wachten tot 6 maanden met bijvoeden. Je belast de darmen er tenslotte extra mee, en je kindje is er m.i nog niet aan toe als het gevoelige darmpjes heeft.

    Ik blijf me verbazen over het advies van CB artsen wat recht tegenover het wereldwijde advies staat.
     

Deel Deze Pagina