Ik wil mn ventje voor zn verjaardag (in Oktober pas) een fiets geven. Hij heeft nu geen fiets en houd ook niet zo heel erg van fietsen maar we merken beide dat het wel vervelend word als ik even lekker wil gaan fietsen met S. en hij eigenlijk stiekem wel mee wilt en we dus uiteindelijk gaan wandelen omdat hij geen fiets heeft. Maar nu kwam ik voor een vraag die nog geen fietsenverkoper heeft kunnen beantwoorden. Wij hebben dan een fietsstoeltje voor EN achter nodig natuurlijk met 2 kids zometeen en hoe gaat een man dit doen? Hij heeft dan een stang zitten dus zie het al helemaal gebeuren dat hij zn been eroverheen zwiept en S. van het zitje afschopt De verkoper zei dat de meeste mannen dus als vrouw opstappen dan, met hun been over de stang heen, maar dat gaat dus niet als er ook nog een fietsstoeltje voorop zit. dat gaat geheid een keer fout en dan kiept de hele fiets met 2 kids EN man om en mag ik er 3 gaan verplegen... Hoe doen jullie mannen dit? Ik heb het probleem al heel subtiel voorgebracht en mn vent zei dus heel nonchalant dat die mannen dan maar mannelijk genoeg moeten zijn om op een vrouwenfiets te gaan rijden. Maarja hij heeft dus totaal niet door dat ik eigenlijk een fiets voor hem bedoelde dus ik weet nu niet of ik dan een vrouwenfiets voor hem moet kopen of alsnog een mannenfiets... En stel dat ik er dan voor kies om een vrouwenfiets te kopen, zijn er dan ook hele stoere vrouwenfietsen waar een man schaamteloos op kan gaan zitten? (ohja aangezien het dus geen fiets fanaat is en het dus niet vaak gaat gebeuren zoek ik hem niet duurder dan een euro of 300 excl. fietsstoeltjes e.d. en goedkoper is altijd welkom!)
als je op marktplaats op "vaderfiets" zoekt, krijg je volgens mij een hele mooie (nieuw 699 euro, maar er staat ook een 2e handse bij). Het is niet met een kinderzitje voor, maar met een extra zadeltje. Een kind mag hier dan vanaf 3 jaar op. Als ik goed reken is jouw oudste dat in oktober!!
ow, wacht even....dan zou de jongste achterop moeten....Dat kan trouwens wel. Ik heb het zelf niet gedaan, maar ik weet van moeders die hun kind meteen in een achterstoeltje deden.
Oh das inderdaad ook een idee, zo'n extra zadel op de stang. En mocht bij dan met 2 kids gaan fietsen kan hij altijd mijn fiets pakken... Ik zal eens zoeken!
Hier is een site met vaderfietsen. Als de fiets een stang heeft, dan heeft ie een voorzitje en bij een achterzitje is het meer een damesfiets. DaddyBike: de enige echte vaderfiets / papafiets / pappafiets compleet met Bobike fietszitje
Schelen jullie veel in lengte? Anders zou je voor hem een 'gewone' herenfiets kunnen kopen, waar hij op kan fietsen zonder de kinderen. Wanneer hij MET de kinderen wil gaan fietsen, kan hij gewoon jouw fiets gebruiken. En als jullie samen gaan fietsen en allebei een kindje op de fiets willen, kan hij bijv. een stoeltje voorop nemen en jij een stoeltje achterop. Je hoeft hiervoor geen extra stoeltjes te kopen, alleen een extra beugel.
Misschien dan toch een damesfiets inderdaad... en wat voor damesfiets hebben jullie mannen dan? Welke kleur e.d.? @ Seratijntje: Nee zoveel schelen we niet maar ik vind het wel handig dat hij toch beide kids mee kan nemen als ik op de fiets weg ben en hij wil ook fietsen. ofzo
Mijn man heeft mijn oude fiets sinds ik een moederfiets heb gekocht, maar als hij met Thirza weg gaat neemt hij mijn fiets. Dat boeit hem echt niet dat hij op een damesfiets rijd.
ja en de baby moet nog geboren worden en 9 maanden oud zijn om te mogen meefietsen (goed zitten ivm nekje e.d.) dus tijd zat dan alleen idd moet de jongste dan achter ik weet niet of dat kan (vind dat niet een fijn idee)
Ja dat wel maargoed als ik nu iets koop wil ik het over een jaartje nog steeds kunnen gebruiken natuurlijk! Dus als ik iets voor hem koop is het niet de bedoeling dat we over een klein jaartje weer een nieuwe moeten kopen. En nee vind het geen prettig idee om de kleine achterop te hebben. Dus zal toch iets anders moeten zoeken. Misschien toch een stoere mamma-fiets...
mijn vader is en was trouwens een echte fiets fan en had altijd ons op 1 normale herenfiets hij stapte gewoon even wat voorzichtiger op , je hebt nog zat ruimte daarvoor eigenlijk.. altijd zo gedaan... geen probleem.... vroeger had niemand een "mamafiets" en ging allemaal prima eigenlijk..
pff nou dan zoek ik naar moederfietsen krijg ik of fietsen met bloemetjes en fleurige kleuren of fietsen van boven de 300 euro en dan nog eens excl. zitjes... Weet iemand waar ik een stoere fiets kan halen zonder dat ik er al teveel geld aan uitgeef? Geen bloemetjes of fleurige vrouwenkleurtjes maar wel minimaal 3 versnellingen. (vind ik wel nodig met kids) Zwart ofzo? of donkerblauw zonder poespas erop?
je kunt natuurlijk ook een normale herenfiets kopen en dan een fietskar erbij.... Goed idee hoor een fiets voor zijn verjaardag! Ben bang dat dat bij mijn man niet gaat werken..... Als die van mij zou kunnen kiezen zou hij nog de auto pakken om naar de wc te gaan
Gewoon een zwarte opoe fiets? Ik heb trouwens een zwarte mama fiets hoor, eentje van sparta, was 699,= Dus geen fiets voor bloemetjes voor mij! Haha!
Das echt een super idee!! alleen niet echt goed voor nu... aangezien hij dan niet de berging inkomt met zo'n kar... Dus dan zou de kar dus altijd buiten moeten blijven staan... Misschien als we spoedig gaan verhuizen dat ik die nog mee kan pakken dan! vind het wel een top idee!!