De computer op mn werk heeft jullie wel als mijn vriendjes erbij gezet. Dus de zonnebloem is bewaterd! Thanks!
Zal wat zijn zeg als thuis blijkt dat de taak weer teruggezet is omdat bepaalde vriendjes niet zichtbaar zijn.
Ja heel vervelend had 55 kippen staan en 26 ganzen maar de mollen taak is nog erger die kwamen echt zelden
Bij mij ging t vrij soepel. Had heel veel kippen en ganzen en je moet wat onkruid laten staan bij ze id buurt!
Ik kan mijn poesje niet voeren. Terwijl ik toch voer heb, 1 zak, dat zou toch voldoende moeten zijn? IEmand een idee? En mijn beertje kan ik niet meer uit t hok halen, omdat de liefdesindruk beneden de 30 is.Iemand enig idee wat dat is en hoe ik die omhoog krijg???
Je kan hem wel kietelen in het hok maar dan moeten ze eerst gevoerd zijn. Kietelen doe je met de hobbelpaarden. Dan moet je in het hok na het voeren het plaatje van het dier aanklikken wat je wilt kietelen.
Ohh oke, nu snap ik m! Eerst ff flink sparen dus, want ik heb helemaal niks om te voeren, noch om te kietelen!
Dat kan je ook weigeren hè, dan wordt het niet uitgevoerd. Als je op het buurtje klikt dan kan je accepteren of weigeren kiezen. Ook door op het buurtje te klikken worden de dingen die je buurtje wilt doen blauw omrand zodat je keuze kan maken. Zo bepaal jezelf of je bos wordt omgehakt of niet.
die hond van mij eet nu al 4 per keer , dus je habt aardig wat voer nodig zucht. ~ @ Lautjeh, lekker hoor de pindataak ook bijna klaar. Ik moet nog de miljoenmunten en 9x potten slaan dus hier ook erg saai momenteel.