September mama's 2011 DEEL 3 !!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by lydia1986, May 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cos

    Cos Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    2,687
    0
    0
    Hmm ik ga even iets ranzigs aankaarten hoor.

    Ik heb vandaag echt veel afscheiding en dan niet de normale afscheiding maar echt slijm die veel dikker is met stukken ... Het heeft ook een andere kleur.

    Herkent iemand dit ?
     
  2. Sunshine Mama

    Sunshine Mama Actief lid

    Jun 2, 2011
    395
    0
    0
    Verpleegkundige Ziekenhuis
    Eindhoven
    Ik herken het niet.. Misschien je slijmprop die je aan het verliezen bent? Mag ik vragen welke kleur het dan is?
    Bij twijfel anders gewoon even bellen met de vk he?
     
  3. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Ja heb ik tijdens mijn eerste zwangerschap dagelijks gebruikt, van Weleda. Tijdens bevalling ging het best goed tot het hoofdje 'stond' en er geen perswee kwam. Toen huppa knip en 12 hechtingen...
    dus eerlijk gezegd twijfel ik of het echt helpt.
    Als de VK een ingreep moet doen, dan moet dat toch. Geen idee hoor maar zo zie ik het nu. Gebruik het nu ook niet.
     
  4. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Nou hier maandag vriendin bevallen van zoontje Mark, dinsdag vrouw van neef bevallen van zoontje Floris en gisteravond vriendin van zoontje Finn. Een babyboom week met allemaal boys!
    Blauwe muisjes in overvloed...hihi..

    Hier net terug van de VK en omdat ze constant in stuit bleef liggen nu toch maar een echo gemaakt want ze twijfelde of ze nou ronde meisjesbillen voelde of hoofdje..haha.
    Nou dr hoofd is naar beneden gedraaid, yeah! We denken zelf dit weekend want toen was ze echt bizar aan het draaien en schuren, viel pas om 2 uur s nachts in slaap toen ze rustiger werd.
    Over 2 weken nogmaals een echo en dan gewoon wekelijks controle. Bloeduitslagen ook allemaal goed en bloeddruk lekker laag.

    @Rosa, sterkte....
    @Soppie, al een datum voor volgende week?

    @Smile, vandaag laatste werkdag of morgen?

    @Loepie, is dit nu ook jouw laatste week?
    Ligt hij bij jou nog in stuit?

    @Cos, ik heb ook wat witte afscheiding gehad, las dat het erbij hoorde, niks bijzonders. Was 2-3 dagen en nu niet meer.

    Opmaken bedje, hier ook lakentjes en dekentje. Bij zoontje ook een slaapzak want die lag geen seconde stil. Maar de eerste periode lakentjes en dekentjes.
    Dekbedje toen hij overging naar peuterbedje geloof ik.
     
  5. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    @Loepie, laat maar lees net dat je nog wel ff moet werken.
    Ligt je mannetje nog in stuit?

    @Soppie/Smile, gaan wij nog carpoolen 12 aug?
     
  6. kleindraakje

    kleindraakje Niet meer actief

    Goede middag,

    @meeting: heb even een berichtje op hyves gezet en ga even kijken of ik het ga redden want heb ook me babyshower op die dag. Enige nadeel ik lust geen koffie en thee maar je zou toch ook voor fris kunnen gaan?

    @massageolie: Ik heb de massageolie van weldela ook in huis gehaald en ga er vandeweek mee starten ben vandaag 34 weken dus dan mag het hahahaha.... ben benieuwd of het gaat werken misschien alleen tussen de oren.

    @hier verder alles goed. Schoonzusje is gisteren dan eindelijk bevallen met een keizersnee van zoontje Lucas, echt een pracht kereltje. Vind het nu alleen nog maar spannender voor mezelf nu het bij ons zo dichtbij komt.
    Wij hebben nu gezellig Noelle bij ons logeren voor een paar dagen en dat gaat echt super. Ze vind het erg leuk en is echt makkelijk. Ze is helemaal weg van Rick, en roept hem de heledag door hahahahaha.......
    Waarschijnlijk mag schoonzusje zaterdag naar huis dus kunnen wij ook nog even genieten van Noelle.
     
  7. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    Jul 15, 2010
    1,180
    0
    0
    gefeliciteerd met de geboorte van je neefje :)
     
  8. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,065
    30
    48
    Dames ik woon momenteel bijna in het zh en heb niet zoveel tijd om te reageren. Sinds zondag heb ik elke dag op controle gemoeten. Ik lees wel mee en denk aan iedereen!

    Net bij de gyn op controle geweest. Weer spoortje eiwit, bd 158/98. Kindje wordt nu geschat op ong 1920 gram en lijkt iets in groei af t buigen, maar goed ze gaf al aan eerder er flink naast te zitten bij iemand, dus blijft schatting. Kindje ligt nog steeds in stuit en is al iets met de billen ingedaald. En de kogel is nu door de kerk: met 37 weken wordt de baby gehaald met een ks (de precieze datum krijg ik nog, maar op of vlak na 12 augustus), mits de baby tot die tijd goed blijft groeien en ik niet ziek word, anders eerder. Tot die tijd moet ik om de dag naar het zh voor CTG, bd en urine en 2x daarvan is de afspraak bij de gyn voor een echo op vruchtwater en doorstroming van de navelstreng. Verhalen over Ks ervaringen zijn overigens gewenst! HIEROVER GRAAG NIETS OP MIJN HYVES!
     
  9. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    Jul 15, 2010
    1,180
    0
    0
    Jeetje heel veel sterkte met alle controles etc! 12 augustus is al heel snel!!! Ik blijf duimen dat het goed blijft gaan en je niet ziek wordt! *hug*
     
  10. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,065
    30
    48
    Ja nog 15 dagen, maar zal me niets verbazen als het dan bijv de 15e plaatsvindt omdat de 12e net voor het weekend is. Heb ook telkens wat krampjes en zo dus de gyn zei al dat mijn lichaam het mss ook wel eerder beu gaat zijn.
     
  11. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Jeetje wat een schrik. Je gaat om de dag naar het zkh, dus kan nog wel gewoon thuis slapen.
    Keizersnede, heb ik zelf geen ervaring mee. Wel in de omgeving en de meiden die een geplande ks hebben gehad, zijn niet negatief.

    Moet eerlijk zeggen dat ik er ook vanuit ging dat ik een ks zou krijgen omdat ze de hele zwangerschap in stuit lag. Tot nu dus..
    Het is een operatie dus neem voldoende rust en indien nodig extra kraamzorg. Laat je lekker verzorgen.
    Heeft je man nog vrij na de geboorte?
     
  12. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,065
    30
    48
    De verachting is, gezien het geschatte gewicht, dat de baby nog wel even in het zh moet liggen voor hij naar huis mag. Dus ik kan of na 2 a 3 dagen naar huis en me laten verzorgen door man (want anders heb je geen recht op couveuze nazorg) of 8 dagen in het zh blijven (dat mag na een ks en als je kindje op de kinderafdeling ligt) Om de bv te laten slagen lijkt me de laatste optie een goede, maar ik weet niet of dat te doen is met nog een peuter thuis en of dat eerlijk is tov hem. Zolang de beeb en ik het goed blijven doen, mag ik idd gewoon thuis zijn. Mijn man heeft voor na de geboorte nog 4 weken vakantie, dus dat is erg fijn! Ik had alleen de hoop dat het ons dit keer gegund was om de baby meteen mee naar huis te mogen nemen, maar dat zit er wss niet in.
     
  13. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Dat is inderdaad klote niet gelijk je baby mee naar huis mogen nemen. Daar had ik nog niet eens aangedacht.
    Heb je 'goede' opvang voor je peutertje?
    Als je dat hebt, zou ik gaan voor optie 2. Ik dacht dat je ook nog recht had op kraamzorg joh. Op zich wel raar maar ja.

    Wat is couveuze nazorg?
    Vanaf welk gewicht mag een baby mee naar huis?
     
  14. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,065
    30
    48
    couveuze nazorg hebben we bij de eerste ook gehad. Dat is kraamzorg puur gericht op de baby, max 3 uren per dag voor vijf dagen. Dit krijg je als je baby in de couveuze/ op de kinderafd. heeft gelegen. De komende 2 weken heb ik geen opvang voor N. behalve als ik naar het zh moet. Op het moment van de ks, is de familie waar hij normaal wel naar toe gaat, weer terug van vakantie en mijn man is dan vrij.

    N. mocht destijds mee naar huis als hij zijn flesjes dronk, goed de temp hield en 2250 gr was. Noa ja een baby verliest de eerste week ong 10% van het geboorte gewicht, dus als we dat ook nog af moeten wachten, reken ik wel op een week of 2 zh
     
  15. Tab

    Tab Bekend lid

    Oct 12, 2010
    733
    0
    0
    Zoetermeer
    @mama079, jeetje wat een gedoe zeg, van hot naar her lichamelijk en geestelijk. Heel veel sterkte! *knuf*
     
  16. Tab

    Tab Bekend lid

    Oct 12, 2010
    733
    0
    0
    Zoetermeer
    vanmorgen naar de verloskundige geweest en weer 100% goedgekeurd, zowel mama als beeb. bloeduitslag vwb bloedarmoede was verbeterd, vooral zo doorgaan. Kindje wordt nu geschat op zo'n 2100gram. Op de echo werd het gezichtje goed verborgen achter handjes en armpjes. Ik zei tegen mijn vriend dat als het geboren is we hem/haar John/Jane Doe noemen :D
     
  17. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    O ok couveuze nazorg. Toch is het wel raar dat je het recht dan verspeeld. Typisch NL alsof je voor deze situatie kiest.
    Nadeel he, nu die opvang in de vakantie. De 2 familie/vrienden van ons die J opvangen zijn nu ook allebei weg. Ook al is de kans dat de bevalling nu begint klein, het zit toch in mijn achterhoofd.

    Twee weken is toch weer heen en weer naar ziekenhuis. Ik hoop echt voor je dat het beter gaat en dat hij nog even mag/kan blijven zitten. En net als mijn meisje ineens een salto maakt en koppie naar beneden. *knuf*
     
  18. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Wel een schattig gezicht hoor zo achter die handjes.
    ze had bij mij ook nog een echo fotootje uitgeprint, maar vergeten. Dus hoop dat ik m de volgende keer meekrijg.
    Ze begon beneden en toen zag je dus duidelijk haar gezichtje daar en toen dr billen met 2 hele duidelijke schaamlipjes...zegt ze 'o weet je het geslacht al? haha nou tis dat ik het al wist, anders nu wel.

    Ging ze bij jullie wel netjes om de billen heen?
     
  19. Tab

    Tab Bekend lid

    Oct 12, 2010
    733
    0
    0
    Zoetermeer
    Ja, ik geef vantevoren al aan dat we het niet willen weten. Dan gaat ie er omheen of hij zegt dat we even weg moeten kijken.
     
  20. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,065
    30
    48
    Tab wat een mooie foto en fijn dat alles goed was!
     

Share This Page