Zou mooi zijn als ze het is. In het artikel staat een foto hoe ze er nu uit zou zien, dus het zou best kunnen dat een toerist haar herkend heeft. Er is volgens mij ook al eerder (toen ze pas vermist was) sprake van geweest dat ze in België gezien zou zijn.
Ik geloof niet dat ze levend gevonden wordt al zou ik het wel geweldig vinden. Ze was al eens eerder zogenaamd gezien toch? En dat was d'r ook niet
Wow dat zou wat zijn zeg als ze het is.. ik hoop het zo voor haar ouders. Wat een nachtmerrie moet dat voor hen zijn zeg (ervan uitgaande dat ze er niks mee te maken hebben)
Heb ook gegoogled. Kan alleen vinden dat de ouders niet veel hoop hebben dat het dit keer inderdaad haar is, maar niet de bevestiging dat ze het niet is. Ik zie ook dat de paspoorten van de 'ouders' van dat meisje in india hebben ingenomen. Dat zullen ze toch ook niet zomaar doen.
Madeleine McCann's family plays down reports of spotting in India - CNN.com Staat niet zozeer dat ze het niet is, wel dat het hele gebeuren niet echt zo is gegaan als dat is verteld aan de pers. En er dus ook geen hoop op een doorbraak is.
Wat als ze het niet is? Dan is het lekker lullig dat je eigen kind zomaar meegenomen word en DNA-getest word. Ben ook wel benieuwd hoe het kind er zelf onder is. Als ze nu 8 jaar is, dan kan ze natuurlijk gewoon praten en haar gevoelens onder woorden brengen. Ben benieuwd of ze zelf roept dat het haar ouders zijn of dat het dus niet haar ouders zijn. Ik zag ook al dat iemand anders het schreef in dit topic, maar volgens mij zijn er al eens eerder geruchten geweest dat ze in Belgie gezien zou zijn. Dus ben echt benieuwd.
Is ze niet al overal gezien? Van Frankrijk tot Belgie en Nederland. Maar tot nu toe waren het alleen maar getuigenverklaringen, of videobeelden. Nu hebben ze dus daadwerkelijk een meisje. Ik hoop dat ze het is en dat haar ontvoerders haar goed hebben behandeld! En dan is het nog maar de vraag, wie herkend ze nog, haar eigen ouders?
Het is zo wereldwijd bekend, deze vermissing. Dan ben je toch niet zo dom om zo openbaar met haar te gaan lopen. Ik begrijp er niets van, echt niet.
Leg eens uit, want ik denk dat dus ook. Maar durf die uitspraken niet te doen, want stel dat het niet zo is. Dan beschuldig ik die ouders van iets verschrikkelijks. En opzich is het al erg genoeg. Het verhaal klopt van geen kanten, dat mag duidelijk wezen.
als ze bij andere 'ouders' is.. dan denkt ze nu misschien wel dat het haar ouders zijn, wie weet wat ze dat kind op die leeftijd hebben kunnen wijsmaken en weet ze niet meer beter. Stiekem hoop ik dit wel voor haar, zo dat het goed met haar gaat. Al mag je natuurlijk NOOIT iemands kind mee nemen!! Ik kan er nu niks over vinden over of ze al wat weten.