luca--> vervelend hoor als ik het zo hoor elke eer (schoon)ouders in huis te hebben kan me voorstellen dat je daar klaar mee bent... kan je ze geen sleutel ofzo geven zodat je gewoon lekker weg kan glippen? je zal toch ook echt aan jezelf moeten denken en lekker je eigen gangetje moeten gaan. wel heerlijk dat jullie gisteravond ff lekker met zijn 3tjes waren even alle aandacht aan elkaar is ook heel belangrijk he.
Goedemorgen!! Lig alweer 2 uur wakker. T rommelt hier behoorlijk in m'n buik, zelf m'n darmen maken behoorlijk veel geluid. 30 min geleden zelfs een (voor)wee gehad!! Maar daarna niks meer. Ik heb denk ik nog maar 3 uurtjes geslapen. T lukt me nu gewoon niet om wat slaap te pakken. Heel irritant!! Naja.. Ik ga t weer proberen.. Ondertussen snurkt manlief lekker verder.
Hoi mede nachtbraker wat balen dat je niet kunt slaPen zeg, misschien is het begonnen? Hier even voedertijd, dan weer lekker verder slapen zzzzzz
morning ladies!!!! vandaag igor naar het ziekenhuis!!!ben erg benieuwd en ikkuh al n ongi te bekennen? jpostma hoe gaat het met kleine riemer? luca beetje geslapen nog? ik snap je verhaal wel over de visite in huis......... hopleijk heb je na 12 aug dan ook echt rust probeer te genieten van het feit je ouders er nu zijn! straks mis je ze misschien weer heel erg als ze weg zijn en je bijv even een baaldag hebt! asun is er nog wat gebeurd vannacht??? spannend hoor wellicht begint het idd al! zou je volgens mij de eerste zijn die n stuk eerder gaat bevallen hiero dan de uitgerekende datum!!!! ikke weer ana het werk bllggg ben zoooooo moe niet normaal deze week 3 dagen op kantoor ipv 2 aangezien ik morgen op controle moet naar t zkh en smiddags de intake van de kraamhulp is dacht ik ik ruil mn dagen maar voor n weekje om!!! bah nu al spijt van maja t kan even niet anders......
oh igor sorry dacht dat je vandaag naar t zkh moest maar zie nu morgen!! sorry!!!!! nog 1 nachtje te gaan dus!!!!! spannend alvast heeeeel veel succes!!!! laat je het wel even weten!
@noamy: Lief dat je het vraagt. We hebben wat gedonder gehad met de kleine man. Hij is nogal een hongerige baby. Heeft waarschijnlijk de zelfde snelle spijsvertering als zijn vader. Die heeft ook altijd honger. Dus we hebben hem nu op nutrilon forte maar zijn darmpjes hebben daar wat een knoei van gehad. Hij werd helemaal onrustig en veel krampjes. En doordat hij zo onrustig was hield hij zichzelf wakker. Ben hem nu een week aan het inbakeren en dat gaat super. Hij slaapt nu weer lekker. Zijn krampjes worden gelukkig ook al minder. Geef hem daar infacol voor. En hij groeit verder als kool. Met 11 dagen was hij 3510 gram en met een maand was hij 4690 gram Nu alleen het doorslapen erin krijgen. Die gebroken nachten breken je wel op. Hoe gaat het met jou, hou je het allemaal nog wat vol? Wel goed om jezelf en de baby denken! Zie dat jullie bijna de 3d echo hebben. Wou ik ook wel graag alleen mijn vriend wou het niet. Geniet er maar lekker van!
Noamy ja we hebben nog even geslapen maar Aline kwam weer lekker vaak om te drinken. Na half 6 kwam ze om kwart voor 8 en toen om half 11 weer. Ze is nog steeds bezig met regelen denk ik. Ze is nu ook opeens de hele tijd wakker Ben ik helemaal niet gewend van d'r, meestal valt ze als een blok in slaap na het voeden Maarja ze is ook al bijna twee weken! Het gaat zo hard! En ja ik geniet er wel van hoor, als we elkaar niet op de zenuwen werken gaat alles prima Maarja dat is met ouders he haha Igor succes morgen in het ziekenhuis! JPostma, gelukkig dat het nu beter gaat met Riemer en hij lekker doorslaapt weer. De gebroken nachten zijn inderdaad zwaar!
Ik meld me weer! Ik heb dus echt de hele nacht wakker gelegen. Gelukkig vanaf 8 uur nog wat geslapen, t/n net. Ik heb echt het gevoel alof ik de hele nacht in de kroeg heb gestaan.. hahah. Ik heb geen echte weeen meer gehad, wel heb ik de hele tijd zo'n weeeig gevoel in m'n buik, zware onderbenen wat met vlagen door trekt naar m'n rug. Volgens mij zijn dit echt voorweeen.... Ik ga nu ff 'ontbijten' en dan duik ik nog weer ff m'n bedje in hoor Jpostma Fijn om te horen dat het goed gaat met Riemer! Ikkuh al nieuws?? Luca ik wou dat ik wakker was om de kleine te voeden, nu is het echt zo zinloos dat wakker liggen. Naomy Moe? Goed aan jezelf en jullie beebje denken hoor. Je lichaam is niet voor niks moe Hoop dat ik niemand vergeten ben.. Dan geen ik de schuld aan m'n slaapgebrek
@jpostma wat goed dat het nu wat beter gaat je hoort t veel bij baby's he krampjes ik denk dat ik de infacol dus ook maar vast in huis ga halen! succes met de slapeloze nachten iig!!!!! nog ff en dan ga ik die ook tegemoet! ahahahahaha en de 3d echo hebben we al gehad!!! morgen hebben we gewoon weer controle in t zkh! hopelijk ligt de kleine man met zn hoofd naar beneden want die lag bij elke controle lekker eogenwijs met zn hoofd omhoog......... asun ja idd moet ook naar mn lichaam luisteren! doe ik ook wel grotendeels! meestal probeer ik smiddags ook even te liggen maar vandaag kan het niet helaas de nicht van mn vriend komt met dr vriend en de kleine die net n maandje oud is!!!!! ben erg benieuwd hoe ze veranderd is! slaap lekker!!!!! luca jaaa wat gaat het hard he!!!!! niet normaal!!!!!
Naomy Gezellig! altijd leuk zo'n kleine! Veel plezier. Ik hoop ook idd dat jullie ventje al goed ligt, osn meisje lag al heel snel met haar hoofdje naar beneden.
Igor Ben je zenuwachtig voor morgen? Kan me voorstellen dat t best spannend is voor jou en je vriend! Heel veel succes alvast!
dank je!!! hun hebben een meisje! echt zo n klein pindatje! mijn vriend is indisch en hun zijn beide indisch! hahaahah echt zo mooi poppetje!!! ja hoop ook dat hij al mn hoofd naar beneden ligt!!
hahaah ja hoop het asun! ahahah ik ben zelf zigeuner dus ook wel donker haar etc en ben de enieg in mijn fam met een lichte huid dus hoop echt dat ons kindje t kleurtje van zn papa krijgt!!!!!
Dat komt vast helemaal goed!! Wij zijn allebei blond, blauwe ogen.. Dus voor ons een echte Hollandse meid!! Ik hoop met mijn krullen, zo schattig. Een blond klein meisje met van die eigenwijze krullen..
meiden ik denk dat jullie allemaal mooie kindjes krijgen, ben benieuwd naar de foto's. Ik ben nog niet zenuwachtig voor morgen maar dat komt morgenvroeg wel voordat we naar het ziekenhuis gaan. Ik zal jullie daarna op de hoogte brengen van wat er gezegd is. Bedankt voor alle steun, gaat vast allemaal goed komen.
jpostma--> gelukkig gaat het wat beter met riemer en hij groeit goed he!! luca--> hoop dat je dus snel je rust zal gaan vinden als iedereen weg is en dan eline snel een ritme zal krijgen. saskia--> hoe gaat het nu met milan stukken beter met zijn nieuwe voeding? hij heeft in ieder geval al wel ontlasting gehad dus dat is zowiezo fijn maar blijft het ook goed tot nu toe? igor--> heel erg veel succes morgen het zal je uiteindelijk misschien wel mee gaan vallen leek mij in ieder geval erger dan het is. asun--> spannend meid ik hoop dat je meisje snel zal komen noamy--> word vast een knap mannetje hoor.. kan me voorstellen dat je hoopt dat het zijn papa`s kleurtje zal krijgen maar zal wel een combi zijn he dus zal niet snel heel bleek zijn. nou hier gaat alles goed ongie is niet doorgezet en verlies ook totaal niets meer dus weet niet wat het geweest is en of het nog moet komen binnenkort dan want is nu volgens mij net zo veel geweest als een laatste dag ongie zijn oftewel bijna niks dus ik wacht het allemaal maar af... denk alleen dat we dan niet meer dit jaar eraan zullen beginnen maar volgend jaar april ofzo dan helaas maarja is niet anders.
Ikkuh ik laat het allemaal maar over me heen komen. Wij zitten nu ook eenmaal met het "probleem" dat mijn vriend vaak in het buitenland is dus tja we zullen ook niet altijd kunnen in het ziekenhuis. Gaan jullie dan wachten tot na de bruiloft?