Nouuu dames.. Ik heb de stap genomen... Heb de gyn gebeld... 18 augustus na mn NOD kan ik langskomen... Nja als mn ei 1 deze dagen komt anders is 16 aug ook niet mn NOD maarja heb een afspraak das t belangrijkste! Of het nodig is zien we dan wel... Dan heb ik 2 maanden getempt..
Hoi dames, oei al een hele tijd niet geweest. zijn lekker druk geweest hier. nu eerst maar eens kijken hoever ik moet terug lezen. zag al wel dat er een aantal de duivels hebben gekregen. balen meiden.
Jammer Steffie, maar de hoop nog niet opgeven hoor! Zolang je geen bloed ziet heb je gewoon nog kans.
deal!! Moontje, super dat je de 18e bij de gyn terecht kan! Dat is al over 2 weken!! Goed dat je gebeld hebt, die onzekerheid is ook niks... Maia, join de wachtbank!! Maar paar een gezellige dagen achter de rug, haha Sweetlove, spannend... Aloha, ik zie wel iets hoor... Ook voor jou spannend... Wally, hele dikke knuffel meid!
Wat fijn dat een afspraak hebt gemaakt. Ik heb/had ook van de onregelmatige cyclussen. Erg vervelend is dat, je weet gewoon niet waar je aan toe bent. Nu begint er hopelijk wat regelmaat in te komen. Vorige cyclus kwam mn ei op dag 15 en deze op dag 14. Het is voor mij de eerste keer dat het zo dicht bij elkaar zit. Dus ik hoop dat het zo blijft of liever nog dat ik zwanger raak natuurlijk. Hopelijk vindt jouw cyclus gauw zn regelmaat of kan de gyn je een stap verder helpen.
@ Mamavlindertje: ik voel de eisprong nooit... misschien dat ik het wel ga voelen als ik met de ovu-testen ga beginnen als ik eindelijk ongi word... @ Moontje: bijna hetzelfde beroep? De Mac of facilitair medewerkster bij Traffic Support is toch wel iets heeeeeeeeeeeeeeeel anders hoor. Ik kan het ook weten, want heb zelf ook bij de Mac gewerkt en ook bij de Burger King, dat is niet te vergelijken. Veel plezier met klussen . Blijft toch het leukst als je gewoon lekker van elkaar geniet toch? @ Whitesaber: oooeeeeeeeh, spannend hoor!!! Ik duim voor je dat hij nog donkerder gaat worden . Dat zou zeer zeker een heel erg leuk cadeau zijn . Dat was voor mijn moeder een supercadeau toen ze 50 werd @ Lila: ja die gevoelige hoofdhuid herken ik wel... had ik persoonlijk enorm veel last van toen. @ Mukje: succes op het wachtbankje hoor . @ Fidel: succes volgende week hoor . @ Sweetlove: spannend hoor. Misschien heb jij wel tevroeg getest. Ik zou over 2 dagen ofzo nog een keer testen als je dan nog niet ongi bent... Euhm, nou ik zie hem en ik zeg altijd: een streep is een streep, dus ik zeg heel voorzichtig: gefeliciteerd meid! @ Dotty: MMM betekent Medische Malle Molen. @ Linda: spannend hoor! Ik hoop dat je op roze mag straks. @ Sam4Hope: oe jeetje zo lang geslapen joh? Toen hoefde ik nog maar 2 uur te werken hahahaha. @ Diana: ik ga voor je duimen hoor! @ Colo: ik zou als ik jou was een test doen hoor! Dit klinkt wel als een zwangerschap, althans ik herken het wel... @ Aloha: ik duim heel hard voor jou hoor. Ik zag hem ook en hoefde niet te turen... @ Wallie: aaaah meid, wat balen zeg !!! Succes in de volgende ronde... @ Linc: Gefeliciteerd meid! Geniet er lekker van . Kan me voorstellen dat je dan pas gerust bent. Maar sommige vrouwen hebben elke dag licht bruin verlis de hele zwangerschap door en dat kan vaak geen kwaad... @ Gaia Gaia: ik duim ook voor je hoor meid. @ Moontje: oooow spannend hoor meid. Ben benieuwd wat de gyn allemaal zal gaan zeggen... Hier gisteravond/nacht een overstuur jochie gehad. Ik weet niet wat hij had. Hij was dus het hele weekend al vervelend en gisteravond is hij op tijd naar bed gegaan. Gewone tijd om 19.00 uur lag hij erin. Om 22.00 uur werd hij helemaal overstuur wakker en zat hij rechtop in zijn bedje. Ik heb hem even getroost en daarna weer op bed gelegd met het muziekje van de babyfoon aangezet. Daarna begon hij om 23.15/23.30 uur weer en toen ben ik met hem bezig geweest tot 00.45 uur. pffff. Heb hem even tijdelijk bij ons in bed genomen en toen hij uiteindelijk z'n papflesje leeg had gedronken heb ik hem na even met hem geknuffeld te hebben , weer in zijn eigen bedje gelegd. Wederom muziekje aangezet en toen heb ik hem niet weer gehoord. Maar deze mama is dus helemaal gebroken... Zo nog wel even het laatste deel van de WII-Fit afmaken (heb al 16 minuten gesport)
Hier wachten we vrolijk verder. FF gaf vandaag een rood kruis aan op dag 14 nadat ik voor derde dag een hogere temp had. Moet zeggen dat ik deze keer best wel relaxed op het wachtbankje zit maar daar zal vast wel verandering in komen volgende week. Ik probeer netjes te wachten met testen tot op mn NOD, ik hoop dat je het vol hou. Het is gewoon zo'n teleurstelling als je toch voor nod aan je testdrang toegeeft en t is negatief. Meiden op t wachtbankje, ik duim voor jullie! Op naar heel veel roze
Aaah gossie, misschien dat hij last had van nachtmerries? Kan me voorstellen dat je dan helemaal gebroken ben na zo'n avond/nacht. Hopelijk slaapt ie vanavond weer heel lekker!
Posh, ik was ook best relaxed vorige week, haha Maar heel veel succes!! MvJ, er hangt denk ik iets in de lucht, hier ook een drama nacht gehad (en denk ook één te gaan).... Geen idee wat er met ons meisje is... Heel veel succes vannacht!!
@ Posh: ik weet niet wat hij had, hij was de hele dag al vervelend geweest en dan bedoel ik ook echt vervelend, niet luisteren enzovoorts. http://www.joshuagieling.peutersite.nl Hier kun je het verhaal van gisteren lezen hoe vervelend hij was hahahaha. Hij slaapt nu in iedergeval en had vandaag op het kdv ook goed geslapen, dus ik hoop dat hij nu gewoon lekker doorslaapt... @ Nijntje: ja ik benoemde het (door een mede peutermama) de Nationale Peuterpubergedrag dag hahahaha. Maar wat hij gisteravond en vannacht nou precies had? Geen idee...
Haha ja de eerste dagen na dpo gaan nog wel maar daarna wordt t alleen maar zwaarder I know! Bedankt meid, jij ook succes!
@ MvJ: Wat een uper leuke site joh! En ik heb idd gelezen hoe vervelend hij was haha. Hopelijk is hij gauw weer lief!
Helaas ongesteld geworden, ik voelde het niet eens aankomen, ging naar de wc en het was rood Toch wel jammer en dan vraag ik me toch wel een beetje af waarom die domme test dan 30 juli heel licht positief was!!! hij heeft me gewoon voor het ooitje gehouden!!!hahahaha Woensdag moet ik naar het ziekenhuis en zal wel weer met de hormonen mogen beginnen!!!!
Had ik ook afgelopen maand AnitaElisabeth! Op 14 juli een positieve test en op 16 juli gewoon volgens planning ongesteld geworden. Men noemt dat een VMK (een vroegmiskraam) maar ik heb hem niet officieel meegeteld bij mijn miskramen. Dat is de tol die we betalen voor extreem vroeg testen. Dan komen we elke kleine verbinding te weten die er onderweg naar een zwangerschap misschien heel even geweest is. Je zou zeggen dat ik er van leer deze maand, maar nee Jij succes in het ziekenhuis!