Shop-a-holic topic deel 4

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 27 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.092
    3.875
    113
  2. red88

    red88 VIP lid

    3 dec 2008
    13.137
    0
    0
    Ik krijg hier net m'n BFC blazer binnen. Dacht al, wat valt ie groot. Kijk ik op het kaartje, hebben ze mt 98 gestuurd ipv 86.
    Snel op de site gekeken maar mt 86 is al uitverkocht.
    heb er achteraan gebeld en als goed is sturen ze me nog een 86 en kan ik deze retour sturen.
    Hoop ik dat die goed past, vindt deze niet erg ruim vallen voor een 98, maar ze past hier van BFC mt 80 nog net dus lijkt me 86 wel prima voor de winter.
     
  3. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @Jo79: tnx!

    Ja dat is wel een leuk jasje...

    Ben nog even bij hema wezen kijken maar nog geen jasjes daar, zit echt even te azen op een goedkoper lekker jasje voor het buitenspelen op kdv.

    Name it had ook de jassen binnen, hing wel een leuke grijs geruite met houtje touwtje, maar die was nog 55 euro en dat vond ik te duur voor dat jasje, want hij kan niet overal bij gecombineerd worden vind ik...
     
  4. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    Heb het jasje van S&D Le Chic ook binnen. Hij is echt heel erg leuk! Zelfs mijn man, die normaal niet erg van de frutsels is ;), vindt het een superjasje. Maar waar ik al bang voor was na de foto van Sylvia, is het jasje inderdaad veeeeeeel te groot. Hahaha ze verdwijnt haast in de jas. De mouwen zijn zeker 10 cm te lang, en naast dat de jas zelf ook een flink stuk te lang is, is hij ook nog eens veel te wijd. Ze verdween echt hahaha.

    Ik ga nu een maatje kleiner bestellen, denk/hoop dat dat dan wel goed is.
     
  5. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    He getver, ik zie net dat ik dan opnieuw verzendkosten moet betalen als ik de jas een maat kleiner wil bestellen :(

    @Red, balen dat ze de verkeerde maat van het blazertje hadden geleverd, maar gelukkig dat je toch de goede maat nog krijgt!

    @Lynn, wat voor soort jasje zoek je voor het kdv? Ook een mantelachtig iets of meer een gewatteerd jasje? Name It krijgt denk ik nog wel meer jasjes binnen
     
  6. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    Wat voor een maat is het en wat draagt ze normaal dan?
     
  7. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @Tesske, ik heb een maat 92 genomen, dat is ook de maat die ze over het algemeen van kleding draagt. Maar hij valt blijkbaar groot!
     
  8. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @zo79: balen dat het jasje veel te groot is!
    Welke maat heb je nu? s&d valt altijd wel ruim vind ik...daar past danique hier nog prima 86 van, denk zelfs de hele winter wel!

    Nou wat voor jasje ik zoek, weet je nog vorige winter dat hema een grijs jasje met een stipje had, die was van zachte stof, met capuchon, een beetje netjes, maar toch ook wel prima geschikt voor buiten spelen leek me zo. Zo'n jasje wil ik eigenlijk...ik hou niet van die plastic jassen of drukke printjes of michelin-mannetjes effect...dat vind ik gewoon echt niet bij Danique passen.
    Dat grijze noppies jasje van deze winter vind ik op zich ook wel wat, maar die is nog 45 euro dus hoop eigenlijk dat hema weer met zo'n soort jasje komt...
     
  9. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    Zou je de lengte op willen meten voor me? ( rug en armen)
    Mijn meisje draagt normaal 98 maar als deze zo groot valt past 92 ook?
     
  10. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @Lynn, ja ik weet welk jasje je bedoelt van de Hema van vorig jaar. Die was idd erg leuk. Maar de Hema jasjes kosten toch ook altijd iets van 40 euro? Is dat mantelachtige jasje van H&M niks van Danique? Is geloof ik 20 euro ofzo. Weet ook niet of het een echt winterjasje is hoor, heb hem nog niet in het echt gezien. Ik ben bang dat er wel veel Michelinmannetje-plastic-jassen zijn dit jaar, heb nog niet veel andere dingen gezien..

    Heb trouwens gisteren bij de Bijenkorf wel weer de manteltjes van Benetton gezien, die zijn ook weer leuk. Maar ja, dat is ook niet echt een buitenspeeljasje.
     
  11. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    Ohja zijn er al benneton jasjes, waar heb je die gezien? In de stad?
    En hoe duur waren die?

    Hema jasje meen mij te herinneren iets van 25 euro, maar zo tot 40 euro vind ik wel te doen hoor.

    H&m jasjes heb ik nog niet gezien eerlijk gezegd, waar heb jij die gezien dan?
     
  12. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    Tuurlijk, geen probleem ;) De lengte van het jasje is 42 cm van de schouder tot aan de onderkant. De mouwlengte is 26 cm gemeten vanaf de oksel!

    Heb het even nagemeten met de mouwen van haar spijkerjasje (Vingino maat 92) en die zijn 5 cm korter. 10 cm te lang is dan misschien wat overdreven, maar een cm of 7/8 is het dan toch wel ;)
     
  13. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    @Lynn, deze van H&M bedoel ik: Product Detail | H&M
    Heb hem ook nog niet in het echt gezien dus geen idee of het wat is.

    De jasjes van Benetton heb ik gisteren in de Bijenkorf in Den Haag gezien. Ze zijn 55 euro. Vind ze wel altijd supermooie stof (met wol). Ben van de week nog wel even in de stad, dan zal ik wel even kijken of ze daar al hangen!
     
  14. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    Oh zie welk h&m manteltje je bedoelt, die is leuk ja, morgen maar even naar de winkel kijken, ik heb namelijk vandaag alleen bij de baby afdeling gekeken en niet bij de meisjes afdeling dus misschien hangt hij er al wel.
    Alleen ben ik bang dat danique 86 nog niet past, daarvan draagt ze nu 80, h&m valt altijd zo groot....
     
  15. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    Oh fijn als je dat even wil laten weten?
     
  16. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    Ja H&M valt idd groot, maar ik vind wel dat de 86 van de babyafdeling groter/wijder valt dan de 86 van de meisjesafdeling. Misschien dat dit bij dit jasje ook zo is!

    Als ik in de stad ben geweest laat ik het wel even weten!
     
  17. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    O ja, ik heb trouwens gisteren nog dit jurkje van McGregor gekocht voor mijn jongste dochter

    Bekijk bijlage 171767 :
     
  18. zo79

    zo79 Fanatiek lid

    27 nov 2007
    3.925
    0
    36
    En de achterkant:

    Bekijk bijlage 171768

    Verder nog een roze met wit gestreepte bikini van Mexx. Was al afgeprijst naar 7,95 en toen kreeg ik er nog 20% extra korting op, echt een koopje dus :D
     
  19. sylvia111

    sylvia111 Fanatiek lid

    10 aug 2007
    2.983
    0
    0
    Zo, hier vond hij hem zelf ook heel mooi en dat terwijl hij meestal van het vlotte is dan het nette. Maar balen dat je weer verzendkosten moet betalen.. Is daar 5 euro toch? Ik weet alleen dat ze gratis retour doen.

    Manteltjes van Benetton ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk!

    Vandaag is mijn z8 pakket op de post dus dat zal ik morgen wel binnen krijgen, gelukkig ben ik thuis dus dan kan ik het zelf aannemen.
     
  20. sylvia111

    sylvia111 Fanatiek lid

    10 aug 2007
    2.983
    0
    0
    Dat h&m jasje vind ik ook wel leuk voor Danique! Als extra jasje dan.
     

Deel Deze Pagina