Oh Ann... wat erg dat het toch nog mis is gegaan. Heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies!
Net ff hartje weer ff geluisterd zooo grappig hoorde ik m dus stil op die plek gelegt hoor je plop plop en opeens hartje heel hard! Haha toen weer verder weg en dan wesr dichtbij hihi denk dus heel druk aant bewegen? gek dat je daar niks van voelt
Haha! Ja grappig he! Bij de echo van gister was het kindje al heel druk aan het bewegen en afzetten. Toen dacht ik ook meteen, vandaar dat ik je steeds weg hoor glippen als ik naar je hartje ga luisteren! Inderdaad heel vreemd dat we niet voelen dat er zoveel in ons buikje gebeurd!!
Ik ben er inmiddels ook achter waarom ik het hartje niet kan vinden... Mijn baarmoeder ligt naar achter gekanteld dus ligt hij een stuk verder in mijn buik vandaag bij de vk zelfs zij had er moeite mee om hem te vinden. Oh en mijn placenta ligt aan de voorkant dus kan ik het kindje pas wat later voelen bewegen :S wel jammer hoor. Maar het belangrijkste het gaat goed met onze hummel
Zeker goeie tijd voor de NUB bepaling, en idd ik zeg ook duidelijk meisjesnub! dus ben benieuwd! Heb nu al van 3 feb-mama's ergens opgeschreven wat ik denk qua nub en geslacht.. (en mezelf) en ben zo benieuwd of t gaat kloppen allemaal! zeker van degene waarbij ik twijfel...
Lekker hé Miron! Hier alweer officieel 13 weken Kga zo weer werken. Dan weekend maar morgenavond even invallen op me oude groep
pam had je van mij ook een vermoeden? , weet dat bij de foto van mij t kontje omhoog ging dus dat t niet echt heel duidelijk was.. pffff nog ietsje meer als een week en dan weet ik t als t goed is jipieeee!
Spannend hoor! Hopelijk kun je het dan zien. Ik moet wachten tot 22 augustus want ik heb nu geen idee meer..
Wil wel ff zeggen nog dat t best een knul kan zijn hoor! bij dr papa met 16 weken ong zagen we meteen duidelijk een piemeltje, van de zijkant van de onderkant.. overal was ie in beeld! Maar bij 18 weken bij een ander echoburo en ukje lag ff anders.. geen piemel gezien, zelfs met goed zoeken onder de billen kregen we maar eventjes een glimps van de piemel! met 14 weken is supervroeg dus dat je niks zag zegt niet dat er niks is maar dat wist je volgens mij al.. maar zeg t toch nog ffies haha @Trishka ik durfde bij jou niet te gokken geloof ik.. mn eerste gedachte was knul maar als je dan idd naar dat kontje kijkt zou ik weer neigen naar een meid.. Omdat je niet weet wat de nub doet met een recht ruggetje doe ik dan liever geen uitspraken.. 9 van de 10 "foute" nub voorspellingen zijn of te vroege termijn of net op de grens, of geen duidelijke nub of een gebogen ruggetje/kindje in een knik denk dat als ik nu een uitspraak doe dat t echt 50/50 is en dat ik t net zo goed gewoon maar kan roepen net als iemand op de straat dat zou kunnen en dan is de kans dat t goed is net zo groot.. Sorry! maar nog maar eventjes wachten en je gaat al kijken! Soepkip hoelaat heb jij de 22ste de bepaling? ik 13:50..
Ha meiden, Vanmorgen lekker rustig opstarten en straks gezellig even thee drinken bij mijn schoonzus en neefje. Verder maar proberen om vanmiddag beneden schoon te maken. Ben steeds zo misselijk.... Echt niet leuk! Ik heb op de 27e de geslachtsbepalende echo.... Vind het wel spannend worden!
jeetje hannah, dat je nog steeds zo misselijk ben en dat er geen dokter is die hier wat tegen heeft vind ik nog vreemder... (we kunnen toch ook naar de maan?) succes dus!! nou, hier met 16 weken ook een echo en hoop van harte dat het kindje het dan even laat zien... het is geen officiele geslachtsbepaling echo, want die doet dat bureau pas met 18 weken, maar hoop zo dat het gewoon duidelijk t zien is ik lees een hoop goede verhalen dat het goed mogenijk is om het te zien met 16 weken... maar goed, vandaag nog 2 weken wachten fijne dag allemaal!
@hanna: ik ben het met dommel eens, ik vind het ook zo belachelijk dat ze niks voor je kunnen doen! Kijk werken de medicijnen nou niet.. das 1 ding.. maar al zouden ze maar IETS helpen.. Ik begin goed van mn misselijkheid af te raken en kan me helemaal voorstellen hoe zat je t bent! ik had t volgens mij niet zo extreem als jou en kon soms wel janken zo ellendig kan je je erdoor voelen.. *digiknuff* voor jou!
Pam. Ik weet het hoor, als ik naar de 12 weken echo kijk dan denk ik ook een jongensNUB te zien. De radioloog zei ook dat het niets zei dat hij nog niks zag. Soms kun je het al goed zien met dat termijn en soms niet. Ik wacht het af meer kan ik niet doen. Ik moet om 18.20uur!!