grrrr....krijg al heel de avond smsjes, waar ik sta en waar ik ben en dat het gezellig is (op het vrouwenhofconcert )
het kwam ook niet verkeerd over hihi in de afgelopen 3 jaar heeft ze idd heel wat schoenen gehad en de laatste jaar zijn haar voeten dan wel extreem snel gegroeid dat heeft er dan ook mee te maken ik heb nou 2 paar schoenen gehad van me vriendin voor echt buiten spelen en ze heeft nu dus 1 zomerschoenen voor alledaags en 1 zomerschoenen voor zondags en dus al 1 winterlaars voor alle daags en nu dus 1 net voor zondag maar probeerde er alleen mee te zeggen dat deze dus voor de winter voor de kerk waren zo heb ik 2 weken terug dus nette zomer schoenen gehaald voor de kerk (ze heeft er dus even snel op dit moment 6 paar schoenen waarvan dus 4 voor alledaags 2 daarvan voor echt buiten spelen) het geld daarna toe maar niet zonder reden ze is namelijk het afgelopen jaar 3 maten gegroeid soms heb je dus echt het gevoel dat je elke 3 maanden nieuwe schoenen moet kopen omdat ze dus ineens in een groeispurt zit maar je hebt wel gelijk ik moet me er bewust van worden en dat ben ik soms niet daarom hoop ik dus als alles op orde is en we weten wat we over houden dat daarvan een groot deel naar de spaar gaat en dan een stuk kleiner bedrag over dat ik het dus niet kan doen en het gewoon moet doen van de kinderbijslag dus 1 in de 3 maanden voor de kids dingen halen want ze komen niks te kort hahah
@ nonnie, mooie foto! En ja, ik verwacht wel wat versieringen en wat foto's op groot scherm ofzo. Vorige keer toen die vriend 25 werd hebben we dat ook gedaan, maar ik ben altijd degene die de foto's maakt, dus dat gaat nog lastig worden!
chill!! waar heb je de loopfiets vandaan?? ik wil er ook eentje halen voor alyss maar zag alleen maar duurdere staan
Nonnie, wat leuk geworden!!!! Je hebt al een loopfiets voor 7,50 bij de intertoys en bart smit, zijn simpele dingen maar wel leuk om mee te oefenen en niet zo onwijs groot.
@TM, zozo een hele uitleg/verantwoording was niet nodig geweest hoor mop je moet lekker doen waar je je goed bij voelt en net als wat je zegt op het eind, je begint je pas bewust van iets te worden als je erop gewezen word @mamax, nou ben benieuwd dan! wanneer is de dag??
intertoys het is een 2 in 1 ding...dus je kan er zo loopwagen van maken (soort rollator) en een fietsje toendertijd bij intertoys gekocht..maar zie hem nu niet meer op de site zal eens googlen voor je
Mamax, hahahah de verrassing gaat dus niet helemaal een verrassing worden! Chilleke, waarom ben je er niet?? Owww Thomas is natuurlijk in duitsland! Balen! Uhmmmm...... meer weet ik ff niet meer. Ow ja haar, Milan heeft ook nog niet echt dik haar hoor maar moet wel regelmatig naar de kaper anders kan hij geen stekels in. Roeland zijn oom en tante gingen nog even een weeendans voor me doen in hun woonkamer hahahaha
ja dan krijg je deze maar die vind ik er zo gammel uitzien bartsmit.com - Loopfiets ze heeft nu het loopfietsje van woezel en pip 4 wiel, maar ze kan bij die net niet op de grond komen ik zocht eigenlijk zoiets en heb het nu dus al gevonden 566994 Loopduwwagen Groen
zo....groot gedeelte van de stapel is al weg! Nonnie: creatief geweest hoor! Met een erg leuk eind resultaat!! Haar: Justin heeft er genoeg. Toevallig gisteren weer flink geknipt!! Mamax: Jammer dat de verrassing dan niet meer echt een verrassing is!
ja en anders marktplaats, staan hele mooie op deze was ook duur 50 euro dus schiet niet op maar gekregen van thomas zijn werk (mochten zelf uitkiezen en deze leek me wel handig)
owww een loopauto!! Wij hebben er twee en milan kan bij die van Julian net aan de grond komen maar gaat dan heen en weer wiebelen in de hoop dat hij dan vooruit komt Op zijn eigen kan hij niet eens met zijn voeten aan de grond hahaha
gijs heeft dus diegene van de foto en hij heeft een wheelybug (de grote variant) en kan bij allebei al bij de grond...jaja heb een lange jongen...nu alleen nog snappen dat je ook vooruit kan ipv achteruit
Loop fietsen heeft Justin meer als genoeg....Muis, houten fiets met zijn eigen naam op...zo'n loopauto als wat Gijs ook heeft, woezel en pip loop auto en muziek loop ding!
Hier hebben ze alletwee een loopauto en milan heeft een loopblokkenkar. De rest heb ik allemaal weg gedaan want het neemt allemaal zoveel ruimte in beslag.
mijn moeder heeft ook zo'n loopauto maar dan een oudere en dinsdag had ze hem eindelijk door dus ze ging als een speer maar ze heeft nu deze gekregen als kraamkado van mijn tante: Loopfiets PIP (van Woezel en Pip) - Villa Vrolijk Babystore maar daar komt ze dus niet bij de grond waardoor ze scheef gaat hangen vragen om ongelukken dus