heel raar als ik knip en plak op de laptop pakt hij de kleuren niet mee, dan stuur ik alles zwart op. ik zit nog een week op de camping voordat ik weer aan een normale pc zit. zou iemand mij op 8 april willen zetten? trotsemamavan2, 30 jaar, brabant, 3de kindje als ik zo de lijst zie, ben ik tot nu toe de enige voor een derde??
Is het heel erg hormonaal dat ik volschoot toen Edwin van der Sar net zijn dank betuigde tijdens zijn afscheidswedstrijd? Ik heb niks met voetbal en het staat ook alleen maar aan voor het geluid.....
Haha, ik schiet ook bijna elke keer vol. Vandaag de VK gebeld en de feliciteerde me. Moest toch even goed slikken Van de week zat ik tv te kijken en toen werd er een baby geboren. Kindje hard huilen, ik ook. Best apart die hormonen
dank jullie wel voor de lieve woorden...dat me goed..... net even een gigantisch huilbui.... lucht op......!! gaan jullie maar lekker genieten van jullie zwangerschap, en natuurlijk een wolk van een baby op de wereld zetten he ?! ( L )
halllooooo, JuultjeT: ik kan je ook vertellen dat ik bij dat opgerichte clubje hoor haha. Eigenlijk niet grappig :x Maar ik had 2 weken terug al een flinke onzuivere huid. Ik ga maandag een keer naar de schoonheidsspecialist. Was ik sowieso al een keer van plan en dan nu maar 2 vliegen in 1 klap. Verder smeer ik elke ochtend en avond in met crème en gebruik ik ook 2x dgs tonic om goed te reinigen. Ook doe ik ongeveer 2/3 per week een gezichtsscrub, maar het mag allemaal niet baten helaas. En een tip om makkelijker overal op te kunnen reageren. Hou wordpad of word er naast. Typ daar je reacties en kopieer en plak deze vervolgens. zo kun je van tabbladen switchen en hoef je niet elke keer terug te kijken of alles te onthouden snappie?? Minime81: Jaloers?? Jij zit al lekker te genieten van je kleine wondertje. Daar zitten velen van hier al naar uit te kijken. En waarom vind je maart de perfecte periode. Ben benieuwd!!! Kernesia: wat maakt het verlof in maart zo perfect?? ben gewoon benieuwd hoor. Magdalena6: ow meid, kon ik je maar troosten. Ik voelde me toen ook zo leeg dus kan het me helemaal voorstellen. Ik wens je nogmaals onwijs veel sterkte en het zal nog even de tijd nodig hebben dit te verwerken. Dit was bij mij wel het geval. Je hart luchten doet goed. Dikke knuffel.
Dames, Ik ben zo opgeblazen. bah, kan mijn buik niet inhouden. Vooral na het avondeten. pffff. Ben ook 2 kilootjes aangekomen na een weekje vakantie vorige week. :x Voel me nu al dikker hahaha. maar ja de kilootjes er af werken lijkt me niet echt slim. Mbt moeders voor moeders. Ik woon ik een appartementencomplex en ik zie het al helemaal voor me om die flessen voor de hoofdingang te zetten waar iedereen doorheen loopt. Niet echt prettig vind ik. Maar je kunt de flessen ook afleveren ergens heb ik gelezen op de site. Maar hebben jullie enig idee waar dat dan moet zijn. Want kan de afleverpunten nergens vinden. Ik wil dolgraag anderen hiermee helpen. Kleine moeite maar o zo belangrijk bij stellen waar het niet zo makkelijk bij lukt. Mbt sporten. Ik voetbal. Ik train de komende tijd nog wel mee, maar als de wedstrijden begin zeg ik ajuu paraplu. Dat vind ik te riskant. Op dat moment ga ik ook niet meer trainen. Wil dan nog wel gaan lopen ofzo. Maar moet er niet aan denken om een bal in mijn buik te krijgen.
@troela: begin april bevallen betekent niet hoog zwanger in de hitte lopen, maar wel mooi weer hebben om lekker met de kleine buiten te wandelen. Ik denk dat de informatrice je wel kan vertellen waar het dichtstbijzijnde inleverpunt is.
Daar heb je gelijk in. Zo had ik er nog niet over nagedacht. Ja ik zal wel eens bellen naar moeders voor moeders. Wil toch wel graag helpen.
@danielle: hihi ja grappige wezens worden wij vrouwen als we zwanger zijn emoties springen alle kanten op! @troela: welkom bij de club het is ook niet grappig, maar als ik daar ook nog om moet gaan huilen dan loop ik de hele dag te janken ik hoop dat het bezoek aan de schoonheidsspecialiste helpt! Ik ben vorig jaar voor meerdere behandelingen bij een schoonheidsspecialiste geweest. zij werkt met Hannah producten. Moest thuis ook 2/3 keer per week met producten aan de slag. Binnen no time was het nog erger dan voorheen, met als resultaat dat ik op onze trouwdag een hoofd vol rode plekken had. Was voor die tijd ook nog naar een dermatoloog geweest, kreeg ik antibiotica en smeerseltjes. Maar ook dat mocht niet baten. Ik had gehoopt dat het wel minder zou worden toen ik stopte met de nuvaring. en het werd ook wel iets milder, maarja.. zwanger worden maakt het weer 100 x zo erg. Hoop niet dat ik je nu de moed ontneem om lekker aan je gezicht te laten frutselen?! Gewoon doen hoor Is sowieso lekker! Goed idee trouwens van dat kladblokje.. Ga ik doen!! Bedankt voor de tip! Ik vind maart - juli ook een hele mooie periode voor verlof, lekker met het begin van het mooie weer enzo!!! heb er nu al zin in! nog maar 8 maanden wachten
Hoi magdalena, heel veel sterkte... ik maak op het moment hetzelfde mee. Ik was ongeveer 5 weken zwanger en maandag begon het met licht bruin verlies en dinsdag bloedde ik rood bloed en ook best veel. Ook vandaag hevig gebloed, ook stolsels zitten ertussen. Gisteren bij de dokter geweest en die gaf al aan dat het bijna helemaal zeker een miskraam was en dat ik volgende week donderdag opnieuw moest langs komen. Maar ik heb vandaag voor de zekerheid de verloskundige gebeld en ik mag morgen even langs komen. Zei vertelde me dat het misschien een innestelingsbloeding geweest kon zijn maar dit was maar een klein kansje. Natuurlijk hoop ik dat het dit is !!! Morgen moet ik de gehele situatiue uitleggen aan de verloskundige en volgende week waarschijnlijk weer terug komen want dan zou de kleine 6 weken zijn en krijg ik een echo denk ik? ik weet het allemaal niet meer zo goed want er komt zoveel op je af dat ik de helft vergeet :x. ik leef erg met je mee want ik voel we ook zo klote en ik mis de kleine terwijl het nog echt een klein prulleke was.... Sterkte
Ja daar sta ik stiekem van te kijken hoeveel het idd misgaat. Nu je flink actief op deze site lees je het zooooo veel. daar had ik eerder nog niet bij stilgestaan. Chanelle: veel sterkte morgen. Laat je ons even iets weten? knuf
@ magdalena, meis wat verschrikkelijk. heel veel sterkte in deze k*t tijd. We denken aan je en we zijn er voor je. Dat geld ook voor jou Chanelle. Heel veel succes morgen en hopelijk kom je met goed nieuws... @all: ben kapot moe zeg pfffff......... zo eff douchen en dan mijn bed in. heb slechte nachten de laatste week. slecht in slaap komen, veel wakker, pijn in mijn hele lijf en 's morgens vroeg klaar wakker..... hopelijk vannacht wel een goede nacht. Dames tot morgen allemaal en slaap lekker alvast. xxx
Ladies, wil jullie niet teveel hoop geven... Maar ik heb met 12 weken een mega bloeding gehad waarbij echt waar mijn hele bed onder het bloed zat, ik naar de wc rende en mijn broertje erachteraan kwam (die hoorde me roepen) en toen bijna flauwviel toen hij zag wat voor vieze prop ik afveegde... VK gebeld die zei (door de telefoon) dat ik een MK had, maar de dag erna stond termijnecho gepland.. toch gewoon heen gegaan ennnnn KERNGEZOND JONGETJE NU VAN BIJNA 5 JAAR... Ik hoop zo voor jullie dat het bij jullie ook zoiets is...
@ magdalena: Heel veel sterkte ..wat is dat verschrikkelijk!!Ook voor Chanelle: veel sterkte morgen!!!! @ Huidproblemen: Ongelofelijk..Ben terug in mijn pubertijd..(helaas wel mét rimpels hahaha) Heb ook heel veel moeite mn buik in te houden,veel kramp ook... normaal heb ik een kleine maat en nu gaat het in strakke kleding wel opvallen. Ben ook pas gestopt met roken, als iemand iets opvalt geef ik dat als reden..(heb gelukkig veel tuniekjes)