Ben nu even met de uitzet bezig vandaag mijn 3e onderwerp hier Bij ons vorige kindje in de winter was het echt noodzakelijk vaker een babymutsje op te doen. Nu heb ik me wat af geergerd.:x De een te groot, de ander te strak, te stug, te hoog met een hoop lucht bovenin, een dikke naad erin of de pasvorm leek meer op een keppeltje dan een echt mustje en viel gewoon steeds af. Misschien had mijn zoon een moeilijk hoofd ofzo Ik heb best veel merken geprobeerd maar echte goede nog niet gevonden. Wie heeft de gouden tip voor de volgende???
Whahaha ik heb nog geen praktijkervaring maar verbaas me nu ook al hoe enorm verschillend de mutsjes zijn qua model en maat! Ben ook erg benieuwd welke haar straks gaan passen. Succes met de ultieme muts zoeken
Ik vond ei van de h&m altijd fijn. Daar zat een touwtje aan die je onder het kinnetje vast kon maken. Deze mutsjes bleven echt goed op hun plek.
Ja, wel irri soms ja. Omdat het aan het hoofdje zit, wat draait, gaat het mutsje verschuiven. Enige oplossing is met een touwtje. Maar dat vind ik niets. Zo'n knoop onder dat kinnetje. Dus hier zullen het gewoon weer de mutsjes blijven die Simon ook op had. Van de prenatal, zeeman... verder geen idee waar ik die dingen vandaan had! In ieder geval leken de meest simpele het beste te blijven zitten.
Is niet erg Bij de kraamzorgbabyuitzet stond maar 1. Maar is het een herfst/winterkindje zou ik er toch zeker 3 aanschaffen.
Hema, prenatal, simply coulors... paste hier prima! Ze heeft ze buiten veel op gehad de eerste 5-6 weken!
Mijn zoontje had voor buiten de mutsjes van Lilly & Billy op. Deze zat perfect en leek ook zo schattig. Ik had er trouwens 2 van Lilly & billy en dit was voor ons genoeg. Billy & Lilly: Accessoires, Babymutsje, Babymutsje Stripe navy-white Ze zijn te koop in div. kleuren en maten.
bij H%M hebben ze heele lieve iniminimutjes die mee rekken , dacht eerst dat t voor prematuurtjeswas maar volgens iemanddie er werkt blijven die wel goed zitten . Ik heb inmiddels 15mutsjes hihi passen bij n hoop outfits
herst/winterkindje wil niet zeggen dat ze mutsje nodig hebben hoor daniel heeft maar 2dagen mutsje opgehad (in het ziekenhuis) daarna bleef hij zelf lekker warm dus ik heb zelf geen mutsjes gekocht nu. Mocht het nodig blijken zijn er zo een paar gehaald
Hier ook mutsenergernis gehad , uiteindelijk vond ik die ziekenhuis mutsjes (roze/blauw gestreept) het beste blijven zitten. En onze baby had ze hard nodig...
daar had ik 1mutsje voor, maar veel vaker gewoon de capuchon gebruikt, vond ik veel fijner en was voldoende hier.
Ik begreep van vriendinnen dat hema,zeeman en mexx goed zit bij de kleintjes.. Ik heb er nu 5, verwacht kindje in december en heb 2 mutjes die overal bij kunnen en de andere 3 zijn voor bij 1 of 2 pakjes. hema doet dat leuk,die kun je binnenstebuiten draaien en dan passen ze bij een ander pakje, idem met de slofjes! Ik vind het voor buiten echt nodig in december en het staat zoooo lief!!
Ik had wel een paar mutsjes, maar Jason droeg ze nooit, ondanks dat het een erg sneeuwachtige periode was (december!!) De enige mutsjes die hier goed zaten waren van Feetje!