De enige bijwerking die ik van deze pillen heb is dat ik af en toe niet al te fris uit mijn mond ruik . ik gebruik ze nu zo'n 4 maand en mijn cyclus is redelijk stabiel.
Vandaag ongesteld geworden. Geen ei gehad denk ik, temp was niet hoger geworden deze maand, dus ik stop met de etos pillen. Komende maand probeer ik dus mn ei te spotten om na de eisprong de etospillen te nemen. Wie weet..
@ Pip1986: Echt rot zeg dat je geen eisprong hebt gehad. Ik hoop dat je je eisprong snel gaat spotten. Sterkte!
Lieve Dames, Ik zit nu 2 dagen voor mijn NOD en heb 4 dagen voor mijn NOD 2 positieve zwangerschapstesten gehad. Gister (3 dagen voor NOD) ook 2 verschillende testen gedaan en weer beide positief. Begin juli ben ik dus begonnen met de Etos 'zwanger worden' pillen en het is wel gelijk in ronde 1 raak. Nu maar hopen dat alles goed mag blijven gaan en dat ie blijft plakken. Hoop het zo.
@ Roozjuh: Bedankt!! Ik ben nu wel gelijk gestopt met de etos pillen en slik nu andere. Maar ik heb nu dus wel een positieve ervaring over deze pillen. Het hoeft natuurlijk niet door de pillen te komen, maar het is wel in 1x raak.
Als je een onregelmatige cyclus hebt, kan monnikspeper helpen die weer regelmatig te krijgen. Als je eenmaal zwanger bent, mag je het niet meer slikken, aangezien het de melkproductie versneld op gang kan brengen. Ik heb het zelf 1 maand geslikt, en mijn eisprong kwam gelijk 4 dagen later dan normaal. Ik ben die maand ook zwanger geraakt, maar het bleek een bbz... Ben maar gestopt met die pillen, want mijn cyclus is heel erg regelmatig. Overigens kwam ik net voorbij een artikel waarin stond dat je het maar beter niet aan je vent kan geven, het werkt libido-verlagend (vandaar de naam haha, andere naam is ook wel kuisboom)
Ok bij mij heeft het mijn cyclus 3 dagen vervroegd en slik het nu al 2 maanden. Maar heb niet zo'n onregelmatige cycylus alleen een beetje lang. Ik dacht ik probeer het 3 maanden en daarna ga ik over op gewoon foliumzuur..Maar ben er nog niet over uit. Zo ook met tarwekiemolie en teunisbloemolie die neem ik nu ook al 1 maand
@ Mickey18 en Jazz: Nu ik weet dat ik zwanger ben, ben ik gelijk gestopt met de etos 'zwanger worden' pillen. Nu slik ik Davitamon compleet mama plus visolie. Vandaag mee begonnen. Ik was begin juli begonnen met de etos 'zwanger worden' pillen.
Ik slik VSM en het heeft mijn cyclus wel degelijk aangepast. Heb veel langere LF (die nog al aan de korte kant was 8-9 dagen.) @Essie: Van harte gefeliciteerd!