september mama's 2010 deel 4 !!!!!

Discussion in 'De mama's' started by Popkoorn, May 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Anne ah meid...... wat stond er op het briefje...

    @Blinky aaaahh jou vergeten sorry! Doe maar rustig aan met je pijn dan!

    Hier is de oudste goed ziek nu....ze ligt in bed, slapen is dan het beste he...
     
  2. fafje

    fafje Niet meer actief

    cindy, beterschap zo zielig!!! ja slapen en goed uitzweten!
     
  3. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    Sep 7, 2006
    4,277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    dat hij écht wel heel erg van mij houd...
     
  4. Alita

    Alita Niet meer actief

    dank je fafje....ja is idd het beste en ze heeft krrts dus gelukkig foet het lichaam nu iets he...ze moet het gewoon uitzieken nu..


    @Anne moeilijk he dan weer zo`n briefje krijgen....het enige wat je nu kunt doen is luisteren naar je hart.... die vertelt je wat je echt wilt en volg je hart gewoon meid wat de keuze ook is!
     
  5. fafje

    fafje Niet meer actief

    cindy, kan je zo machteloos voelen...omdat het er gewoon uit moet..en je er wiengi tegen kan doen!
     
  6. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja precie het is gewoon niet leuk om je kindje zo te zien...maar hoort erbij he
     
  7. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    @cindy, heb hier vandaag ook eens wat melk geprobeerd aangelengd met water, en .... heerlijk dat ze het vond hahahah.
    @michelle, ow lekker maar 2 uurtjes is eerst wel effe zat toch!
    @blinky, ik was niet vergeten dat jij hier nog wel was hoor. had ook niet anders verwacht. jij kletste ook altijd volop mee. hahahha maar alles goed. was het leuk op de rommelmarkt?
    @anne, tjee wat moeilijk zeg. sterkte
     
  8. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    @michelle, ow ben benieuwd hoe luka het vond. lief dat hij er zelf om vroeg.
    @blinky he bah meid. hopelijk kan de dokter wat voor je betekenen.
    @Fafje, gefeliciteerd met mirza zijn 11 maandjes.
     
  9. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    @Cindy, beterschap met de oudste. hopelijk knapt ze snel op.

    @all, lekker dagje gehad. vandaag even bij me oma geweest. ze is alleen, me tante woont daar ook in huis (van 1 huis, 2 huisjes gemaakt) maar met me tante gaat het niet echt goed. heeft ook in inrichting gezeten. maar nu thuis maar gaat niet echt goed. helaas!
    lizzie heeft weer een avond dat ze niet wil slapen. vrijdagavond ook al. ze is zo moe, maar kan der slaap niet vatten en alleen maar veel huilen. vrijdag eindelijk tegen 23u ging ze slapen op de bank op ons kussen. net was ze tegen 18.30 in der oogjes aan wrijven en dus even snel ons eten op gegeten en lizzie lag om 19u in bed. Nou alleen maar huilen en papa en mama roepen.
    we hebben haar net er maar uit gehaald. nu zit ze in de box. met speen in der mond en maar kreunen. ze is wel moe.... maar toegeven.... ho maar.
    ik heb vannacht heerlijk geslapen weer in een gewoon bed.
    hahaha
     
  10. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    kleine meid wil nog niet slapen. veel huilen. heb bv geprobeerd....wil ze niet. avondpapje.... 3 hapjes en klaar, roorvicee..... paar slokken en klaar, ze wil niets. hoop dat ze zo toch een keer wil gaan slapen. mama word ook moe!
     
  11. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    @anne,beetje vluchtig alles door gelezen.pffff wat lastig allemaal. vele zeggen ik had hem gelijk gedumpt etc.... allemaal makkelijk zeggen. maar als het de liefde van je leven is..... dan wil je hem toch een kans geven. keus was denk ik anders geweest als je geen kindje had destijds. maar toch blijft het moeilijk. nu heb je 2 mooie kids...... je heb al zoveel tegenslagen gehad de laatste paar maanden. nu moet je eens voor jezelf kiezen. de kindjes komen toch wel goed terrecht. of het nu wel of niet met papa is. Want hoeveel is papa er nu voor ze!!!!! uit je verhaal te lezen heel weinig. Dus het is nu even cru zeggen..... je hoeft nu even geen rekening te houden met de kindjes in deze keuze. de kindjes zijn nog jong. En jij zal er toch wel voor ze zijn. Maar denk nu aan jezelf meid!!! ik twijfel of hij nog kan veranderen. je heb hem nu 2 kansen gegeven..... maar niet veel resultaat. maar goed wij kunnen zeggen wat je moet doen..... maar voor ons allen is het makkelijker gezegd dan gedaan.
    ik kan je alleen maar heel veel sterkte wensen in deze keuze wat die ook mogen zijn. ik (en ik denk de andere dames van hier ook wel) zullen toch achter je blijven staan, ondanks de keuze die je zal maken. En je mag altijd je verhaal hier kwijt. De dingen in het leven zijn niet alleen maar positief! helaas ook negatief! maar ook die mogen hier verteld worden. (vind ik hahaha)We hebben al bijna 9mnd zwangerschap en dan de maanden erna al lief en leed met elkaar gedeeld.... dus nu zullen we er ook voor jou zijn.

    @all, ga nu afsluiten. begint te flitsen (onweer) hier. brrr vind ik nix. en ga kijken of die kleine meid een keer wil slapen. dan gaat ze maar even tussen papa en mama in liggen.

    truste.
    xxx
     
  12. fafje

    fafje Niet meer actief

    slaap lekker!
     
  13. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    gefeliciteerd:D
     
  14. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    hihi nee hoor hij was gewoon thuis deze keer;). deze week maar eens een afspraak maken bij de ha. morgen is het al 3 maanden geleden dat ik voor het eerst last kreeg van mijn heup en het komt elke week wel een keer terug. het is zoooo pijnlijk. even kijken of het echt een ischias is en geen hernia oid. als ik fysio krijg wil ik wel het juiste behandeld hebben natuurlijk
     
  15. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    och jee toch nog ziek. beterschap voor je meisje
     
  16. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    nee haha die rommelmarkt stelde echt niks voor, maar ach we zijn er weer eens uit geweest:D
     
  17. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    zielig is dat he als ze niet in slaap kunnen komen en ze toch zo moe zijn. Denny heeft dat best vaak. dan is hij zo tegen de slaap aan het vechten.
     
  18. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    goede morgen meiden :D:D:D


    onze kleine meid is vandaag 1 jaar :D:D:D:D

    onze vent is vandaag alweer 2,5 !! tijd vliegt hoor,

    het plassen gaat goed, hier en daar af en toe een ongelukje maar dat komt meestal omdat hij moet poepen, dan poept hij in de broek en moet hij automatische ook plassen.

    ik lees morgen van iedereen even bij :D
     
  19. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    oja, en sinds zaterdag komt onze kleine meid goed vooruit !!! echt snel,


    ze is letterlijk een huppelkutje hahaha :p nee sorry, billenschuiver :p:p:p


    mevrouw dacht laat ik nog maar gauw wat doen voor mijn eerste verjaardag ;)
     
  20. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    goeiemorgen
     

Share This Page