Meiden die in oktober 2009 gestopt zijn met de pil deel 6

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Chivay, 11 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wen&r:
    fijn dat je je werk als afleiding hebt. Heb je het naar je zin daar?
    Ik weet zeker dat jij op een dag ook moeder wordt. Misschien op een andere manier dan gebruikelijk maar zeker niet minder bijzonder. Heb je je al ingeschreven bij een adoptiebureau? Dat was je van plan toch?

    Pluisje:
    haha, de nachten....bij ons ging alles op de automatische piloot. Mijn man maakte het flesje, ik de luier en om beurten gaven we hem de fles. Ik moet zeggen dat ik blij was dat roan een nacht door ging. Het heeft bij ons ruim 8 wkn geduurd!
     
  2. pluisje1985

    pluisje1985 Bekend lid

    26 sep 2009
    610
    0
    0
    sammie@ ik hoef echt niet te verwachten dat me vriend er elke nacht uit gaat. Hij moet straks weer werken, en ik zit thuis. Dus ja het komt toch allemaal wel een beetje op moeders neer haha. En ja met de fles is het toch anders dan de borstvoeding.

    Ik weet het niet hoor meiden, maar ben vandaag een beetje in me zelf gekeerd, ook wel een beetje verdrietig. En waarom weet ik eigenlijk niet, hoort dat erbij?!

    liefs van pluisje
     
  3. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    3.410
    0
    0
    Nijmegen
    Jeanetjuh het merk is little tikes :)

    Verder was het erg leuk de verjaardag maar ook erg vermoeiend, ben nu nog aan het bijkomen. De meiden hebben ook goed geslapen tot ruim 08.00 uur en Elize hebben we maar wakker gemaakt om 08.30 uur.

    Volgende week hebben we een mystery center parcs geboekt....we wilden eerst naar Mallorca maar kon geen leuke aanbiedingen vinden of allemaal heel prijzig. We hebben besloten om nu maar een midweekje Center Parcs te doen en wat dagjes uit en volgend jaar in juni te gaan vliegen. Dan hoop ik dat de meiden inmiddels wel lopen en het voor ons ook wat makkelijker is om op vakantie te gaan.
     
  4. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Pluisje, die nachten zijn enorm zwaar ook wij wisselde het af ook al werkte mijn man weer want anders was ik ook echt overdag niks waard. Gaat de borstvoeding goed? Zo dat je dat al ziet zitten om zonder Noa weg te gaan haha wij hebben dat afgelopen zondag pas voor het eerst gedaan hou er zelf niet zo van.

    @ Jane, oke vind ze echt heel gaaf ga eens kijken naar de jongens fiets:) een midweekje centreparcs is ook heerlijk en idd volgend jaar juni is met jullie meiden waarschijnlijk ook makkelijker kunnen ze lekker rond lopen.

    Welk merk fietszitje hebben jullie? Wil er 1 voor mijn verjaardag dus ben aan het rond kijken.

    Wij zijn weer terug van een heerlijk weekje vakantie maar het is ook weer lekker om thuis te zijn:) nu nog een lekker weekje vrij.

    Liefs
     
  5. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    1.062
    0
    0
    Pluisje ik ken dat gevoel wel. Dat had ik ook. Bij mij kwam het vooral omdat ik ontzettend moest wennen aan de nieuwe situatie. Dat heb ik altijd met nieuwe dingen. Wel zwaar dat jij er iedere nacht uitgaat. Mijn man moest er iedere morgen om 5:15 uit maar hij deed dan of de fles of pamper. Ik zou het ook aan je man vragen of hij je wil helpen, want op een gegeven moment breekt het je wel op.

    Jeanetjuh ik heb het zitje van bopita. Erg leuk en je kunt de zitjes ook nog wisselen qua motief.
     
  6. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    @Nbroen, hoe is het met Meila en met jullie?
    Ik moet steeds aan jullie denken, vind het zo erg...

    @Jeanetjeh, zo Luuk is er ook vroeg bij met tandjes! Heeft hij er veel last van?
    Wat zielig dat hij zo'n last heeft van buikkrampen en spugen! Ik hoop voor jullie dat het toch geen kma is! Of in ieder geval dat hij er snel overheen groeit..

    @Jane, gave fietsjes zeg! Ik zie de dames al helemaal zitten! Haha
    Wat leuk een mystery Center Parcs, ben benieuwd waar jullie naartoe gaan..

    @Babykwes, wat goed dat Julian in z'n eigen bed heeft geslapen, hij kan het inderdaad wel! Haha
    Staat zijn bed nog wel op jullie kamer of in zijn eigen kamer?

    @Alicia, Wat zwak inderdaad at je schoonzus nu ook helemaal niet meer op de zaak komt! Het zou voor alle partijen goed zijn als zij ermee zou stoppen. Hopelijk komen jouw vriend en zij er makkelijk uit. Maar als ik zo lees hoe zij is dan zal dat ook nog wel eens moeilijk kunnen worden.
    Inderdaad wat je zegt het is hun keus geweest! Wel zielig voor het kind inderdaad, die kan er niks aan doen en wie weet hoe ze is als de kleine geboren is. Of ze dat allemaal wel trekt! Gelukkig duurt dat nog wel even en krijgen ze hun leven weer op de rit.

    Ja, de voorkeurshouding had ik inderdaad al aangegeven en dan krijg je wel tips, zoals op de andere arm voeden. Maar dat vind ik echt niet prettig op de een of andere manier. Ik heb toen ook wel geprobeerd er meer op te letten maar niet voldoende denk ik. Nu met de fysio krijg ik wat gerichtere tips en dat is wel heel prettig. Ik doe al wat oefeningen met haar en let heel erg op dat ze niet teveel naar rechts draait.

    @Wenenr, heel begrijpelijk dat je het nog moeilijk hebt met de pauze! Is ook niet niks als je zo'n lange tijd zo intensief ermee bezig bent geweest..
    Werk je fulltime?

    @Pluisje, zo al weg zonder Noa. Ik sluit me aan bij Jeanetjeh, ik zou dat nog echt niet kunnen... haha
    's nachts is inderdaad zwaar. Ik doe/deed de nachten ook alleen. Ik had ook heel veel moeite met opstaan, moest mezelf echt uit bed slepen! Haha
    Mijn man werkt en ik ben thuis is ook mijn idee. Ik kan 's middags zo even gaan liggen als ik wil, hij niet. Zodra ik ook weer ga werken wordt het uiteraard wel anders!!;)
    Krijg je haar weer een beetje makkelijk in slaap nu of ben je nog steeds zo lang bezig?
    Ik had volgens mij ook wel eens van die dagen dat ik minder lekker in mijn vel zat hoor. Maar het was nooit op Emily gericht! Als zij me dan aankeek met die mooie kleine oogjes was het ook meteen weer goed.

    @All, mijn man en ik zijn eruit gelukkig! De keuze is gemaakt.. We gaan voor onze relatie en ons gezin! Ik ben erg blij dat het besluit genomen is en we nu weer vooruit kunnen kijken. Al zal het wel moeilijk zijn en tijd kosten om het hele gebeuren achter ons te laten. Maar goed, dat is iets waar we samen uit zullen moeten komen. Als dat uiteindelijk toch niet mocht lukken hebben we er allebei in ieder geval alles aan gedaan!

    Emily was vanmiddag erg onrustig wilde niet goed slapen. Heb haar een beetje thee gegeven. En toen begon ze te persen... Ze had gewoon een harde "keutel" en daarna kwam de "mosterd" zeg maar!:$ Ik wist niet wat ik zag... Het was al wel wat steviger de afgelopen dagen maar zo erg had ik het nog niet gezien. Vond het zo zielig, ze moest echt veel moeite doen! Ik dacht eigenlijk dat baby's altijd dunnere poep hadden.
    Hebben meer kindjes dit gehad? En wat deed je ertegen?
     
  7. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    Emily in de draagzak! Ze vond het wel fijn om zo rond te kijken!
     
  8. missyf

    missyf Bekend lid

    14 nov 2009
    646
    0
    16
    @ wenenrich heb veel respect voor je.

    @ pluis ik voelde me ook verdrietig zijn de kraamtranen.

    @ jane fijn dat de meiden een leuke dag hebben gehad.
    leuk mystery center parcs.

    @ alicia jovi is echt een bij de handje wel leuk maar het is ook wel vermoeiend.
    nina is er erg vroeg bij met lopen.

    @ carpe en en en en???

    @ banne mooie meid hebben jullie en fijn dat de keuze is gemaakt!

    @ nbroen hoe is het met meila??

    @ wen hoe gaat het?
     
  9. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    HORMONEN!!!!
    Daar blijf je nog wel een poosje last van houden;)
     
  10. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jane,
    Wat een leuk idee!!! Ik ga ook eens kijken voor zo'n fietsje voor Roan. Volgends mij gaat hij het helemaal geweldig vinden.
    Het is toch een hele gebeurtenis hé? Als die kleintjes 1 jaar worden.
     
  11. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn dat jullie er allebei weer helemaal voor gaan. Een goed gevoel lijkt me.

    Roan kreeg eigenlijk pas dikke ontlasting toen hij vast voedsel kreeg. Ook een harde keutel vooraan en daarna een stroom van een wat dunnere substantie!! Maar Emily krijgt nog geen vaste voeding lijkt me....ik zou het even in de gaten houden.
     
  12. Babykwes

    Babykwes Bekend lid

    17 nov 2009
    672
    0
    0
    Hey meiden

    Even snel vanaf m'n telefoon manlief heeft de laptop in beslag genomen haha

    @nbroen
    Hebben jullie al nieuws?? Hoop zo dat de artsen het mis hebben!

    @Jane
    Super gave fietsjes Julian heeft er ook 1 ze zijn echt leuk!!

    @banne
    Wat super van jullie voor jullie relatie gaan zal vast moeilijk zijn soms maar neem de tijd en blijf praten!!
    Agg arme Emily dat is zo zielig voor zon kleintje Julian heeft er ook heel veel last van gehad hij kreeg eerst n druppel zonnebloem olie in z'n fles af en toe maar das ook niet al te best geloof ik (werkt wel!) daarna lactulose elke ochtend
    Wat bij Julian t beste heeft geholpen is probiotica


    Zo meer kon ik ff niet onthouden sorry
    Hier alles goed meneer weer de hele nacht in z'n eigen bed weet niet wat
    Ik meemaak haha vraag me af wanneer het weer fout gaat

    Fijne avond nog meiden
    Liefs
     
  13. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ Banne, ow wat fijn voor jullie hopelijk komt het weer helemaal goed:) en kunnen jullie samen gaan genieten van jullie mooie meisje. Luuk had dit ook en kreeg toen lactulose dat hielp super goed.
    Wat is Emily toch een mooi meisje.
    Ja Luuk is er vroeg bij hij heeft er best veel last van gehad maar nu is het een stuk minder nog wel vieze stink luiers haha. Met zijn buikje gaat het nu ook weer beter dus vrees echt dat hij kma heeft.

    @ Jane, ik heb ze gevonden:) alleen vind ik het jongens fietsje niet echt leuk blauw geel rood niet echt mijn kleuren haha weet jij of er nog meer kleuren zijn?
     
  14. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    1.062
    0
    0
    Banne wat een goed nieuws! Het begin is er weer:D

    Jane super leuke fietsjes! Ik heb ook al gekeken en ben van plan hem ook te gaan kopen voor Liz haar verjaardag. Leuke foto's ook op hyves!

    Jeanetjuh fijn dat het weer wat beter gaat met Luuk. Wel balen dat het waarschijnlijk koemelkallergie is:(

    Verder wist ik het niet meer.....
     
  15. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nbroen:
    hoe gaat het bij jullie? Heb je al nieuws? Moet vaak aan je denken....

    Babykwes:
    wat goed, Julian in zijn eigen bed!!! Van genieten zolang het duurt en misschien was hij er wel helemaal aan toe, een eigen plek om te slapen. Hopelijk blijft dat zo!

    Carpe:
    en???? Al een testje gedaan?

    Ik heb me toch een ontdekking gedaaan.
    Ik was van de week bij een vriendin die vertelde een fabeltje dat als de kruin op je hoofd rechtsom gaat je rechtshandig bent en wanneer de kruin linksom gaat je linkshandig bent. Het grappige is dat bij iedereen die ik heb gecheckt het klopt. Zou betekenen dat roan linkshandig wordt. Ik moet zeggen dat hij wel veel dingen met links aanpakt, al is het nog wat te vroeg om dat te kunnen bepalen. Volgens mij ook niet te stimuleren dat hij meer met rechts gaat pakken.... Ach wordt ie toch gewoon linkshandig.... Het is dan eenmaal zo!
     
  16. sammie81

    sammie81 Bekend lid

    8 nov 2009
    909
    0
    0
    NULL
    NULL
    O jee, jeanetjuh... Was bijna vergeten op jou te reageren...!
    Balen dat luuk (waarschijnlijk) KMA heeft. Ach, je weet dan wel waar je op moet letten. Fijn dat het wat beter met hem gaat! En al tanden...zo, roan heeft in juli net z'n eerste gekregen!
     
  17. pluisje1985

    pluisje1985 Bekend lid

    26 sep 2009
    610
    0
    0
    hey meiden,

    Vandaag me eerste dag alleen thuis met noa. Vanochtend sliep noa nog wel iets, maar vanmiddag wou het niet. Heb van alles geprobeerd, gewandeld, een speentje, weer een schone luier, in het wiegje dan weer in het ledikantje. Nu legt ze dan eindelijk te slapen in de wipstoel op tril stand.
    Ik dacht ga even vanmiddag lekker op bed, maar noa dacht er anders over. Vind het wel erg wennen zo samen met noa alleen thuis zijn.
    Ik kijk er toch ook wel weer naar uit hoor vrijdag even de kermis over. En misschien valt het ook wel zwaar en ga ik noa missen, maar dat zie ik van zelf wel. Ik weet dat ze in goede handen is en gewoon lekker thuis.
    En ja de nachten zijn gewoon voor mijn, me vriend kan heel slecht tegen slaapgebrek. En ja zn vriend alles jullie allemaal heb ik niet haha!

    nbroen@ we hebben al lang niks meer van jullie gehoord, hopelijk betekend het niet op slecht nieuws. knuf!!

    banne@ meid ik hoop dat jullie eruit komen dan samen, vooral belangerijk blijven praten samen!

    missf@ kraamtranen ja, vind het soms wel moeilijk. Kan er slecht over praten met me vriend, maar voel me van binnen dan echt rot. Gelukkig maakt kleine noa een hoop goed!

    sammie@ wat een grappig fabeltje! Ik zal er eens opletten, want me moeder is links, eens kijken naar haar kruintje! En dan die van noa opzoeken haha.

    jane@ leuke fietsjes hoor voor de meiden!

    liefs van pluisje
     
  18. Babykwes

    Babykwes Bekend lid

    17 nov 2009
    672
    0
    0
    hey meiden

    @sammie
    haha wat een grappig fabeltje ga straks ook meteen julian even checken;)
    ik denk zelf ook dat hij links wordt hij pakt heel veel met links aan maar ach als dat het ergste is zolang hij maar goed blijft slapen vind ik t wel best:D

    @carpe
    al nieuws:D

    @pluisje
    ahh arme noa en arme jij dat valt wel ff tegen ja
    soms weet je het toch niet waarom ze niet willen slapen misschien voelde ze jou een beetje aan was je miss een beetje gestresd?
    proberen rustig te blijven is makkelijker gezegd als gedaan morgen gewoon weer opnieuw proberen en vanavond vroeg naar bed;)
    enne de kraamtranen lekker laten lopen!!!!

    @banne
    julian slaapt nog steeds bij ons op de kamer en ik moet zeggen vind het heerlijk zo dicht bij me:D

    @jeanetjuh
    ahh toch kma zeker balen zeg
    hoe gaat het met luuk vandaag??

    @chivay
    tijdje al niet gezien volgens mij? gaat alles goed??

    @nbroen
    denken nog steeds aan jullie hopelijk gaat het al wat beter met meila

    vanmiddag bij het cb geweest en julian was goed gegroeid alleen zn gewicht maakte een licht dipje
    hij weegt nu 9478 en is 74cm
    waarschijnlijk omdat hij zo ongeloofelijk actief is dat dipje maar ik hoor hem niet klagen t zal wel goed zijn denk ik dan
    kon wel stoppen met de flessen zei ze want anders heeft hij geen plek meer voor zn 3 hoofdmaaltijden ppff nog niks van gemerkt
    krijgen jullie kleintjes nog flessen???

    het is bij ons deze week feestweek gezellig vanavond viswedstrijd (wij wonen aan dat water) dus zal wel weer drukke boel hier zijn leuk

    fijne avond meiden
    liefs
     
  19. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    30 okt 2009
    2.149
    0
    36
    Zeeland
    @ babykwes, het is nog niet vastgesteld maar vermoed van wel donderdag nog een test dus we zullen het zien. Mooi dat Julian het zo goed doet. Hier is Luuk ook aan de lichte kant voor zijn lengte nu maar komt vast wel weer goed.

    @ Chantal, ja ik denk ook aan een bobita, maar dacht misschien hebben jullie hier nog andere tips.

    @ Carpe, en en en?

    @ Sammie, Ja dan kunnen we terecht bij een dietist en dan zullen we wel horen hoe en wat vaak groeien ze er overheen. Ja hij is er snel bij 1 voel je al echt en de ander zie ik door het tandvlees heen.

    Wel fruit geven jullie je kindjes? En maken jullie het allemaal zelf ik heb nu elke keer nog een potje gegeven omdat dit makkelijker was op de camping Luuk vind mango het lekkerst kan ik dit ook gewoon zelf klaarmaken?
     
  20. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    hee meiden

    lees morgen even bij. had net een test gedaan, kon me niet inhouden, was negatief.
    ben wel een paar dagen te vroeg.
    Snap er niks van, mijn borsten zijn ook groter en blauwe aders, en nog dat boeren.
    Ga er maar vanuit dat het niks is.
    Lees morgen even bij, alleen maar gewerkt

    xxx
     

Deel Deze Pagina