Wie heeft er (veel) genaaid voor de babyuitzet?

Discussion in 'De babyuitzet' started by Jiska, Dec 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    @Nessie die ziet er leuk uit en wat een goed idee om een tweede te maken voor beneden.
     
  2. naya25

    naya25 Lid

    Nov 24, 2009
    93
    0
    0
    NULL
    Nijkerk
    Nessie erg leuk!
    Heb je er een hoes voor gemaakt ofzit het dekbed aan de stof vast?
     
  3. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    Oct 20, 2010
    1,033
    0
    0
    NULL
    Ik zag dit topic en misschien dat jullie mij kunnen helpen. Ik ben op zoek naar leuke, vrolijke kinderknoopjes. Dat is op zich geen probleem, maar de maat waar ik op zoek naar ben is 11 mm. Ik heb al gezocht op internet maar kan helaas niets vinden in die maat. Ik woon in Rotterdam, dus misschien dat iemand een winkel weet?
     
  4. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    @ Stroopwafel: Weet niet 100% zeker of het zaakje er nog zit, maar vroeger zat er in de Oosterhof (alexandrium) een winkeltje met wol e.d. bij de Konmar.. misschien hebben ze daar zoiets..
     
  5. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    hij is zo goed als af , hijs wel recht hoor maar ligt scheef in de zitting .
    moet nog wel t eindje van de biasband afwerken met iets leuks en dan ben ik tevreden :)
     
  6. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    Wow wat ontzettend gaaf geworden zeg :D
     
  7. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    @Nikkie Hij is echt super mooi geworden. Heb je dit nu met een patroon gedaan of zelf aan de slag gegaan ge gepuzzled?
     
  8. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    nou die hoes heb ik online besteld ;)
    de verkleiner is overgetrokken van n andere en de hoesjes om de gordels en de crotchpad heb ik de stiknaadjes van losgemaakt en overgetrokken :)
    nu de kap nog ...... mja das meer passen en meten heb ik wel n patroon van geleend van n vriendinnetje die moet iets ruimer omdat ze m heeft gemaakt naar een kap van n maxi cosi citi en ik heb n cabrio
     
  9. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    @nikkie oow ik dacht dat je de hoes ook zelf gemaakt had. Maar hij is er niet minder mooi om :)
     
  10. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,156
    8,887
    113
    Zit er niet meer (de Konmar niet en het wolwinkeltje niet ;)), er zit wel nog een naaimachinewinkel die ook wat fournituren verkoopt, maar niet heel veel... Kun je beter naar Schröder in de stad (Coolsingel 79) of anders de winkel van de Stoffenkraam in Capelle (De Wingerd 263), bij die laatste kun je ook via internet bestellen en dan op de markt in Capelle op donderdag (en misschien inmiddels ook wel in de winkel in Capelle) afhalen. Of anders de markt in Rotterdam op dinsdag of eventueel zaterdag (dan staat er geloof ik wel minder qua fournituren). Of anders het Stoffenspektakel, maar dat is niet altijd in de buurt.

    Leuke MC zo! :)
     
  11. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam

    Verder zit er nog een stoffenwinkeltje in Ridderkerk (Drievliet) en in Barendrecht op de Onderlangs, mocht je in Zuid wonen.
     
  12. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    Wat ontzettend knap!!
    Misschien ga ik me er ook aan wagen zo'n verkleinstukje.
    ik heb een roze hoes gekocht gewoon een badstoffen maar nu zit er een groen met rode verkleiner in ;)
    Geen gezicht haha
     
  13. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    het is op zich wel makkelijk hoor :) de verkleiner die je nu hebt neerleggen en overtrekken , heb je gelijk genoeg getekend voor de zoom.
    gordelhoesjes heb ik 2 rondjes getekend van n kommetje en de crotchpad heb ik uit elkaar gehaald :p
    heb er bijna 3 meter aan verspild :p maar dat was mn eigen schuld omdat ik m verkeerd om had gelegd pffffff dus na n hoop gevloek en getier is het gelukt :D

    nu nog de kap :)
     
  14. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    @ Niekekris: Dat de konmar er niet meer zit dat wist ik ;)
    kom er tegenwoordig amper 1x per jaar om een keer te shoppen ofzo en dan kom ik niet in een supermarkt haha
     
  15. nessie79

    nessie79 Lid

    Sep 2, 2007
    97
    0
    0
    Heusden
    Ik heb er een hoes voor gemaakt dekbed zit er los in maar ik zit er nog over te denken om hem bijv. met 4 leuke knopen vast te zetten....

    @ Nikkie je maxicosi is super leuk geworden!
     
  16. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    heb nog n vraagje :)
    hoe groot zouden jullie n dekentje maken voor de maxi cosi mura reiswieg ?
    hij is 80x40cm ff snel opgemeten dus zal wel iets kleiner zijn maar zo ongeveer ik zat te denken aan 50x40? mn meisje wordt in de hefts geboren en haar broers waren van die koukleumen dus maak een lekker warme van n dekbedje dat ik nog heb ;)
     
  17. Esthertie

    Esthertie Niet meer actief

    @Nikkie Ik zou hem wel iets groter maken. Dan kan je de kleine lekker instoppen, als ie te klein is, is ook weer zo sneu.
     
  18. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    ja dat is ook weer waar :) thnx
     
  19. Stroopwafel

    Stroopwafel Fanatiek lid

    Oct 20, 2010
    1,033
    0
    0
    NULL
    Dank je wel, mumtobe eveneens bedankt voor t meedenken
     
  20. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    Ik gebruik gewoon wieglakentjes in de reiswieg van de Quinny..
    Nu heb ik een Phil and Teds uit het jaar nul, daar heb ik nog niks voor bedacht..
    Ga denk ik een cocoon aanschaffen..
     

Share This Page