Hello ladies! Hier alles bijgelezen, maar voor ik kans had te reageren werd mevrouwtje wakker en sindsdien is het alleen maar jengelen en aan mijn been hangen, dus alles wat ik wist ben ik inmiddels vergeten. Sorry! @ Ka, wat fijn dat de metingen nu allemaal een stuk positiever waren! Het kan best zijn dat je in het begin beter kunt kolven en vingervoeden> Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar heb er destijds best veel over gelezen. Misschien moet je eens op de site van borstvoeding.com kijken. Daar staat best veel info op. Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Prematuren - Protocol: borstvoeding en prematuur
smile, mooie tuin(set) gaaf hoor! nonnie, poetse! Ka, wat een goed nieuws fijn dat ze gegroeid is en hoop voor je dat het lukt! tm spannend hoor en werkse! vanavond je meid weer zien Zo koelkast en vriezer is weer van binnen schoon nu de buitenkant (en de rest van de keuken nog doen) moet alleen nog eten,... maar niet zo zin...maar ja heb de hele dag nog niet gegeten...dus zal toch echt moeten...misschien dadelijk tegelijk met gijs.
Justin woog iets meer als alyssa, maar die had ook nog niet genoeg kracht en het aanhappen ging niet goed. Lactatie deskundige stelde toen voor om een tijdje te kolven en daarna weer aan de borst te proberen...als hij meer kracht had.
Ka, wat een goed nieuws!!!!!!! Bv, denk dat het een kwestie van proberen is. Mijn nichtje was 3 kilo en daarbij lukte het aanhappen niet, achternichtje was 2,5 kilo en die lukte het wel. CM, hoe is het met Noa??? Nog verhoging? TM, leuke traktatie!!! Smile, wat een mooie tuin!!! Helemaal mijn ding! Chilleke, koelkast weer gedaan! Mermaid, Julian sliep als baby ook niet tot weinig. Vooral veel hazeslaapjes. Nu nog trouwens als hij 10 minuten slaap heeft gehad kan ie weer uren langer door. Ik ben dan ook nog altijd heel verbaasd dat Milan zo goed en veel slaapt, toen hij echt baby was dacht ik wel eens dat het niet normaal was terwijl het noujuist wel normaal is om veel te slapen als baby zijnde. Meer heb ik niet onthouden. De jongens zijn naar het kdv en ik heb heerlijk uitgeslapen vanochtend. Het word hier ineens donker, lijkt wel avond! Echt vreemd, zo maar eens de lampen aandoen, het rommelt ook dus zal wel een fikse bui worden met onweer erbij.
zo ga ff niet bijlezen, zijn net terug we zijn heerlijk het bos in geweest. ons dametje bedacht zich niks en plonsde in een plas wahahaha mama en papa waren zeer blij dat we schone kleertjes bij ons hadden haahahahah.. zal straks ff foto spammen :d nu ligt ze lekker op bed en wij gaan ff bakje koffie doen..
@chil haha dr schoentjes stonden vol water whahahahaha staan nu te drogen elke stap die ze deed hoorde je dr soppen haha @ingrid nee het maakt dr niks uit water is water voor haar haha
ach gos, waterschoentjes alyss vind het ook leuk, gister stond ze met der blote voeten in een plasje op de veranda te stampen, en anders pakt ze de vaatwasser beet en zet zo haar voeten in de waterbak van de honden @ingrid, balen mop maar wel lekker uitgeslapen!! @hier, alles schoon , heb het hondenkleed van boven ook gewassen dus die hangt buiten want als ik buienradar moet geloven blijft het nu wel bewolkt met af en toe zon maar iig geen regen..
zie hier ff 1 kattenbak verschoont, was afgehaald, nieuwe was aangezet wc schoongemaakt, ik hoorde laetitia alweer ouwehoeren dus die zal dr zo wel uitwillen denk ik.. dus mn huishoudentje loopt alweer
ga zo maar eens inkopen doen voor de vriezer hij is nu gewoon puitleeg en moet ook nog boodschappen doen voor het eten
hier zijn de boodschapjes al binnen, karbonaatje weet alleen niet wat ik erbij moet eten chill, boodschapse! lau, goed bezig!! hier, ook goed bezig al zeg ik het zelf, hondenkleed was droog das wel makkelijk met fleece en wind is zo droog buiten hahaha, 2 wassen binnen opgehangen, 1 was opgevouwen, keuken opgeruimd die alyss nu weer aan het volgooien is met pannen en bak spullen, en alles gestofzuigd