@ Bianca88: Werkse meid! Succes! Ik ga vanaf volgende week weer aan de slag! Ook spannend en zal super wennen zijn denk ik om weer heel vroeg uit bed te moeten. Maar wel beter dan een uitkering. Is het trouwens zo dat het er nu zo uit ziet als de afbeelding bij week 7 in mijn buik? Hoe kan dat zo snel? Ik heb pas op dag 28 mijn eisprong gehad en zit vandaag op dag 43. Vandaag 1 dag overtijd.
Spannend Esmee!! Wel lekker om weer aan de slag te gaan Als vadaag dag 1 van je zwangerschap is..dan ben je volgens mij 4 weken en 1 dag? 2 weken vanaf je ovulatie en 2 weken van ervoor kado? xxx
Het is lastiger uitrekenen als je een cyclus van langer dan 28 dagen hebt, dan kan je nl niet tellen vanaf je eerste menstruatiedag. Volgens mij is het gewoon 2 weken voor je eisprong rekenen. Ik hoop dat ik een beetje duidelijk ben, als iemand aanvullen heeft kan ik me dat voorstellen
Volgens mij is het ook wat noosa zegt, 6 weken kan volgens mij echt nog niet. Je moet 2 weken na je eisprong tellen en 2 weken ervoor, dus op het moment van je NOD ben je normaal gesproken dan 4 weken.. x
Ik had dus gisteren eigenlijk ongi moeten worden. Gister was dag 42. En vandaag dus 1 dag overtijd. Mijn eisprong had ik op dag cyclusdag 28. (24 juli) Dus het is echt zo dat het er zoals het bij week 6 uit ziet in mijn buik? Ookal was mijn eisprong pas op cyclusdag 28?
Ik heb even op internet gekeken maar heel veel sites vertellen het inderdaad op deze manier, 2 weken voor je eisprong krijg je cadeau en wanneer je nod is, en je test positief ben je 4 weken zwanger. x
Ik ben echt benieuwd wat het volgens de VK moet zijn. Maarja.. de eerste keer is toch intake. En dan moeten we ook beslissen of we een combinatietest willen laten doen. Bedankt voor de info lieverds!
@ Blijevrouw21: Dat vind ik ook al snel zeg. Kiembladen. Had ik echt nooit gedacht. En dat terwijl ik amper wat voel. Af en toe zeurende pijn in m'n buik.
denk dat ook die zo rekenen, maar hoop natuurlijk dat je 6 weken bent. laat het allemaal op je afkomen..
Gek is dat he, moet je maar vanaf week 0tot1 en dan naar week 4 toelezen, erg leuk! en ook onbegrijpelijk haha. oooooo ik wil ook haha
Essie ik denk dat je vandaag dan 4 weken en 1 dag zwanger bent. De termijn echo die je rond de 11 à 12 weken gaat krijgen zal precies vast stellen hoe ver je bent! Je telt inderdaad terug tot je eisprong, en dan weer 2 weken terug. De eerste 2 weken krijg je kado. Alleen bij jou is het een vertekend beeld, omdat je je ei veel later hebt gehad, daarom lijkt het alsof je nu 6 weken zwanger bent, maar het zijn er echt 4!
Bijzonder en bizar hè! Ik vond dat ook! Zeker toen ik met 6 of 7 weken las dat het hartje begon te kloppen.... Ik had gewoon ineens een kloppend hartje onder mijn hart! Heeeeel mooi en tegelijkertijd zo raar omdat je er niets van voelt!
@ Theeleutje: Ja, het geeft inderdaad een vertekend beeld. En zeker als ik moet uitgaan van de eerste dag van de laatste menstruatie. Maar dan ga ik mijn banner dus even aanpassen. Dat vind ik fijner. Het is allemaal heel bijzonder en een heel groot wonder dat dit allemaal kan in een vrouwenlichaam.
*zucht* ik wil ook weer...... Van de ene kant wil ik zo snel mogelijk weer zwanger zijn, het kan niet verkroppen dat ik voorlopig geen mama ga worden. Maar van de andere kant wil ik rust.... Even geen spanning van zou ik wel of zou ik niet zwanger zijn? En dan vooral: blijft deze wel plakken? Of moet weer afscheid nemen? Om het helemaal dubbel te maken: morgen is het precies een week geleden dat de miskraam is begonnen. En mijn lichaam is zich nu echt aan het klaar maken voor een eisprong. Ik herken de signaaltjes weer die erbij horen. Vriendlief heeft even getwijfeld, maar wil er meteen weer voor gaan. Kinderwens is te sterk zegt hij, te sterk om er niet actief mee bezig te zijn. Te sterk om een maand of wat rust in te bouwen. Maar....als ik wil wachten, dan wachten we zegt hij. Ik weet het niet.... Is het niet te snel om er nu weer voor te gaan? Dit is nog zoooo vers, ben ik al weer klaar voor een nieuwe zwangerschap? Het is natuurlijk niet zo dat je meteen weer zwanger bent, maar ze zeggen wel dat je na een MK extra vruchtbaar bent. En aangezien ik nu ook in de 2de maand al zwanger was.... Over een paar weken hebben we een bruiloft. Een bruiloft van iemand die ons zeer na staat. Ik zou daar 13 weken zwanger zijn. Technisch gezien, als ik nu meteen weer zou aantellen, zou ik dus weer zwanger kunnen zijn op die bruiloft.... Pfff moeilijk hoor..... Kan ik het aan om daar bewust niet zwanger te staan? (en met bewust niet zwangere bedoel ik dan: condooms gebruiken zodat je echt niet zwanger wordt) of laten we het over aan moeder natuur met het risico dat ik wel weer zwanger ben. Maar dan 4 weken ipv 13.... Ik weet het even niet meer!
@ Theeleutje: Ohw lieverd toch. Ik snap je helemaal. Natuurlijk kan je dit niet allemaal zomaar loslaten. Zeker niet. Je moet dit verwerken. Je moet echt doen wat jouw gevoel zegt. Voel je je er goed bij om er weer gelijk voor te gaan dan moet je dat gewoon zeker weten doen. En natuurlijk vergeet je de eerste zwangerschap niet. Maar ik kan ook wel begrijpen dat het wel weer moeilijk is om verder te gaan en dat de angst er is of de kleine wel blijft plakken. Dit heb ik nu ook hoor. Zo'n spannende tijd. Maar echt doen waar jij je het lekkerst bij voelt. Blijf erover praten met je vriend. Dat is sowieso erg belangrijk. Een hele dikke knuffel en elke beslissing die je neemt is goed!
Wat zijn jullie toch lief allemaal! Mijn gevoel zegt nu heel erg: we gaan ervoor en we zien wel wat er gebeurt. Maar die bruiloft hè.... Ik denk steeds: ik daar niet zwanger zijn... Dat is TE moeilijk! En dan denk ik weer: het is JUIST wel mooi als ik daar weer zwanger ben, ons kleine geheimpje! Ik denk dat we er voor gaan. Maar dan proberen er relaxed mee om te gaan. Het is goed als ik meteen zwanger ben, maar het is ook goed als dat niet gebeurt.
Lieve theeleut, ik kan je natuurlijk totaal geen advies geven hierover. Het enige wat ik kan zeggen is: luister naar je gevoel en praat er goed met elkaar over. Maar volgens mij zit dat wel goed tussen jullie Kus
@ Theeleutje: Het is inderdaad wel heel bijzonder om weer zwanger te mogen zijn als je op die bruiloft bent. Dat lijkt mij ook zeker wel. Jullie geheim.
@ Theeleutje: doe waar je jezelf fijn bij voelt! Je noemt zelf het toverwoord "relaxed" al! @ Essie: mijn cycli waren ook niet goed, kwam erbij dat ik een echt vroege innesteling had. Daardoor zat ik wel goed met mijn telling en moest de VK er met de 12-weken nog achterkomen hoever ik was hahaha... Ik denk dat je idd richting 4 week en 1 dag zit. Meer zekerheid heb je pas bij de 12-weken echo...